Partner/osoba u porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 09.01.19 19:45
partner/osoba u porodu?

Ahojky, né že by se mě to ted zrovna týkalo, ale zajímalo by mě jaký máte názor, nebo zkušenosti, popřípadě jestli s vámi byl u porodu přitel/manžel? Četla jsem, že se za to platí a někde i teda dost větší peníze, tak se chci zeptat, hlavně brnaček, ale i ostatních, kolik vaši muži u porodu platili, že tam mohli jít? Zároven jak to zvládali, co vy na to podpořili vás, nebo jste z nich byly spíše nervozní? Popřípadě jejich názor, po porodu na celkový porod? Je toho hodně, celkem mě tyhlety témata zajímají, popřípadě kdyby to nějaké těhulce dalo nějakou informaci, budu ráda. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 09.01.19 19:53

U nás se platí 500kc za přítomnost druhé osoby na sále, ale někdy když je milý personál to přejdou a řeknou nic neplaťte :D osobně nevím, můj ex tam se mnou šel, ale nebavilo ho tam hodiny sedět tak odjel domu :roll: současný přítel tam být chce, zakazovat mu to nebudu. Jinak mě osobně je fuk jestli tam někdo je nebo ne, člověk má úplně jiné starosti :mrgreen: ten partner tam může působit jako rozptýlení, ale moc toho stejně nenadělá, já se toho spíš obávám, že to nezvládne, vadí mu pohled na krev, kolikrát se štítí utřít malému zadek nebo vysát nudle z nosu :lol: ten porod není zrovna nejčistší záležitost a taky se bojím abych se mu tím jako partnerka neznechutila (jakože sexuálně do budoucna) :think: když sem mu navrhla pustit si nějaký dokument o tom jak to probíhá tak odmítl že se na to koukat nechce :D zas je to ale i pro toho otce dost emotivní zážitek :kytka:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 09.01.19 19:54

Muj porod nestihl a nakonec jsem byla teda rada,protoze jsem mela tezky porod a jsem rada ze to nevidel

HankaHK
Závislačka 4492 příspěvků 74 inzerátů 09.01.19 19:56

2010 Obilní trh 500kč, 2013 Bohunice 0kč, byl mi podporou psychickou i fyzickou, Jeho vnímání :think: Bral to dobře byl v pohodě snažil se vyhovět s čím to šlo, nadšený, že si syny podepsal a odstřihl.

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 19:58

Pokud vim, tak je to zakazane vybirat poplatky za pritomnost otce u porodu 8o my jsme neplatili nic :nevim:

Příspěvek upraven 09.01.19 v 20:00

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30740 příspěvků 09.01.19 19:58
@Kriss Tina píše:
U nás se platí 500kc za přítomnost druhé osoby na sále, ale někdy když je milý personál to přejdou a řeknou nic neplaťte :D osobně nevím, můj ex tam se mnou šel, ale nebavilo ho tam hodiny sedět tak odjel domu :roll: současný přítel tam být chce, zakazovat mu to nebudu. Jinak mě osobně je fuk jestli tam někdo je nebo ne, člověk má úplně jiné starosti :mrgreen: ten partner tam může působit jako rozptýlení, ale moc toho stejně nenadělá, já se toho spíš obávám, že to nezvládne, vadí mu pohled na krev, kolikrát se štítí utřít malému zadek nebo vysát nudle z nosu :lol: ten porod není zrovna nejčistší záležitost a taky se bojím abych se mu tím jako partnerka neznechutila (jakože sexuálně do budoucna) :think: když sem mu navrhla pustit si nějaký dokument o tom jak to probíhá tak odmítl že se na to koukat nechce :D zas je to ale i pro toho otce dost emotivní zážitek :kytka:

Madonin komplex.Akorát si ženské zadělávají na to, že se pak mohou chlapovi eklovat a ten bude hledat náruč milenky.
K čemu emoce, když se mu dělá špatně od žaludku.To, že odmítl se na dokument dívat je snad dostatečný signál, že se mu přítomnost u porodu příčí.
Proboha, nechte ty chlapy žít.

Aduš8
Kelišová 5214 příspěvků 09.01.19 20:03

Můj manžel byl u plánovaného císaře, protože sám chtěl. Mně to bylo jedno. Dovnitř ho pustili po prvním řezu a asi za dvě minuty byl malý venku, takže nás stihl jen vyfotit a šupajdili do tepla. Osobně bych chlapa u normálního porodu(který bohužel nezažiju), chtěla jen ze začátku, při samotném tlačení už ne :nevim:. Pokud by na tom vyloženě sám netrval :kytka:

kapounova.lenka
Povídálka 28 příspěvků 09.01.19 20:03

My jsme v Jihlavě nic neplatili a já jsem byla moc ráda, že tam se mnou manžel byl. Byl mi tam oporou a hodně mi pomohl ;) A myslím si, že i on byl moc rád, že tam byl, když se nám syn narodil. :srdce: :srdce:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 09.01.19 20:03

Neměla jsem nikoho ani u jednoho z porodu. A jsem rada. Jednak by mi tam k ničemu nebyl, druhak oba porody nabraly hodně ošklivý spád a proste tohle vidět fakt nemusel. Stejne by ho nejspíš vykopli na chodbu. Jinak poplatky uz se vybírat nesmí, ale platí se třeba za oblečeni pro otce k porodu apod. Max v radu stokorun

thalasan
Kecalka 167 příspěvků 09.01.19 20:06

Manžel neplatil nic a byl strašně nadšený. Pořád se copak k nohám a chtěl všechno vidět,doktorka ho neustále vyhazovala. Po narození plakal, že je nádherný a přitom malého celého fialoveho a nedychajiciho odnaseli. Nějak mu to asi nedocházelo co se děje. Usmíval se na mě a já mu nadala ať jde okamžitě zjistit co se děje :lol: Na porodním boxu jsem byla cca 4 hodiny a celou dobu nosil pití, utiral čelo, pomáhal co mohl, ale mě tam tedy strašně rušil. Manžela jsem tam chtěla, ale ve finále jsem to brala jako intimní věc a taky jsem se před manželem styděla. Nechtěla jsem aby mě takto viděl, nerada ukazuji nějakou svou bolest. :nevim:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30740 příspěvků 09.01.19 20:07
@Tichošlápek píše:
Neměla jsem nikoho ani u jednoho z porodu. A jsem rada. Jednak by mi tam k ničemu nebyl, druhak oba porody nabraly hodně ošklivý spád a proste tohle vidět fakt nemusel. Stejne by ho nejspíš vykopli na chodbu. Jinak poplatky uz se vybírat nesmí, ale platí se třeba za oblečeni pro otce k porodu apod. Max v radu stokorun

máš recht.Mužský nemusí vidět všechno.Nedávno tu holka řešila, že se při porodu pokadila, chlap byl u toho a mají problém.

lachtanice86
Echt Kelišová 8294 příspěvků 09.01.19 20:10

HK loni osoba u porodu 150,– Kč. Zvládla bych to i bez něj, stejne to musi odrodit zenska sama. ale měla jsem dlouhý porod, tak jsem byla ráda, že jsem tam nebyla sama.. Muž se mnou byl na sále poslednich 10hodin porodu. Potom ho stejně vyhodili protože jsem měla větší ztrátu krve a byl tam kolem mě celkem cvrkot. Mně to bylo jedno, on jít chtěl, tak šel. Díky tomu si mě váží a v sexu ho to nepoznamenalo

Příspěvek upraven 09.01.19 v 20:19

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 09.01.19 20:12

@Burj Chalifa já říkám že je mi to jedno, že ho tam nepotřebuju ale on tam chce být dobrovolně a i tak uvažuju že bych ho až pude na nejhorší poslala za dveře :think:

Klopotkova
Extra třída :D 12308 příspěvků 09.01.19 20:18

Slyšela jsem od jedné ženy, že když je chlap u porodu, že si potom ženy více váží.
Osobně si myslím, že je to nesmysl, pokud si muž ženy váží, tak si jí váží a nějaký porod na to nemá vliv.
U dotyčné partner u porodu byl a už i před porodem a nyní se k ní chová špatně.
Nejsem zastáncem mužů u porodu. Sama bych to nechtěla.

Tunrida
Hvězda diskuse 49908 příspěvků 09.01.19 20:19
@Tichošlápek píše:

No, třeba v Podolí skoro 20 stokorun :poblion:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama