Jak tělo připravit na porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika2219
Nováček 5 příspěvků 09.01.19 17:02
Jak tělo připravit na porod?

Co pomáhá aby se tělo připravilo na porod a dozrávál čípek atd. Na gyndě mi paní doktorka řekla že si můžu něco pořídit tak se ptám s čím mate jakou zkušenost? Vim že jsou různé homeopatika a jakési kapky atd jen nevím názvy a nechci zase něco co není moc ověřené a v lékárně v našem městě jsou celkem na nic říkají že o tom nikdy neslyšeli atd. Tak prosím o radu vás

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 09.01.19 17:07

Běžně se pije maliník, až 4 šálky denně. A taky se jí lněné semínko na zvlhčení sliznic.

andelka83
Generální žvanilka 20519 příspěvků 09.01.19 17:23

Nejznámější příprava od 36 tt - maliník, lněné semínko a Aniball. Už to takhle jedu potřetí.

Muminek2019
Stálice 83 příspěvků 09.01.19 17:25

Za me homeopatika ;-) Arnika montana 15ch od 36tt 5kulicek denne a ted vudu jeste zkouset Actea racemosa 9ch od 38tt 5kulicek denne

S.maya
Závislačka 4395 příspěvků 09.01.19 17:42

Není lněné semínko na zvlhčení sliznic střeva?

andelka83
Generální žvanilka 20519 příspěvků 09.01.19 17:50

@S.maya je na úpravu trávení, očistu střev,a dělá hlen uvnitř, nejen ve střevech ( tobogán pro miminko).

Uživatel je onlineJasmina81
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 09.01.19 17:58

Holky a co lněný olej? Dostala jsem ho, nevím co s ním tak me napadlo, že by se dal použít před porodem misto semínek :think: zatím mám ještě čas, ale když to tady čtu, tak mě napadlo, jestli nemá někdo zkušenosti?

zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 09.01.19 18:46
@Jasmina81 píše:
Holky a co lněný olej? Dostala jsem ho, nevím co s ním tak me napadlo, že by se dal použít před porodem misto semínek :think: zatím mám ještě čas, ale když to tady čtu, tak mě napadlo, jestli nemá někdo zkušenosti?

Ten sněz, byla by ho škoda. :palec: A máš ho v lednici? Jinak se totiž hrozně rychle znehodnocuje.

Majina_F
Stálice 75 příspěvků 09.01.19 18:47
@Jasmina81 píše:

Zkušenost nemám, ale lněný olej se hodně doporučuje když kojis, je pro mimi prý super na trávení a vyrážky :lol:

Uživatel je onlineJasmina81
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 09.01.19 18:56

@zuzikka @Majina_F super, díky jo je v lednici, jsem 25tt tak ho ještě jist radši nebudu. Potom jsk na něj? Přidat do jídla nebo na lžičku :think:

Majina_F
Stálice 75 příspěvků 09.01.19 19:10

@Jasmina81 četla jsem 1 lžičku denně, sama se na to chystám, naše malá od malinka trpí na různé vyrážky, tak doufám, že by to mohlo pomoc :)

Veronika2219
Nováček 5 příspěvků 09.01.19 19:22

Děkuji za rady právě ty homeopatika jsem chtěla zkusit ale v lékárně mi moc neřekli tak proto se ptám :) semínka říkala doktorka že moc nechce :/ ještě jsem teď četla o pupalkovém oleji co myslíte ? :)

S.maya
Závislačka 4395 příspěvků 09.01.19 20:10
@andelka83 píše:
@S.maya je na úpravu trávení, očistu střev,a dělá hlen uvnitř, nejen ve střevech ( tobogán pro miminko).

No ale lněné semínko prochází strevama a ne porodními cestami. To je v podstatě stejné jako psyllium nebo chia semínka. Vše vytváří hlen, když se to namočí.

Nám na předporodním kurzu říkali, že pití maliníku a lněné semínko je spíš placebo.

Já nic z toho nepila a nejedla. Malej byl venku za 3 hodiny a na 4 zatlačení.

andelka83
Generální žvanilka 20519 příspěvků 09.01.19 21:21

@S.maya mělo by to fungovat asi podobně,jako když bereš sirup na kašel a přitom se změní cervikální hlen ( někdy se to doporučuje když se nedaří otěhotnět). Každopádně to je fajn jen už kvůli tomu trávení.

JanncaH
Povídálka 47 příspěvků 11.01.19 14:37

@andelka83 A není miminko samo o sobě dost kluzké? Nebo k čemu to lněné semínko pomůže?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >