Partnerovy názory na dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
27.11.21 09:47

Partnerovy názory na dítě

Dobrý den,

s přítelem spolu chodíme rok a půl. Na začátku vztahu jsme se oba dva shodli, že rodinu a dítě chceme do 35 let. Bude nám oběma 34 let. Já jsem provedla nějaké přípravy-změna práce, nábytek. Přítel však v poslední době začal zpochybňovat, zda to dítě opravdu chci. Prý mi údajně nevěří, že to prý říkám pouze, že mám pocit, že mi ujíždí vlak, že bych byla určitě raději, kdybychom zůstali jen sami dva. Dále mi řekl, že si není jistý, zda bych se o dítě vůbec dokázala postarat, protože málo vařím a bývám zapomětlivá a roztržitá. Ohledně názorů na budoucnost údajně nejsem konstruktivní. Docela mě tyto názory zraňují, protože to samozřejmě není pravda. Dítě chci, ale kvůli těmto řečem jsem přestala mít chuť se s ním o tom vůbec bavit. Takže teď přišla samozřejmě výčitka, že se o tom nebavím, že když jeho kamarádky chtěly dítě, tak se před ostatníma o tom bavily, prohlížely si předem výbavu a kočárky. 8o Když mu řeknu, tak se o tom můžeš se mnou začít bavit konstruktivně i ty a ne mě pořád jen shazovat, tak mi vyčte, že to by pak dělal všechno on a že neví, zda na tomhle lze stavět rodinu. Dítě údajně chce, ale ne za každou cenu a teď to prý není mezi námi harmonický, což tuhle disharmonii sám vyvolává. Strašně mě to mrzí, mám ho ráda, dítě chci, ale začínám mít pocit, že to jsou pouze řeči, protože si sám tím není jistý. Proto začínám mít pochybnosti, zda takový vztah má smysl a zda s ním neztrácím jen zbytečně čas. Co si o tom myslíte? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1684
27.11.21 09:51

Myslím si, že s tebou dítě nechce.. proto ty řeči. Je to hnusný, má to říct narovinu a né takto srabsky na tebe útočit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
27.11.21 09:51

Že je to idiot. Jen si představ, až to dítě budete mít.. Co ti bude říkat za krásný věci, když dítě bude víc plakat nebo tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2396
27.11.21 09:53

Souhlasím, dítě nechce on a nechce to říct narovinu. Zkus si to nebrat osobně, ať ti aspoň nesemele sebevědomí. Nevim, jestli je to partner pro život… Ale možná mu teď prostě jen trošku hráblo z nějaký obavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12559
27.11.21 09:54

Buď to dítě ještě nechce a nebo ho nechce s tebou. Ty jeho výmluvy jsou fakt trapny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2717
27.11.21 09:55

Dítě nechce, jen není natolik chlap, aby ti to přiznal, ale vinu se snaží hodit na tebe. Proto hledá tvé chyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10941
27.11.21 09:58

Co si o tom myslím? Že jsi ve věku, kdy je ti jasné, že čas kvapí a snažíš se za každou cenu najít nějaký (pro tebe akceptovatelný) důvod jeho chování. Protože ten, která se nabízí a nejspíše bude pravdou je, že on to dítě nechce. Nebo minimálně ne s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18300
27.11.21 10:02

@krokel Já si s bývalým touhu vdávat se a mít děti prosazovala asi 3 roky, on mě nutil ke studiu na VŠ (ještě obor, který jsem ani studovat nechtěla). Skončilo to rozchodem.
Dnes mám svůj sen splněný, děti mám tři, se skvělým chlapem a studium mi taky neuteklo. Dodělávám při zaměstnání. Takže všechno se dá zvládnout. Nenech se odradit od svých snů, jinak budeš nešťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10996
27.11.21 10:10

Dítě nechce, nebo ho nechce s tebou a je takový srab, ze to nedokáže rict narovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11934
27.11.21 10:12
@Kamkam píše:
Souhlasím, dítě nechce on a nechce to říct narovinu. Zkus si to nebrat osobně, ať ti aspoň nesemele sebevědomí. Nevim, jestli je to partner pro život… Ale možná mu teď prostě jen trošku hráblo z nějaký obavy.

Nebo věděl, že musí slibovat dítě, aby s ním byla. Jinak by se na něj hnedka vyprdla že jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10521
27.11.21 10:13

On dítě nechce(buď teď nebo s tebou nebo vůbec), ale protože je to docela haj. l, tak nechce přiznat, že lhal nebo velice nevhodně změnil názor a hází to na tebe. Za mě bych směřovala k rozchodu, nejde o to, že se mu to teď nehodí, ale o to, jak se to snaží hodit na tebe. To není člověk pro život a problematické situace, které v něm nastanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
27.11.21 10:20

Dítě nechce a hází to na tebe :zed:
Je to srab.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2268
27.11.21 10:22

On dítě nechce, ale nechce to přiznat, tak hází vinu na tebe.
Pokud se o tom nehodlá dál normálně bavit, tak ten vztah ukonči a najdi si někoho normálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
27.11.21 10:32

Jen ze zvedavosti… Jake pripravy ohledne nabytku zahrnuje planovani deti? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
27.11.21 10:36

Kde vy na tyhle idioty pořád chodíte? :roll: