Partnerovy názory na dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
6
27.11.21 10:38
@Dendiss píše:
Jen ze zvedavosti… Jake pripravy ohledne nabytku zahrnuje planovani deti? :lol:

Skříně na míru do děcáku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
27.11.21 10:41

Katastrofa. S takovym chlapem chces dite? Vzdyt te jenom ponizuje. Ze nebudes dobra mama a takovy kecy. Co ti bude rikat, kdyz budes v tehotenstvi brecet a treba se bat porodu, porod, pak narocne sestinedeli.. budes na mekko, budes potrebovat podporu a on rekne, ze jsi neschopna a jeho kamaradky nebrecely, nestezovaly si atd..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.11.21 10:43

Já si myslím to samé, jen jsem si to nechtěla přiznat :roll: No každopádně on měl velmi problematické dětství, rozvod rodičů apod., takže to může být jen nejistota ze závazku. No musím s ním vážně promluvit, jinak rozejít a neztrácet čas, i když to bude velmi bolestivé. Díky za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6467
27.11.21 10:50
@krokel píše:
Dobrý den,s přítelem spolu chodíme rok a půl. Na začátku vztahu jsme se oba dva shodli, že rodinu a dítě chceme do 35 let. Bude nám oběma 34 let. Já jsem provedla nějaké přípravy-změna práce, nábytek. Přítel však v poslední době začal zpochybňovat, zda to dítě opravdu chci. Prý mi údajně nevěří, že to prý říkám pouze, že mám pocit, že mi ujíždí vlak, že bych byla určitě raději, kdybychom zůstali jen sami dva. Dále mi řekl, že si není jistý, zda bych se o dítě vůbec dokázala postarat, protože málo vařím a bývám zapomětlivá a roztržitá. Ohledně názorů na budoucnost údajně nejsem konstruktivní. Docela mě tyto názory zraňují, protože to samozřejmě není pravda. Dítě chci, ale kvůli těmto řečem jsem přestala mít chuť se s ním o tom vůbec bavit. Takže teď přišla samozřejmě výčitka, že se o tom nebavím, že když jeho kamarádky chtěly dítě, tak se před ostatníma o tom bavily, prohlížely si předem výbavu a kočárky. 8o Když mu řeknu, tak se o tom můžeš se mnou začít bavit konstruktivně i ty a ne mě pořád jen shazovat, tak mi vyčte, že to by pak dělal všechno on a že neví, zda na tomhle lze stavět rodinu. Dítě údajně chce, ale ne za každou cenu a teď to prý není mezi námi harmonický, což tuhle disharmonii sám vyvolává. Strašně mě to mrzí, mám ho ráda, dítě chci, ale začínám mít pocit, že to jsou pouze řeči, protože si sám tím není jistý. Proto začínám mít pochybnosti, zda takový vztah má smysl a zda s ním neztrácím jen zbytečně čas. Co si o tom myslíte? :?

Nechce s tebou dite, ani nahodou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1743
27.11.21 10:51

Jak píší ostatní. Dítě nechce, rozhodně ne s tebou a snaží se to celé hodit na tebe. On by tak strašně chtěl, ale má ženu, která se na mateřství nehodí… chudáček! :roll:

Vůbec ho neposlouchej a zauvažuj nad tím, jestli nemáš nejvyšší čas udělat řez, aby sis mohla najít někoho, kdo ty děti s tebou bude opravdu chtít. Protože podle mě teď stojíš na křižovatce a máš věk, kdy si nemůžeš dovolit čekat pár let, jestli se to nějak nesrovná. Když to dítě budete mít spolu, neustále ti bude omlacovat o hlavu, jak jsi neschopná a jak ti něco nejde a že ti říkal, že jste měli zůstat raději sami, protože na to nemáš. A pokud dítě odložíte, jednou ti omlátí o hlavu, že dítě nemáte kvůli tobě, nebo si najde někoho, s kým ho bude mít. Přijde mi, že ať se vedle něj rozhodneš jakkoli, vždycky budeš tam špatná. Já bych od něj odešla, pokud to tedy není jen nějaký momentální zkrat. Ty sama nejlíp víš, jak se k tobě chová běžně. Jestli tě takhle shazuje i normálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
27.11.21 10:53
@krokel píše:
Já si myslím to samé, jen jsem si to nechtěla přiznat :roll: No každopádně on měl velmi problematické dětství, rozvod rodičů apod., takže to může být jen nejistota ze závazku. No musím s ním vážně promluvit, jinak rozejít a neztrácet čas, i když to bude velmi bolestivé. Díky za názory.

Jsi velmi rozumná. Jak říkáš. Promluvit si a pokud to neklapne, neztrácet čas. Držím ti palce, aby ti to vyšlo a byla jsi nakonec spokojená. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4442
27.11.21 11:03
@Ronnie123 píše:
Kde vy na tyhle idioty pořád chodíte? :roll:

mám pocit, že tento materiál bude vzdělaný člověk, který o tom přemýšlí až moc a ze všech možných i nemožných úhlů…no bude to chtít upřímný rozhovor bez obalu a na rovinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
27.11.21 11:13

Jste spolu pouhy rok a pul, to neni dlouho. Bydlite spolu od zacatku nebo jste se sestehovali az ted nekdy? Muj nazor je, ze dite chce, nicmene nechce ho ted a bohuzel prave s tebou, ktere je 35 a mas pocit, ze ti ujizdi vlak a mas posl. sanci mit dite s nim. 8)

Nenasazoval bych mu hned psi hlavu(i kdyz nektere vety formuloval hrozne) neco ho totiz primelo nazor zmenit, kdyz ho chtel a asi dite bere jako zavazek.
Na tvem miste bych se detailne ptal co konkretne vadi. jestli ma pocit, ze doma mas chaos, nevis kde co mas, jsi moc zapomnetliva, protoze pokud to tak je, tak beze srandy u mimina a maleho batolete si to opravdu dovolit nemuzes a on treba vidi to co ty u sebe vubec nevnimas.

Zkus prekonat co jeho kritika v tobe vyvolava za obranneutocne emoce a reakci, (bud v klidu, kritiku vlast. osoby nezvlada vubec nikdo) a treba se v nekterych vecech ho presvedcit, ze i na osobnost. vlastnostech se da maknout pokud clovek ma silnou vmitrni motivaci a sam chce.
Pokud si myslis, ze on za to abys mela s nim dite nestoji, tak se s nim prestan bavit a skoncite stejne rozchodem i kdyby jste dite meli.

Příspěvek upraven 27.11.21 v 11:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
27.11.21 11:13

Myslím si, že to dělá, protože dítě nechce. Kdyby ho chtěl, chová se jinak. A ke všemu je to slaboch, když to hází na tebe. S takovým chceš dítě? Neblázni!!! Jsi liní a mnoohem lepší!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6750
27.11.21 11:14

@Dendiss třeba když se stehujes tak podle toho vybiras nábytek? My věděli ze budeme chtít za 1-2 roky dítě, tak jsme brali konferenční stolek aby neměl ostré rohy, sedačku ne za sto litru co se nám líbila, ale nějaký ausus za 15. Do druhého pokoje pořídili skrin už přímo pak pro dítě ikdyz nebyla tak velká potreba atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
27.11.21 11:23
@welovefashion píše:
mám pocit, že tento materiál bude vzdělaný člověk, který o tom přemýšlí až moc a ze všech možných i nemožných úhlů…no bude to chtít upřímný rozhovor bez obalu a na rovinu…

Nevim jestli vzdelany je spravne slovo, ale souhlasim, ze to bude vahavy strelec a spis bude vice analyzovat nez konat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043
27.11.21 11:40

Nejprve bych si rozumně promluvila. Pokud bude trvat na svém tak bych vztah ukončila. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
27.11.21 11:58
@Cenarius píše:
Nebo věděl, že musí slibovat dítě, aby s ním byla. Jinak by se na něj hnedka vyprdla že jo.

No a co, on přece nemá nějaké právo na to, aby s ním ona, nebo jakákoli jiná žena byla. To není důvod lhát, manipulovat, ponižovat jí, a chovat se jako podrazácký srab.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
27.11.21 12:00
@krokel píše:

Mrzí mě, že to musíš řešit, držím palce pro všechny možné scénáře :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
27.11.21 12:02

Myslím si v podstatě to, co ostatní …
Ten s tebou dítě nechce a rekla bych ze ty bys to taky pro svy dobro měla přehodnotit 8o
Podsouvá ti to, co si mysli sám, ale nedokáže to jako chlap říct nahlas a prezentovat jako svůj názor a pocit. V podstatě te uráží a dělá z tebe neschopnou.
Jste spolu v podstatě chvíli, tak bud rada, ze se začal projevovat ještě relativně,,brzo” takovej jakej opravdu je. Ty skutečně mas uz co se týče věku nejvyšší čas, tak bych opravdu dobře zhodnotila, jestli je zrovna tohle ideální budoucí otec tvých dětí a podle toho se zařídila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat