Přítelkyně a squirt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 19:59

Pritelkyne a squirt

Zdravim, jsem uz na dne s timto, co se nam v sexu deje. Pritelkyne pri kazdem sexu dostane mokry orgasmus (squirt) a jsem od toho celý mokrý a povleceni je taky cely. Nemate nekdo nejakou radu, co s tim delat? Na druhou stranu nevim, jestli mam delat, ze se mi to libi, nechci aby byla urazena. Co myslite?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1165
21.11.21 20:02

Važ si toho a užívej si.
Závidím… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24025
21.11.21 20:08
@Anonymní píše:
Zdravim, jsem uz na dne s timto, co se nam v sexu deje. Pritelkyne pri kazdem sexu dostane mokry orgasmus (squirt) a jsem od toho celý mokrý a povleceni je taky cely. Nemate nekdo nejakou radu, co s tim delat? Na druhou stranu nevim, jestli mam delat, ze se mi to libi, nechci aby byla urazena. Co myslite?

Taky squirtuji - poslední dva roky, děláme to tam, kde jde vzít potom mop a utřít to, když je to na sedačce nebo na posteli, tak máme na to speciálně koupené nepromokavé podložky. No a líbí se Ti to? Mně to už štve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 20:34
@Klopotkova píše:
Taky squirtuji - poslední dva roky, děláme to tam, kde jde vzít potom mop a utřít to, když je to na sedačce nebo na posteli, tak máme na to speciálně koupené nepromokavé podložky. No a líbí se Ti to? Mně to už štve.

Jako jo, libi se mi to, ale hrozne me to stve, protoze pak se musim jit cely umyt :lol: ale i me to vzrusuje.. neco musime vymyslet, mozna ty podlozky budou dobre

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 20:34
@mdvorak píše:
Važ si toho a užívej si.
Závidím… :pankac:

Diky chlape! :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
24025
21.11.21 20:35
@Anonymní píše:
Jako jo, libi se mi to, ale hrozne me to stve, protoze pak se musim jit cely umyt :lol: ale i me to vzrusuje.. neco musime vymyslet, mozna ty podlozky budou dobre

Stříká hodně? Jednou měl muž zrovna, když jsem stříkala u mojí frndy hlavu a měl totálně mokré vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24025
21.11.21 20:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 20:41
@Klopotkova píše:
Stříká hodně? Jednou měl muž zrovna, když jsem stříkala u mojí frndy hlavu a měl totálně mokré vlasy.

Jo hrozne, mam vzdycky mokre telo, oblicej, mozna az na vlasech.. :) a tvuj manzel / pritel to bere jak?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 20:51

Taky squirtuju, přítel je nadšený, hrozně i to užívá, že je mokrý a občas skoro utopený, mu nevadí ;) ale mně trochu jo. Pořád prevlikat, nebo vytírat… částečně jsme to vyřešili prosteradly PVC :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 21:12
@Anonymní píše:
Taky squirtuju, přítel je nadšený, hrozně i to užívá, že je mokrý a občas skoro utopený, mu nevadí ;) ale mně trochu jo. Pořád prevlikat, nebo vytírat… částečně jsme to vyřešili prosteradly PVC :palec:

Takze na tom lakovanym je to lepsi jo? latex me trochu i vzrusuje, to se mi libi :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 21:28

Je to normální prostěradlo, jen zespodu je PVC folie. Hodně se používají při BDSM praktikách, jako ochrana matrace, gauče…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 05:23

@Klopotkova
Můžu se zeptat na ty nepromokavé podložky? Plánuju koupit do postele matracový chránič, ale přijde mi, že všechny jsou z takovýho toho materiálu, co šustí. Máš zkušenost s nějakým, co je ok, nešustí a neproteče? Díky. :)

• Citovat
  • Nahlásit
6126
22.11.21 05:59

Prosím Vás, vytřít? Kolik těch šťáv vyteče? Asi jsem ráda, že mě tohle obchází a snad obejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
22.11.21 07:16
@kve-tinka píše:
Prosím Vás, vytřít? Kolik těch šťáv vyteče? Asi jsem ráda, že mě tohle obchází a snad obejde.

Teda u nás to nikdy není nic hrozného, většinu má přítel na ruce. Víc mokré prostěradlo mám, když ležím na břiše a ve spánku slintám :D.
Ale jednou jsem četla, že to může být až 1 dcl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10826
22.11.21 07:18
@Anonymní píše:
@Klopotkova
Můžu se zeptat na ty nepromokavé podložky? Plánuju koupit do postele matracový chránič, ale přijde mi, že všechny jsou z takovýho toho materiálu, co šustí. Máš zkušenost s nějakým, co je ok, nešustí a neproteče? Díky. :)

Klasické nepromokavé potahy matrací používaný v nemocnicích atd. hledej je mezi zdravotnickým materiálem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat