Partnerská krize

Anonymní
14.7.20 18:23

Partnerská krize prosím o radu

Ahoj děvčata, chci se vás zeptat, možná se i svěřit a trochu rady, co bych měla dělat jsem s přítelem 4,5 roku máme spolu 1 rok syna. Teď nedávno před měsícem jsem u přítele našla no dozvěděla o nevěře :( zasáhlo mě to opravdu hodně. Nejdříve jsem o tom s ním chtěla mluvit ale on bez myšlenkově chtěl okamžitě utéct. Měla jsem opravdu takový vztek že jsem mu i fizicky ublížila, nic vážného ale přece jen ???? dost mě mrzí přítel byl od mala i ve škole šikanován, doma to též neměl jednoduché. Žil z jedné rodiny do druhé. Ale spíš mě teď hodně mrzí a štve že mi stále nalhava nevím že se ke mě chce vrátit a že mě moc miluje. Většinou ale jen v telefonu a nebo když je semnou sám tak je jiný. Ale jak mile se objeví jeho otec nebo jeho milenka tak se začne chovat divně. Bojí se před svým otcem cokoliv říct i mi volat. Nebere telefony, nepodepíše na zp. Nevěru jsem mu odpustila protože ho mám ráda a miluju ho. On mi říká že s ní nic nemá že s ní spal jen jednou, ale on prostě se k ní hned odstěhoval a bydlí u ní. Že prý z dala azyl aby mohl někde být. U otce a matky být nemůže a u znamich taky ne. Tak je u ní ???? jenže ona ho hlídá dělá mi naschvály, bere mu telefon a píše mi blbosti. Dokonce že se budou brát atd.. Zjistila jsem o ní že je fetacka a střídá chlapy a je samozivitelka takže se jí chlap hodí. A pritrlovy to je zřejmé jedno, nebo nevím co si mám myslet o tom, říká že ne miluje atd.. Ale boji se že ho znova napadnu. nemeky jsme moc dobrý vztah, byly hádky atd. Peníze taky nic moc nezbývalo a co zbylo převážně na jídlo a nic jsme skoro neměly… K sexu jsem měla hrozný odpor tak ho neměl skoro vůbec ???? a tak mě podvedl. Promiňte za tak velký článek chtěla bych prostě jen řadu co mám dělat, dal si i peníze na účet svyho táty a ten mu nechce vybrat skoro nic a to mi musí platit alimenty :( teď nemám vůbec na nájem a musím se odstěhovat a nemám vůbec kam. Byty tu nejsou a na ulici být nemůžu s dětmi. Co mám dělat? Jeho otec mi dělá ze života peklo :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12665
14.7.20 18:35
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, chci se vás zeptat, možná se i svěřit a trochu rady, co bych měla dělat jsem s přítelem 4,5 roku máme spolu 1 rok syna. Teď nedávno před měsícem jsem u přítele našla no dozvěděla o nevěře :( zasáhlo mě to opravdu hodně. Nejdříve jsem o tom s ním chtěla mluvit ale on bez myšlenkově chtěl okamžitě utéct. Měla jsem opravdu takový vztek že jsem mu i fizicky ublížila, nic vážného ale přece jen ???? dost mě mrzí přítel byl od mala i ve škole šikanován, doma to též neměl jednoduché. Žil z jedné rodiny do druhé. Ale spíš mě teď hodně mrzí a štve že mi stále nalhava nevím že se ke mě chce vrátit a že mě moc miluje. Většinou ale jen v telefonu a nebo když je semnou sám tak je jiný. Ale jak mile se objeví jeho otec nebo jeho milenka tak se začne chovat divně. Bojí se před svým otcem cokoliv říct i mi volat. Nebere telefony, nepodepíše na zp. Nevěru jsem mu odpustila protože ho mám ráda a miluju ho. On mi říká že s ní nic nemá že s ní spal jen jednou, ale on prostě se k ní hned odstěhoval a bydlí u ní. Že prý z dala azyl aby mohl někde být. U otce a matky být nemůže a u znamich taky ne. Tak je u ní ???? jenže ona ho hlídá dělá mi naschvály, bere mu telefon a píše mi blbosti. Dokonce že se budou brát atd.. Zjistila jsem o ní že je fetacka a střídá chlapy a je samozivitelka takže se jí chlap hodí. A pritrlovy to je zřejmé jedno, nebo nevím co si mám myslet o tom, říká že ne miluje atd.. Ale boji se že ho znova napadnu. nemeky jsme moc dobrý vztah, byly hádky atd. Peníze taky nic moc nezbývalo a co zbylo převážně na jídlo a nic jsme skoro neměly… K sexu jsem měla hrozný odpor tak ho neměl skoro vůbec ???? a tak mě podvedl. Promiňte za tak velký článek chtěla bych prostě jen řadu co mám dělat, dal si i peníze na účet svyho táty a ten mu nechce vybrat skoro nic a to mi musí platit alimenty :( teď nemám vůbec na nájem a musím se odstěhovat a nemám vůbec kam. Byty tu nejsou a na ulici být nemůžu s dětmi. Co mám dělat? Jeho otec mi dělá ze života peklo :,( :,(

8o 8o no vy jste se hledali :zed: co jako chces poradit? Podvadi te, odstehoval se k milene a nehodla na tom nic menit. Tomu ty rikas krize? Ja rozchod :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
14.7.20 18:42
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, chci se vás zeptat, možná se i svěřit a trochu rady, co bych měla dělat jsem s přítelem 4,5 roku máme spolu 1 rok syna. Teď nedávno před měsícem jsem u přítele našla no dozvěděla o nevěře :( zasáhlo mě to opravdu hodně. Nejdříve jsem o tom s ním chtěla mluvit ale on bez myšlenkově chtěl okamžitě utéct. Měla jsem opravdu takový vztek že jsem mu i fizicky ublížila, nic vážného ale přece jen ???? dost mě mrzí přítel byl od mala i ve škole šikanován, doma to též neměl jednoduché. Žil z jedné rodiny do druhé. Ale spíš mě teď hodně mrzí a štve že mi stále nalhava nevím že se ke mě chce vrátit a že mě moc miluje. Většinou ale jen v telefonu a nebo když je semnou sám tak je jiný. Ale jak mile se objeví jeho otec nebo jeho milenka tak se začne chovat divně. Bojí se před svým otcem cokoliv říct i mi volat. Nebere telefony, nepodepíše na zp. Nevěru jsem mu odpustila protože ho mám ráda a miluju ho. On mi říká že s ní nic nemá že s ní spal jen jednou, ale on prostě se k ní hned odstěhoval a bydlí u ní. Že prý z dala azyl aby mohl někde být. U otce a matky být nemůže a u znamich taky ne. Tak je u ní ???? jenže ona ho hlídá dělá mi naschvály, bere mu telefon a píše mi blbosti. Dokonce že se budou brát atd.. Zjistila jsem o ní že je fetacka a střídá chlapy a je samozivitelka takže se jí chlap hodí. A pritrlovy to je zřejmé jedno, nebo nevím co si mám myslet o tom, říká že ne miluje atd.. Ale boji se že ho znova napadnu. nemeky jsme moc dobrý vztah, byly hádky atd. Peníze taky nic moc nezbývalo a co zbylo převážně na jídlo a nic jsme skoro neměly… K sexu jsem měla hrozný odpor tak ho neměl skoro vůbec ???? a tak mě podvedl. Promiňte za tak velký článek chtěla bych prostě jen řadu co mám dělat, dal si i peníze na účet svyho táty a ten mu nechce vybrat skoro nic a to mi musí platit alimenty :( teď nemám vůbec na nájem a musím se odstěhovat a nemám vůbec kam. Byty tu nejsou a na ulici být nemůžu s dětmi. Co mám dělat? Jeho otec mi dělá ze života peklo :,( :,(

Tomuhle bych říkala rozchod, když za ní srab utekl. Ještě bych mu sbalila zbytek věci a ahoj ať se stará jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4555
14.7.20 19:07

Co dělat? Jít do azyláku. Tohle není krize, to je konec. A skrz alimenty jít na policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13647
14.7.20 19:52

Najdi si nejbližší občanskou poradnu a zítra zavolej a domluvi si setkání.
https://www.obcanskeporadny.cz/cs/poradny

Prober s nimi svoje možnsoti, nech si poradit s papírama okolo alimentů a případných příspěvků na bydlení atp. nejspíš budou mít i přehled o tom, jaká je situace v azylových domech ve vašem regionu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 20:11

@EvieK ano vím že to je konec ale on mi volá a píše broučku lásko atd.. Volá mi když je sám. :( prostě nevím nechci si to prostě přiznat

• Nahlásit
  • Citovat
1180
14.7.20 20:43
@Anonymní píše:
@EvieK ano vím že to je konec ale on mi volá a píše broučku lásko atd.. Volá mi když je sám. :( prostě nevím nechci si to prostě přiznat

Vypni si telefon. Co jako ať se vrátí a kdykoliv při Vaší hádce skončí u ní? Vůbec jako! Vypni si mobil, nechápu co řešíš. Nevěra je nevěra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1221
14.7.20 21:38

Vubec nebyl sex tak te podvedl :nevim: parchant :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.20 22:59

@MayhemDevil no odpor jsem měla možná i po tom porodu a sex měl fakt málo tak cca 2 3×za 2 měsíce nevím už.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1221
14.7.20 23:01
@Veronikapaige píše:
@MayhemDevil no odpor jsem měla možná i po tom porodu a sex měl fakt málo tak cca 2 3×za 2 měsíce nevím už.

To je malo i na kneze :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.20 23:01

@EvieK no to právě nemůžu kvůli malimu musíme komunikovat spolu. Ale taky jsem o tom přemýšlela i to dělám když napíše tak mu neodepisu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
15.7.20 10:29
@Veronikapaige píše:
@EvieK no to právě nemůžu kvůli malimu musíme komunikovat spolu. Ale taky jsem o tom přemýšlela i to dělám když napíše tak mu neodepisu

Kvůli malému rozhodně nemusíte mluvit dvacetkrát denně, zvlášť ne na druhý den co odešel za milenkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
15.7.20 10:39

Jaká šla, takového potkala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
15.7.20 10:44

No nevím, dočetla jsem to jen po informaci, že jeho milena je fetka a už toho na mě bylo nějak moc hele. Tvůj chlap je psychicky narušenej a Ty jdeš tak nějak v závěsu za nim. Každopádně bych raději byla s děckem sama než tohle. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17371
15.7.20 10:52
@Anonymní píše:
@EvieK ano vím že to je konec ale on mi volá a píše broučku lásko atd..Volá mi když je sám. :( prostě nevím nechci si to prostě přiznat

a pak ti píše, jak si bude brát tu milenku? :think: o schizofrenii jsi neuvažovala? :think:
Nicméně zdrhl k milence, hned se tam nastěhoval, peníze ti nedá a ty budeš kvůli němu do azyláku. Pro jakéže kvality ho miluješ? :think: jo, a byly hádky, nebyly prachy a nebyl sex. A v tom chceš pokračovat? Proč? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama