Partnerovy děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.21 18:05

Partnerovi děti

Dobrý den, předem se omlouvám, že tohle píší jako anonym, ale prostě to tak cítím..
Mám menší problém s pritelovym hlídáním dětí.
S exmanželkou jsou od sebe rok, my jsme spolu asi půl roku a teď jsme se k sobě nastěhovali s tím, že časem budeme chtít dítě. Se vším jsem spokojená, klape nám to ve všech směrech.
Problém je, že má dvě malé děti (7,2) a exmanželka je má v plné péči, pokud je chce vidět, tak jedině u nich doma, kde si přijede s nimi hrát. Nemůže je brát ven, a už vůbec ne k nám. Ona si pořád chce hrát na rodinu mi přijde. Partner tam jede asi 4× týdne si pohrát a nebo nárazově jedno z nich pohlídat.
Další problém je, že jejich manželství byla Itálie plná rozchodu a návratu, takže taky nevím, co si o tom myslet.
Když téma otevřu, chlap řekne, že nechce dětem motat hlavu, nechce ublížit zhrzené exmnanzelce a že to jednou přijde…
Ale už neřeší, že já se trapim, když jede hlídat, když si s ní vypisuje o dětech a večer klidně napíšou Dobrou noc.
Je tohle ode mne přehnané?
Děkuji za nezaujaté názory, možná jsem mimo, protože nemám děti. Ale celkem se do toho i bojím jít, ještě se pak budu trápit sama s dítětem…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
65395
22.11.21 18:07

Najdi si bezdětného

• Nahlásit
747
22.11.21 18:08

Ano, jsi divná. On miluje tebe (zřejmě), ale miluje i své děti a proto za nimi jezdí si hrát. A že si spolu píšou o vlastních dětech? To je teda tragédie. Našla sis chlapa s dětmi, tak musíš počítat, že ty děti mohou být na prvním místě.

• Nahlásit
21130
22.11.21 18:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se omlouvám, že tohle píší jako anonym, ale prostě to tak cítím..
S exmanželkou jsou od sebe rok, my jsme spolu asi půl roku a teď jsme se k sobě nastěhovali s tím, že časem budeme chtít dítě. Se vším jsem spokojená, klape nám to ve všech směrech.
Problém je, že má dvě malé děti (7,2) a exmanželka je má v plné péči, pokud je chce vidět, tak jedině u nich doma, kde si přijede s nimi hrát. Nemůže je brát ven, a už vůbec ne k nám. Ona si pořád chce hrát na rodinu mi přijde. Partner tam jede asi 4× týdne si pohrát a nebo nárazově jedno z nich pohlídat.
Další problém je, že jejich manželství byla Itálie plná rozchodu a návratu, takže taky nevím, co si o tom myslet.
Když téma otevřu, chlap řekne, že nechce dětem motat hlavu, nechce ublížit zhrzené exmnanzelce a že to jednou přijde…
Ale už neřeší, že já se trapim, když jede hlídat, když si s ní vypisuje o dětech a večer klidně napíšou Dobrou noc.
Děkuji za nezaujaté názory, možná jsem mimo, protože nemám děti. Ale celkem se do toho i bojím jít, ještě se pak budu trápit sama s dítětem…

To fakt nechceš, věř mi :think: dítko je fakt malý, jsou od sebe chvíli a bývalá ani děti s tím smířený nejsou, proto ho táhne zpět. A problémy teprve přijdou, jak budou děti větší a bývalka pochopí, že je to s tebou vážné. A budou boje o styk, o výchovu, o peníze…a až přijde vaše společné přibude dalších třecích ploch. Nechceš si toto všechno odpustit? najít si chlapa, který bude řešit jen tebe a vaše dítě? a vaše dítě pro něj bude na prvním místě? :think:

• Nahlásit
1327
22.11.21 18:11

Nechápu proč by si děti nemohl brát k sobě nebo ven. Doma pro ně máte nějaké zázemí? Soudně to mají pořešené jak?

Jinak osobně bych šla raději do bezdětného, budeš se spíš trápit, když sám chlap to moc nechce řešit.

• Nahlásit
23924
22.11.21 18:14

Najdi si bezdětného muže. Ty máš z tohoto vztahu akorát tak stres. Proč si nemůže brát děti k sobě?

• Nahlásit
1142
22.11.21 18:14

Mam 2 deti a ex. Mame super vztah a chodi si k nam s nima hrat i pokecame i si volame a kecame, ale bere si je i k sobe na noc a na vylety. Nevim proc tvuj nemuze.. mame ciste kamaradske vztahy. Byla bych vklidu. Pro deti je to to nej, pokud jsou rodice zadobre. Proc si je jemuze brat?

• Nahlásit
308
22.11.21 18:16

Zatím jsme na bytě, ale prostor tu je. Jezdime na výlety, kam by je klidně brát mohl. A když hlídá, třeba se od 12.00 do 21.00 ani neozve…
Soudně je má ona v plné péči a vše je jinak na domluvě, oni jsou v JEHO velkém bytě, kdy ona má za rok odejít a my teoreticky začít tam s tím, že tam to děti znají a bude si je tam brát. Ale mám strach, že třeba ztratím rok „čekáním“…
Ale přijde mi smutné rozejít se kvůli tomuhle, trošku jsem doufala, že tu zjistím, že přehanim :D

• Nahlásit
1082
22.11.21 18:16

Vím jaké to je, malé bylo tehda sedm, ale občas k nám chodila, spát ale chtěla doma a tatínek ji 2 týdne uspavat. To že mě miluje jsem věděla, přesto mě vycerpavala jeho ex, ne to dítě. Naopak se mi líbilo jak dnes můj manžel dítě miluje, věděla jsem že bude dobrý otec pro naše děti jednou. A taky ano. Ex se časem uklidnila, a teď po více než 20 letech máme všichni krásně vztahy, moje děti mají rádi i manželovi ex, I já dnes

• Nahlásit
12635
22.11.21 18:18
@Anonymní píše:

A co čekáš? Že kvůli tobě své děti odstřihne? Nemíchej se do toho.Ono se to časem usadí a děti budou chodit i k vám. Jak jsou v tom děti, tak je to prostě jiné, s tím se smiř, nebo odejdi.

• Nahlásit
367
22.11.21 18:20

No, utec.. Nema to zpracované ani jeden z nich..
Ne, není běžné, si s ex psát na dobrou noc. A nevidím jediný důvod, nebrat si děti k sobě..

• Nahlásit
1668
22.11.21 18:20
@Anonymní píše:

Exku to přejde, až si někoho najde. Nebude chtít, aby se jí tam bývalý manžel motal. Buď mu je bude cpát k vám domů (to fakt chceš, starat se o dvě a víc dětí, z toho dvě cizí?) nebo ho zkusí odříznout. Pak budeš v konflitku sama se sebou, jestli podporovat partnera v boji o děti nebo fandit exce, abys ho získala pro sebe. Rodinný rozpočet bude na dalších cca dvacet let chudší o dvě vyživovací povinnosti. Váš čas, dovolené a prázdniny se budou motat okolo cizích dětí na úkor toho Tvého.
Najdi si bezdětného. ;)

• Nahlásit
12635
22.11.21 18:24
@desbes1993 píše:
Zatím jsme na bytě, ale prostor tu je. Jezdime na výlety, kam by je klidně brát mohl. A když hlídá, třeba se od 12.00 do 21.00 ani neozve…
Soudně je má ona v plné péči a vše je jinak na domluvě, oni jsou v JEHO velkém bytě, kdy ona má za rok odejít a my teoreticky začít tam s tím, že tam to děti znají a bude si je tam brát. Ale mám strach, že třeba ztratím rok „čekáním“…
Ale přijde mi smutné rozejít se kvůli tomuhle, trošku jsem doufala, že tu zjistím, že přehanim :D

No, takže ona je má v plné péči, a vše ostatní na dohodě. Vidíš, ten tvůj nemusel chtít dohodu, ale soudně dané dny, kdy bude děti vídat, a bude si je brát. Takže on skáče, jak ex píská. Ty počítáš s tím, že ona za rok odejde z bytu, vy se tam nastěhujete, a pak nebude problém s tím, aby si děti bral? Jaké čekání máš na mysli?? Nějak nechápu.

• Nahlásit
6559
22.11.21 18:26

Tak to Ne, žije dvojí život..
pokud mu jde o tebe i o děti, tak má mít jasný rozsudek, kdy a jak si děti může brát a pak mu nikdo nezabrání, abys byla u toho…
tomuhle jako bezdětná moc konkurovat nemůžeš..
buď si ve styku udělá pořádek a budeš už jejich součástí (pokud o to opravdu stojíš), nebo pryč od toho..

• Nahlásit
59203
22.11.21 18:27

@desbes1993 vždyť jste se rozešli ne? :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat