Reklama

Páry s nevěrou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 08:20
páry s nevěrou?

Ahojky jsou tu páry které přežily nevěru ze strany muže?,jak to pokračuje, věříte svým mužum už, myslíte že už to neudělají? jak se k vám chovají?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 08:32

U nás je to bohužel hodně aktuální. Jsme spolu 19 let, máme dvě děti 9 14 let. Provalilo se to před měsícem, tvrdí, že to ukončil :nevim: - já nepátrám vůbec. Docela se snaží, ale pro mě je to hrozně náročné, jsou dny, kdy si myslím, že to zvládneme. A pak dny, jako včera, kdy to nějak nedávám a vyčtu mu první poslední i když vím, že je to chyba. Komplikuje se to i tím, že dceři je 14 a není hloupá. Ať se snažím sebevíc, stejně ví, co se stalo.
Fakt jsem z toho v pr…, měsíc pořádně nespím, zhubla jsem 4 kila (ale to se dá brát jako plus)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 08:58

Ahoj, na mého partnera se to provalilo před třemi lety. Vzhledem k tomu, že jme měli 2 letého kluka a další na cestě musela jsem to překousnout. Na jeho obranu musím říci, že nebýt jedné nešťastné náhody, tak bych na to nepřišla, o rodinu se staral vzorně a mě také nijak nezanedbával. Po těch letech nemůžu říci, že to jestli mu věřím jsem přestala řešit. Samozřejmě jsem si prošla obdobím obviňování jeho i sebe, kontrolování mobilu atd. Ale jelikož nám to funguje normálně, tak jsem mu spíš odpustila. Nějak jsem se srovnala s tím, že asi většina chlapů po dlouhodobém vztahu ulítne někde jinde a pokud je pro ně rodina a partnerka na prvním místě a nijak se to neprovalí, nechci po tom pátrat. Samozřejmě pokud by se zamiloval, tak to bude jiné, Ale můžu i já si být 100% jistá, že i já neulítnu, pokud se mi někdo bude líbit. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 09:02

U nas je to 8 mesicu, zatim se drzime. Mam lepsi i horsi dny, cca po pul roce se to hodne zlepsilo. Fungujeme lip jak predtim i kdyz za hodne vysokou cenu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 09:07

Ja na to taky prisla nahodou…k tomu male dite doma…takze jsme na tom zapracovali a snazime se..nebylo to jednoduche, zapomenout asi nejde, ale snazim se nepripominat… Ve vsech mych vztazich byla nevera, takze za tu dobu už ani na vernost neverim… Prosim zachovat anonym nebo smazat-dekuji. Anonym B.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 09:15

My jsme prožili oboustranou nevěru ( z jeho strany několikrát), ale vždy sliboval, já sice odpustila, ale žralo mě to dlouho. Nejhnusnější bylo, když jsem to zjistila náhodou z FB, když si ho nechal připojený na mém počítači a ve chvíli, když jsem ho chtěla odhlásit, tak on si začal psát s tou svou o minulé noci, takže jsem to měla v přímém přenosu. Nakonec jsem to překousla, on se hodně omlouval a po dvou týdnech jsme se k sobě vrátili ( tehdy jsme spolu ještě nebydleli, takže jsem měla čas si od něj odpočinout a promyslet si, co chci a co ne. O dva roky později jsme měli krizi, hodně jsme se hádali, on trávil čas raději s kamarády, já zase pro měnu nastoupila do nové práce, kde se mi zalíbil jeden muž. Táhla jsem to s ním dva měsíce, když to prasklo. Hrozně jsme se pohádali, týden mě nechal vydusit, jednou se objevil u mě v bytě, s tím, že mi jde vrátit klíče a vzít si své věci. No a neodešel… tehdy jsme spolu o tom mluvili dlouho do noci, řekli si co nás štve a jak to vidíme dál. Za dva měsíce jsem byla těhotná a po půl roce jsme už bydleli společně. Když jme spolu začali chodit, tak jsme byli hodně mladí, nevybouření, těch víkendových rozchodů bylo mnoho, taky se mezi námi stala spousta hnusných věcí a když o tom uvažuju, tak dneska bych to všechno neodpustila. Ale přečkali jsme to, teď momentálně máme 2 děti, milujeme se a věříme si. Od chvíle, co jsem otěhotněla jsme se hodně změnili, jako bychom uzavřeli starý život a dospěli jsme. Teď manželovi plně věřím, že by mě nepodvedl a já jeho taky ne. Teď je třeba na 3 týdny pracovně mimo i s nezadanými ženami z práce a vůbec si nad tím hlavu nelámu. Anonym Lenka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama