Dusno doma

Anonymní
22.1.21 21:16

Dusno doma

Ahoj,

holky potřebuju poradit. Po rozvodu žiju v domě s dcerou, ta je už dospělá. Dům reontsruuju. Dcera pracuje. Ale všechno kolem domu - rkonstrukce, bohužel i úklid, vaření, je na mně. Dcera je pracovně vytížená a má také finančně i časově náročného koníčka. Já bohužel jsem vše omezila. Ale řekla jsem si, že to vydržím, protože ona omezování snáší blbě (celý otec, no).
No a teď ten problém - říkám jí, že musí zvolnit, denně jí chystám s sebou oběd, aby to zvládla. Stejně minimálně jednou za týden přijde naštvaná, že je přetížená a já pak musím snášet její výlevy. Já mám kvůli domu dvě práce a taky to musím nějak zvládat. Chc, aby se ona osamostatnila, byla by na tom líp, ale ona zatím nechce, že se ještě tu práci musí učit.
Poslední týdny odejde z domu v 7, přijde v deset večer či později. Já se tu starám o zvířata, o vše. ok
Na minulý týden jsem se s ní domlouvala, že budou hotové omítky v novém bytě a že budeme stěhovat nábytek (zedníci půjdou sem k nám a přes ten uskladněný nábytek tu není k hnutí) a malovat. Složitě jsem si u ní vydupala půlden. Jenže zedníci to nedodělali, a tak se stěhovat nemohlo. V úterý jsem viděla, že to dodělají, a tak jsem jí psala sms, že budeme tento týden malovat a stěhovat. A ona, že nemá čas, protože jede na dva dny za kamarádkou a že jsem to plánovala na minulý týden. Tak jsem ji uprosila na pátek, s tím, že holt nějak pak vymaluju sama. Jenže jsem nesehnala dostatek igelitů a nějak toho mám za celý tyden dost. Dcera přijela v šest večer, od ohledu naštvaná, nebude jíst (měla jsem uvařenou večeři). vytáhla jsem z ní, že je naštvaná, vzteky rozbila nějaké věci, hodila telefonem (ten se zdá nefunguje) a ještě se vztekala, že nechci stěhovat nbytek, protože ona kvůli tomu přece přijela dřív. A odešla trucovat do svého pokoje. Mě to dneska nějak naštvalo, jídlo jsem odnesla do chladu a šla si po svém. Takže doma dusno. A te´d odjela pryč, že přijede ráno (kam jela, nevím), odpoledne tvrdila, že už v osm musí někde být.
Takže jsem tu na vše sama, dneska ten stres z n í nějak nedávám.
Přemýšlím, co s tím. Holka tu má hotel, uklízím po ní, protože je neskutečná bordelářka, hrne na mě akorát stres, kolem domu makám sama, není to jednoduché.
Mám ji odtud vystěhovat? Nebo co vlastně dělat? Má tu zvířata, o které se jí taky někdy starám. Ach jo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
275
22.1.21 21:20

Ja nevím co řešíš… dceři říct, bud pomůžeš a zapojis se do chodu domacnosti nebo si najdi vlastní bydleni, jak jednoduché. A už vůbec bych ji nebyvarovala, je dospela ať se začne starat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
22.1.21 21:21

A dům je Tvůj? Zjevně si zvykla na mamahotel. Řekla bych jí, že tohle soužití nefunguje a ať si najde vlastní bydlení. Však když je dospělá a vydělává neměl by to pro ní být problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57469
22.1.21 21:25

A v jakém bytě?? Ve tvém novém bytě, jejím bytě nebo čí to je byt?
No a holt přestaň posluhovat, je dospělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
22.1.21 21:25

Dceři je pět roku že ji děláš služku? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
22.1.21 21:29

Kolik je dceři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27909

Prosim? 8o A proc ji nechas se k tobe takhle chovat? Muj syn mel dneska zachvat, ze nemel dost Nutelly na palacinku, tva dcera mi ho dost pripomina. Jemu je devet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23627
@Anonymní píše:
Ahoj,holky potřebuju poradit. Po rozvodu žiju v domě s dcerou, ta je už dospělá. Dům reontsruuju. Dcera pracuje. Ale všechno kolem domu - rkonstrukce, bohužel i úklid, vaření, je na mně. Dcera je pracovně vytížená a má také finančně i časově náročného koníčka. Já bohužel jsem vše omezila. Ale řekla jsem si, že to vydržím, protože ona omezování snáší blbě (celý otec, no).
No a teď ten problém - říkám jí, že musí zvolnit, denně jí chystám s sebou oběd, aby to zvládla. Stejně minimálně jednou za týden přijde naštvaná, že je přetížená a já pak musím snášet její výlevy. Já mám kvůli domu dvě práce a taky to musím nějak zvládat. Chc, aby se ona osamostatnila, byla by na tom líp, ale ona zatím nechce, že se ještě tu práci musí učit.
Poslední týdny odejde z domu v 7, přijde v deset večer či později. Já se tu starám o zvířata, o vše. ok
Na minulý týden jsem se s ní domlouvala, že budou hotové omítky v novém bytě a že budeme stěhovat nábytek (zedníci půjdou sem k nám a přes ten uskladněný nábytek tu není k hnutí) a malovat. Složitě jsem si u ní vydupala půlden. Jenže zedníci to nedodělali, a tak se stěhovat nemohlo. V úterý jsem viděla, že to dodělají, a tak jsem jí psala sms, že budeme tento týden malovat a stěhovat. A ona, že nemá čas, protože jede na dva dny za kamarádkou a že jsem to plánovala na minulý týden. Tak jsem ji uprosila na pátek, s tím, že holt nějak pak vymaluju sama. Jenže jsem nesehnala dostatek igelitů a nějak toho mám za celý tyden dost. Dcera přijela v šest večer, od ohledu naštvaná, nebude jíst (měla jsem uvařenou večeři). vytáhla jsem z ní, že je naštvaná, vzteky rozbila nějaké věci, hodila telefonem (ten se zdá nefunguje) a ještě se vztekala, že nechci stěhovat nbytek, protože ona kvůli tomu přece přijela dřív. A odešla trucovat do svého pokoje. Mě to dneska nějak naštvalo, jídlo jsem odnesla do chladu a šla si po svém. Takže doma dusno. A te´d odjela pryč, že přijede ráno (kam jela, nevím), odpoledne tvrdila, že už v osm musí někde být.
Takže jsem tu na vše sama, dneska ten stres z n í nějak nedávám.
Přemýšlím, co s tím. Holka tu má hotel, uklízím po ní, protože je neskutečná bordelářka, hrne na mě akorát stres, kolem domu makám sama, není to jednoduché.
Mám ji odtud vystěhovat? Nebo co vlastně dělat? Má tu zvířata, o které se jí taky někdy starám. Ach jo

Nežaluj, děláš jí blbku sama. Kdo tě nutí jí podstrojovat, uklízet po ní a starat se jí o zvířata a dělat jí hromosvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Petra Z píše:
A v jakém bytě?? Ve tvém novém bytě, jejím bytě nebo čí to je byt?
No a holt přestaň posluhovat, je dospělá

V domě vznikl druhý byt. Měla by si do něj přesunout pracovní věci, něco jako její provozovna, protože teď to máme všude a není to únosné. Dům s oběma byty je můj.

• Citovat
  • Nahlásit
52240
22.1.21 21:31

Nevim, ktera mi prijde vic svihla? :nevim:
Matka je na urovni 15r. nevyzrale holky, ktera si neumi poradit a udelat doma poradek a dcera na urovni 5r. rozmazleneho fakana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27909
22.1.21 21:32

Jo. Takze ty ji malujes jeste byt a ona si coura po svete a jak vleze domu, tak vzteky rozbije telefon. Cece, husta borka. Ta te ma na haku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
22.1.21 21:32

Očekáváš vděk za něco, co vlastně vůbec dělat nemusíš. Je to tvůj dům, ty si ho rekonstruuješ pro sebe. Máš zvířata, tak se o ně staráš k vlastnímu potěšení. Nevidím nejmenší důvody proč bys dceři měla prát, uklízet, vařit, zařizovat bydlení, krmit její zvířata a ještě poskytovat bydlení zcela zdarma. :nevim: Není jí osm. Normálně spolubydlíte. Vůbec na ni přece nemusíš čekat s navařeným jídlem a ještě čekat vděk. A ona zase nemusí být závislá na tvých nápadech a dělat si, co chce. Prostě se smiř s tím, že dcera je dospělá, má moc práce a podle toho žije. Můžeš ji nabídnout pomoc, ale ne být povinná denně dělat všechno. Kamarádce taky nechodíš ohřívat večeři, když to nestíhá. 8o Že si toho dcera neváží je druhá věc, jestli tě to tolik štve, nastav jasná pravidla, případně ji postav před hotovou věc, ať se odstěhuje. Nechápu, že už to dávno ona sama od sebe neudělala. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19560
22.1.21 21:39

Obě jste přepracované, měly byste zvolnit - nelze být v práci já nevím 12-16 hodin a pak ještě dřít doma - navalila sis toho hlavně na sebe moc, dcera, jak píšeš, má také náročnou práci - to se dlouhodobě nedá
(P. S. potřebujete chlapa nebo dva chlapy, aby vám dvěma trochu pomohli s tou fyzickou prací ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
22.1.21 21:41

Vychovala jsi z dcery rozcapeneho fracka. Jestli jsou v baraku dve bytove jednotky, tak bych tam diteti odlifrovala jeho veskere veci i se zvirectvem a at si zije tam. Malovani, vareni a obstaravani zvirat at si zaridi jak chce. Je dospela, takze je na case srazka s realitou.
Debila, sluzku a chuvu bych ze sebe teda delat nenechala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
22.1.21 21:42

Kolik dceři je? Kolik tobě? Myslím, že je opravdu na místě,, aby si bud´ slečna našla svoje bydlení nebo aby se pořádně zapojila. Přítele asi nemáš, vid´, který by ti pomohl. Proč bys měla „trpět“ a snášet nějaký nálady od dalšího dospělého člověka? Píšeš, že je celý táta, takže proto jste se rozvedli? Protože místo toho, abys měla klid a žila svůj spokojený život, musíš snášet špatný nálady zas někoho jiného? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat