Partnerský trojúhelník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 13:25
Partnersky trojuhelnik

Chci se podelit o sve trapeni i kdyz vim co bych mela udelat aby to vse skoncilo neni to jednoduche. S mym partnerem jsem 15 let mame spolu 3 deti a partner je o 9 let starsi nez ja. Mel uz rodinu pred tim ale manzelka ho podvedla a nejak to neustal a opustil ji a nechal ji s dvemi detmi…ji to ani nejak moc netrapilo…No myslim si ze jsme meli hezky vztah ani penize nam nechybely on ma rad mou rodinu a ja jeho taktez. V mem zivote me podvedl trikrat (jen co vim) poprve to byla ma kamaradka synovi byl rok kdyz jsem na to prisla ihned to skoncilo! Nejak jsem to v tu dobu neresila byla jsem mlada a presli jsme to po druhe to bylo horsi ja nic netusila a sam se mi priznal ze je zamilovany a ze nevi co bude…nezmohla jsem se na nic jen plac to uz jsme meli dve deti a dceri byli dva roky synovi 6 hrozne jsem trpela nedokazala si predstavit zivot bez nej ale okolnosti vseho me prinutily odjet k matce do UK a opustila ho.No za necele dva tydny byl za mnou ze me miluje a bla bla bla ja byla cela stastna nasla si praci syn do skoly dcera do skolky nasli jsme si byt a zili jsme tam asi rok..pak nam preskocilo a ze dne na den jsme se sebrali a jeli domu do CZ mama me tenkrat rikala nejezdi s nim domu ja neposlechla…dva roky byli krasne opravdu jsme se milovali snad vice nez na zacatku a ja otehotnela a rozhodli jsme se ze to bude nas posledni mazlicek ja pochybovala bala se neverila mu ale nakonec me presvedcil…ve chvili kdy jsem byla snad nejstastnejsi na svete jsem mu prisla na dalsi milenku…myslela jsem ze umru…dnes je to rok a pul a manzel ji stale neopustil ikdyz me porad lze ze s ni skoncil atd…hadky bitky ponizovani byli tak rok v kuse na denim poradku ona byla dvakrat na potratu a ted je 5 mesicu tehotna…nedavam to neumim s tim zit a az porodi uz vubec..ona je navic takova svine ze mi dela peklo ze zivota podle me je nejak narusena a nebo spis ja ze snim porad jsem..omlouvam se za sloh ale to je snad nejvic strucne napsane jak jen slo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  14.03.18 13:31

To uz je ta vsema hranicema osobni dustojnosti. Sla bych i s detma okamzitr k matce a rozvedla se s nim. Prosim anonymne.

Anonymní  14.03.18 13:32

To uz je ta vsema hranicema osobni dustojnosti. Sla bych i s detma okamzitr k matce a rozvedla se s nim. Prosim anonymne.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.03.18 13:33

Odpověděla sis sama - nechápeš, proč s nim seš.. já to taky nechápu.. dlabej na něj, ne? co Ti ten vztah dává? hádky, bitky? tak to je úplně to nejlepší, co může na vztahu být, že.. :nevim:

Hofida
Kecalka 237 příspěvků 14.03.18 13:34

Ženská ty nemáš žádnou hrdost. Zkušenost je nepřenosná, každý si musí někdy nabít hubu sám, ale tolikrát za sebou a tobě to pořád neotevrelo oči? Nechápu 8o

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 14.03.18 13:35

A na co se vlastně ptáš? Hned odejdi, tvoje matka měla pravdu, neměla si s ním už tehdy nikam jezdit.

Keyllah
Echt Kelišová 8263 příspěvků 14.03.18 13:35
@Anonymní píše:

Milenka je svině? :think: holka, holka, co ti na to napsat. Koho máš doma víš, neudělal to poprvé, naopak to stále více stupňuje a ty se ptáš na co? Jestli ho opustit??

alisekR
Závislačka 4782 příspěvků 14.03.18 13:39

Sama si odpovídáš. Sama ze sebe děláš kus hadru. Praskni dverma a odejdi. Toto je život o velikém ponížení. Nic víc nic míň. Není ti nic platné, co ti tu kdo poradí, ty sama musíš chtít odejít a vědět proč to děláš.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 46934 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 13:41

Být tebou, tak s ním zůstanu. Se svou sebeúctou, sebevědomím stejnak pravděpodobně znovu narazíš na podobného typa a necháš si srá. t na hlavu. Takže takto se alespon ušetříš rozvodových tahanic a dítě bude mít tátu doma

jasnahvezda
Stálice 78 příspěvků 14.03.18 13:41

No pánajeho…to je masakr. Seber se s dětma a tradá pryč. Odpověz si na základní otázky: Chceš se trápit? Vážíš si ho a on tebe? Co by jsi poradila své dceři, kdyby ji tohle prováděl manžel? Doufám, že už balíš kufry a na nic nečekáš. Udělej tlustou čáru, neřeš a oslavuj, že si nakonec prozřela. Pschicky narušená nebude jen milenka, ale i manžel. 2× na potrat…a nakonec s ním čeká dítě. Ty se budeš mít bez takové přítěže dobře. Přece není tvoje kariéra dělat vola a trápit se?!

Chytrak
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 14.03.18 13:47

Komu neni rady…tvuj chlap si te nevazi, ale vubec me to neprekvapuje, neni totiz za co, ty si sebe nevazis taky a chovas se jak naprosta hlupacka, sorry, vic ti k tomu napsat nejde :?

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 14.03.18 13:58

Holka moje zlatá. Tvůj chlap je prachsprostý ku..vník a děti sis s ním dělala dobrovolně a za plného vědomí, jak se situace má.

Každopádně, současné těhotné milence bych ho dovedla za rukáv a předala s úsměvem a seznamem manželských i nemanželských potomků a milenek za poslední roky. Na závěr bych jí pohladila po vláskách a sladce bych se jí optala, jestli fakt věří, že JÍ je věrný a že její těhotenství je výhra, když dvě rodiny s pěti dětmi už rozbil.

A pak bych spakovala děti do nejbližšího letadla směr UK.

zoidberg
Extra třída :D 11106 příspěvků 14.03.18 13:59

Teda to je ale kanec. Kadze chodzi dzeci robi.

Anonymní  14.03.18 14:03

@Keyllah Na nic se neptam…jen jsem se chtela sverit…vim ze jsem husa pitoma

Anonymní  14.03.18 14:05

@LAlezane Uz jsem ji tam jednou ty jeho hadry donesla…a rekla at si ho necha..no sel tam pro veci a jeste me serval proc jsem to udelala ze miluje preci me!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama