Manžel x mladší milenec x rozvod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 09:40
Manzel x mladsi milenec x rozvod?

Anonym z osobnich duvodu. Prosim, nechat.

Jsem 8,let vdana, dite ma 6 let. Ja lehce po tricitce, manzel po ctyricitce.

Dlouhodobe je u nas sex na bodu mrazu. Vetsinpu tak jednou za 2-3 mesice. Pote, co si ho nakonec vyrvu. Podle neho je projev lasky to, ze se stara o dite a o barak. Ja si posledni dobou pripadam jak inventar. Ikdyz tvrdi, ze to tak neni. Meli jsme nekolikrat o tom rozhovor.

V lete jsem si „nahodpu“ narazila milence o 7 roku mladsiho. Tvrdi mi, ze vzdycky chtel starsi zenskou. V posteli naprosto uzasny. Vlastne v mem zivote druhy chlap, se kterym se umim uvolnit. A tak mam poprve v zivote i nekolikanasobne orgasmy.

Schazime se tedy pres pul roku. Na zacatku rikal, at se nerozvadim. Ted mi to dovysvetlil tak, ze nechtel, aby pricinou rozvodu byl on. Ze kdyz se ted rozvedu, tak spolu zacnem normalne randit, ze me miluje a neutece.

Takze na jedne strane syn a barak, na druhe svoboda a milenec…

Vecer chci manzelovi rict, ze koncim. Ale kde sebrat odvahu. Furt si rikam, ze takhle se udusim zaziva. Na druhou stranu neni vhodna prilezitost - Vanoce, hory, ted malovani…

Btw. manzel umi byt i desny cholerik.

Potrebovala jsem to nekam napsat. Mam pocit, ze se asi zblaznim…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

cucik14
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 06.02.17 09:46

A co zkusit nejdriv zachranit manzelstvi, to uz nepujde? Taky me napadlo, jestli manzel nema treba nejaky zdravotni problem… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 09:55
@cucik14 píše:
A co zkusit nejdriv zachranit manzelstvi, to uz nepujde? Taky me napadlo, jestli manzel nema treba nejaky zdravotni problem… :nevim:

Ja prave posledni dobou uz dost vypadavam doma z role. Na manzela si zacinam budovat slusnou averzi. Premyslim o rozchodu uz od lonskeho jara. Ja mam pocit, ze s nim se nehnu z mista.

On se proste schoval do sve nory a je mu tam dobre. Zadny velky problem nevidi. Sem tam cholericky vybouchne a pak se chova jakoby nic. Nikdy se neomluvil, malokdy uzna svoji chybu.
Takze problem nema on, nechape, co po nem chci.

Zakladatelka

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.02.17 09:56

Zkusila bych nejdřív zachránit manželství, kdyby to nešlo pak bych to řešila jinak :)

Tarjei
Závislačka 4059 příspěvků 06.02.17 09:56

Ja se v tom placala tri roky. Nic moc. Ted konecne mam podanou zadost o rozvod a zitra prvni jednani u soudu.
V hloubi duse vis, jestli manzela jeste milujes. Odbourej zvyk a soucit a uvidis jak to je

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 06.02.17 09:56

Cekas, az ti to tady nekdo schvali? :roll: Mela bys radeji zapracovat na tvem manzelstvi(napr poradna)nez po pul roce sexu s novym mladikem vytasit papiry na rozvod. To si myslis, ze to bude porad tak skvele s tim tvym novym objevem? Vzdyt ho nemuzes vubec znat po tak kratke dobe :think: a ohanet se tim, ze je manzel cholerik… kazdy mame chyby, ze jo, ale mne prijde, ze hledas jen vymluvu, proc to ukoncit. Mela bys sundat ruzove bryle a prestat myslet rozkrokem :roll:

ppalea
Extra třída :D 12000 příspěvků 06.02.17 10:02

Chudak tvuj syn. To je presne jeden z tech pripadu kdy proste nechapu co se to s lidmi dnes deje, to pro tebe ten slib a rodina tak malo znamena? Nerikam ze se ma zachranovat kazdy vztah za kazdou cenu ale ty si z tveho popisu jen znudena a rozbijis rodinu pro sex a pobaveni. Snad ti to syn jednou odpusti..

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 06.02.17 10:03

Zapracovala bych na manželství…vzhledem k tomu, tobě je lehce po třicítce a milenec je o 7 let mladší tak bude mít cca okolo 25let a nemyslím si, že takový chlap zůstane se starší ženou s dítětem. Nepíšeš jestli pracuje či studuje, ale myslela jsi i na to, že pokud se vykašleš na manžela tak budeš muset řešit bydlení, finance apod.? Teď je možná tvůj milenec strašně zamilovaný, užívá si sexu se starší ženou, ale každé růžové brýle časem spadnou.

lovean
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 06.02.17 10:03

No tohle je složitý u nás je to manželství na podobné úrovni manžel se mnou spaval tak jednou za měsíc nefungovalo to ale teď je to ještě horší zamiloval se do o hodne mladší holky nikdy spolu sice nespali ale polibil ji no teď už si sice nepisou nic ale můj manžel se chová pořád odtazite a hlavně teď už sex nebyl dva měsíce a je pravda že mě hrozně chybí ta neha láska atd.

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 06.02.17 10:08

@lovean Manžel se zamiloval do o hodně mladší holky, nespal s ní, jen ji políbil, teď už nejsou v kontaktu, ale stále se chová odtažitě a jste bez sexu…No tohle hodně smrdí manželovou nevěrou. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 10:11

Vim, ze budu muset resit finance, bydleni, barak… Nejsem uplne pitoma.

Taky je mi jasne, ze s milencem to nemusi vyjit. Ze treba bude mit casem zajem o vrstevnici nebo o mladsi.
Taky manzelovi nereknu - narazila jsem si mladsiho a tady skrz to koncim.

Ani nemam v planu mu o jinem chlapovi rikat.

Spis mam pocit, ze akorat nahlas pojmenuji to, co me je jasne a on dela, ze to nevidi.

Ano vim, ze nakonec muzu zustat sama.

Pred rokem jsem si to neumela predstavit. Ted uz jo.

Zakladatelka

Tarjei
Závislačka 4059 příspěvků 06.02.17 10:14

Jaaaj nechte ji. Clovek se meni a menej se i priority. A nektery veci se nedaj napravit. Mne se manzel zhnusil a vzdalil za ty roky co jsme spolu..najednou jsem vedela, ze jsem za Rubikonem…

lovean
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 06.02.17 10:18

@Niccollett no tak vzhledem k tomu že mam prolezli jeho telefon tak, vím že milenku nemá a to že by si mazal zprávy jen od ní je blbost protože na to on, si, pozor nedává to už mám zjištěný

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 06.02.17 10:19
@Anonymní píše:
Vim, ze budu muset resit finance, bydleni, barak… Nejsem uplne pitoma.

Taky je mi jasne, ze s milencem to nemusi vyjit. Ze treba bude mit casem zajem o vrstevnici nebo o mladsi.
Taky manzelovi nereknu - narazila jsem si mladsiho a tady skrz to koncim.

Ani nemam v planu mu o jinem chlapovi rikat.

Spis mam pocit, ze akorat nahlas pojmenuji to, co me je jasne a on dela, ze to nevidi.

Ano vim, ze nakonec muzu zustat sama.

Pred rokem jsem si to neumela predstavit. Ted uz jo.

Zakladatelka

a syna budete řešit jak? S milencem raději nepočítej, jiné je mít vztah jen na sex a žít s ním je jiná realita :lol:

Katy 7
Kelišová 5264 příspěvků 06.02.17 10:20
@Niccollett píše:
Zapracovala bych na manželství…vzhledem k tomu, tobě je lehce po třicítce a milenec je o 7 let mladší tak bude mít cca okolo 25let a nemyslím si, že takový chlap zůstane se starší ženou s dítětem. Nepíšeš jestli pracuje či studuje, ale myslela jsi i na to, že pokud se vykašleš na manžela tak budeš muset řešit bydlení, finance apod.? Teď je možná tvůj milenec strašně zamilovaný, užívá si sexu se starší ženou, ale každé růžové brýle časem spadnou.

To jsou předsudky, že mladý chlap nebude se starší ženou. Někteří a je jich dost, dávají takovým ženám přednost ;) Může jim to klidně skvěle klapat. Ale tím neschvaluju postup zakladatelky, že si našla milence a pak chce teprve řešit rozvod. Ale její frustraci z vyřvaného sexu chápu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >