Páry s nevěrou?

Anonymní
7.2.17 08:20

páry s nevěrou?

Ahojky jsou tu páry které přežily nevěru ze strany muže?,jak to pokračuje, věříte svým mužum už, myslíte že už to neudělají? jak se k vám chovají?

 • Nahlásit
 • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.2.17 08:32

U nás je to bohužel hodně aktuální. Jsme spolu 19 let, máme dvě děti 9 14 let. Provalilo se to před měsícem, tvrdí, že to ukončil :nevim: - já nepátrám vůbec. Docela se snaží, ale pro mě je to hrozně náročné, jsou dny, kdy si myslím, že to zvládneme. A pak dny, jako včera, kdy to nějak nedávám a vyčtu mu první poslední i když vím, že je to chyba. Komplikuje se to i tím, že dceři je 14 a není hloupá. Ať se snažím sebevíc, stejně ví, co se stalo.
Fakt jsem z toho v pr…, měsíc pořádně nespím, zhubla jsem 4 kila (ale to se dá brát jako plus)

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymní
7.2.17 08:58

Ahoj, na mého partnera se to provalilo před třemi lety. Vzhledem k tomu, že jme měli 2 letého kluka a další na cestě musela jsem to překousnout. Na jeho obranu musím říci, že nebýt jedné nešťastné náhody, tak bych na to nepřišla, o rodinu se staral vzorně a mě také nijak nezanedbával. Po těch letech nemůžu říci, že to jestli mu věřím jsem přestala řešit. Samozřejmě jsem si prošla obdobím obviňování jeho i sebe, kontrolování mobilu atd. Ale jelikož nám to funguje normálně, tak jsem mu spíš odpustila. Nějak jsem se srovnala s tím, že asi většina chlapů po dlouhodobém vztahu ulítne někde jinde a pokud je pro ně rodina a partnerka na prvním místě a nijak se to neprovalí, nechci po tom pátrat. Samozřejmě pokud by se zamiloval, tak to bude jiné, Ale můžu i já si být 100% jistá, že i já neulítnu, pokud se mi někdo bude líbit. :think:

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymní
7.2.17 09:02

U nas je to 8 mesicu, zatim se drzime. Mam lepsi i horsi dny, cca po pul roce se to hodne zlepsilo. Fungujeme lip jak predtim i kdyz za hodne vysokou cenu.

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymní
7.2.17 09:07

Ja na to taky prisla nahodou…k tomu male dite doma…takze jsme na tom zapracovali a snazime se..nebylo to jednoduche, zapomenout asi nejde, ale snazim se nepripominat… Ve vsech mych vztazich byla nevera, takze za tu dobu už ani na vernost neverim… Prosim zachovat anonym nebo smazat-dekuji. Anonym B.

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymní
7.2.17 09:15

My jsme prožili oboustranou nevěru ( z jeho strany několikrát), ale vždy sliboval, já sice odpustila, ale žralo mě to dlouho. Nejhnusnější bylo, když jsem to zjistila náhodou z FB, když si ho nechal připojený na mém počítači a ve chvíli, když jsem ho chtěla odhlásit, tak on si začal psát s tou svou o minulé noci, takže jsem to měla v přímém přenosu. Nakonec jsem to překousla, on se hodně omlouval a po dvou týdnech jsme se k sobě vrátili ( tehdy jsme spolu ještě nebydleli, takže jsem měla čas si od něj odpočinout a promyslet si, co chci a co ne. O dva roky později jsme měli krizi, hodně jsme se hádali, on trávil čas raději s kamarády, já zase pro měnu nastoupila do nové práce, kde se mi zalíbil jeden muž. Táhla jsem to s ním dva měsíce, když to prasklo. Hrozně jsme se pohádali, týden mě nechal vydusit, jednou se objevil u mě v bytě, s tím, že mi jde vrátit klíče a vzít si své věci. No a neodešel… tehdy jsme spolu o tom mluvili dlouho do noci, řekli si co nás štve a jak to vidíme dál. Za dva měsíce jsem byla těhotná a po půl roce jsme už bydleli společně. Když jme spolu začali chodit, tak jsme byli hodně mladí, nevybouření, těch víkendových rozchodů bylo mnoho, taky se mezi námi stala spousta hnusných věcí a když o tom uvažuju, tak dneska bych to všechno neodpustila. Ale přečkali jsme to, teď momentálně máme 2 děti, milujeme se a věříme si. Od chvíle, co jsem otěhotněla jsme se hodně změnili, jako bychom uzavřeli starý život a dospěli jsme. Teď manželovi plně věřím, že by mě nepodvedl a já jeho taky ne. Teď je třeba na 3 týdny pracovně mimo i s nezadanými ženami z práce a vůbec si nad tím hlavu nelámu. Anonym Lenka

 • Nahlásit
 • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama