Reklama

Smůla, nebo osud?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eelena
Povídálka 43 příspěvků 06.02.17 23:18
smůla nebo osud

Zdravím všechny,
nevím jak začít, dlouho jsem přemýšlela a pročítala různé diskuze o podobném problému, který mě trápí, až jsem se rozhodla, že se o svoje trápeníčko podělím tady.
Seznámila jsem se se sympatickým, milým, hodným, svobodným mužem. Pozval mě na kávu a od té doby jsme chtěli zůstat spolu.Po 3 měsících si mě a moje dvě děti nastěhoval k sobě domů, krátce na to jsem otěhotněla. Vše bylo moc krásné a já začínala věřit v lásku a konečně měla svoji vytouženou rodinu a děti OTCE, kterého nikdy neměly. Opravdu moc krásný nový začátek, pro nás všechny. Jeho rodiče nás přijali s otevřenou náručí. Zamilovaná jako nikdy předtím a šťastná. Vše se změnilo po porodu. Přítel začal chodit z práce čím dál později domů. Jeho pracovní doba z 10-ti hodinové směny se prodlužovala i o 4h. Nějak zvlášť jsem to neřešila, věřila jsem mu.Sama jsem měla dost práce doma, péče o tři děti, domácnost, psa.
Jenže pak jsem náhodou narazila na sms v jeho mobilu, psala mu ONA,¨krásnou a milou noc broučinku¨.V ten den se mi najednou zhroutil celý svět, celá jsem se rozklepala, byla jsem na konci 6-ti nedělí. Na otázku kdo to je a co to má znamenat, klidným hlasem odpověděl, že známá a že neví proč mu píše. Brečla jsem a snažila se z něho něco dostat.Byla to dlouhá noc. Později se přiznal, že si vyšel na rande s kamarádkou, ale že s ní nic neměl. Snažila jsem se mu uvěřit. Říkal, že to ukončí. Neukončil. Pokračoval v tom nadále. Tři měsíce trápení, nakonec se rozhodl, že mě opustí i našeho syna, jeho jediného syna. Stále sdílíme společnou domácnost. Synkovi je už 9 měsíců a já se s tím ještě nevyrovnala. Nedokážu to prostě pochopit, PROČ. On se směje, chodí si za jinou i přes noc, vůbec mu nevadí kolika lidem tím ublížil a stále ubližuje. A moje děti? Rok jim dělal tátu a najednou jím není. Syn to vzal docela špatně, uzavřel se do sebe a moc nekomunikuje, hlavně s ním. Dcerka je v pohodě, zlomilo ji to srdíčko, ale už je dobrá. Jen já se s tím nedokážu poprat, asi proto, že se na to musím dívat. Několikrát jsem mu řekla aby se vrátil, že tady máme zdravého synka, že ho pořád miluji, ale on nechce, řekl, že mě má rád, ale že už to nejde vrátit. Já s dětmi nemám kam odejít a on z domu také nechce odejít. Trvá to už skoro 7 měsíců, noc co noc propláču. Nechápu jeho jednání, on se se mnou rozešel, ale bydlet mám u něj a respektovat jeho rozhodnutí. A hlavně se mám chovat normálně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 23:23

A co ona je zac?

Jinak chybu jsi udelala i tim, ze jsi mu uverila po trech mesicich. A tak riskovala i city deti.

Eelena
Povídálka 43 příspěvků 06.02.17 23:31

Má stejné jméno i věk i dvě děti, rozvedená. Bydlí s dětmi v pronájmu, jako kdysi já.
Ona o mě ví všechno, i to že nadále bydlíme spolu. Je to prostě mrcha, která rozbila rodinu.

Eelena
Povídálka 43 příspěvků 06.02.17 23:34
@Tarinka píše:
A co ona je zac?Jinak chybu jsi udelala i tim, ze jsi mu uverila po trech mesicich. A tak riskovala i city deti.

Bohužel uvěřila, uvěřila i jeho rodičům. :,(

Pedro 00
Závislačka 3600 příspěvků 06.02.17 23:37

Se dvěma dětmi se nastěhovat a hned si nechat naštěkat do boudy? V 15 by to byla naivita, po dvou dětech, eufemisticky řečeno, naivita nebo vypočítavost.

Pavlos-Grey
Závislačka 3565 příspěvků 06.02.17 23:39

Já bejt Tebou, tak vyšumím třeba do garsonky, ale rozhodně rychle pryč. Tady Tě už nic dobrýho nečeká, leda to, že by se s ní rozešel, a chtěl jít za Tebou zpět, což by byla ale pitomost.

Eelena
Povídálka 43 příspěvků 06.02.17 23:40
@Pedro 00 píše:
Se dvěma dětmi se nastěhovat a hned si nechat naštěkat do boudy? V 15 by to byla naivita, po dvou dětech, eufemisticky řečeno, naivita nebo vypočítavost.

v mém případě BLBOST, jsem prostě naivní

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 06.02.17 23:41

Láska už dokázala pobláznit mysl mnoha lidem, tvá neuváženost byla v rychlém sestěhování a následnému otěhotnění.. To jsi vážně nepřemýšlela nad tím, co děláš, ještě k tomu s dětmi?
Ted jsi na MD, bez práce, s dítětem navíc, těžko se staví na vlastní nohy.. Musíte to nějak vyřešit, protože tohle Vás ubíjí všechny, i děti.

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 06.02.17 23:43
@Eelena píše:
Bohužel uvěřila, uvěřila i jeho rodičům. :,(

To si nevycitej, vzdyt se podivej, kolik te nevery je i v dlouholetých vztazích :hug: sejde z očí, sejde z mysli. Nejlepší by bylo se odstěhovat. Tohle te zničí a ty děti taky. Vim, že to neni snadny, ale takhle mu „asistovat“ to je hrozný. A jak fungujete? Varis, uklizis, peres? Pokud ano, vyse. r se na to. Obstarej pouze sebe a deti. Jemu at se stara milcka. Drž se

Eelena
Povídálka 43 příspěvků 06.02.17 23:44
@Pavlos-Grey píše:
Já bejt Tebou, tak vyšumím třeba do garsonky, ale rozhodně rychle pryč. Tady Tě už nic dobrýho nečeká, leda to, že by se s ní rozešel, a chtěl jít za Tebou zpět, což by byla ale pitomost.

O to se také snažím, vyšumět pryč, trvá to už moc dlouho, není to tak jednoduché.

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 06.02.17 23:46
@Tarinka píše:
A co ona je zac?Jinak chybu jsi udelala i tim, ze jsi mu uverila po trech mesicich. A tak riskovala i city deti.

To není jen o 3 měsících. Dneska se totiž nedá věřit nikomu, ani po letech. Jedině sám sobě, ale i to často bývá pěkná zrada… :mrgreen:

Eelena
Povídálka 43 příspěvků 06.02.17 23:46
@Moniňoň píše:
To si nevycitej, vzdyt se podivej, kolik te nevery je i v dlouholetých vztazích :hug: sejde z očí, sejde z mysli. Nejlepší by bylo se odstěhovat. Tohle te zničí a ty děti taky. Vim, že to neni snadny, ale takhle mu „asistovat“ to je hrozný. A jak fungujete? Varis, uklizis, peres? Pokud ano, vyse. r se na to. Obstarej pouze sebe a deti. Jemu at se stara milcka. Drž se

Pere mu a vaří jeho maminka. Bydlíme totiž spolu, rodiče v přízemí a my v patře.

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 06.02.17 23:47

Nevim, proč ji to vycitate. Ano, bylo to rychlý, ale nevernej je on. On je tady ten nezodpovednej, kterej si udělá dítě a zahyba ještě než se narodí! Jakej by byl rozdil, kdyby s nim byla 2 roky a otěhotnět a stejnej scénář?

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 06.02.17 23:48

Není to smůla nebo osud, je to život.

Měla jsi se závazky ještě počkat než ho lépe poznáš, máš děti máš být opatrná. Ale vztahy se rozpadají pořád nikdy nemáš jistotu…
Musíte se domluvit, jak si to ted představuje a jak budete fungovat dále. :srdce:

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 06.02.17 23:49
@Gnaar píše:
To není jen o 3 měsících. Dneska se totiž nedá věřit nikomu, ani po letech. Jedině sám sobě, ale i to často bývá pěkná zrada… :mrgreen:

Přesně. Ja taky cucela po 11ti letech, co to mam doma za hovado

@Eelena píše:
Pere mu a vaří jeho maminka. Bydlíme totiž spolu, rodiče v přízemí a my v patře.

Tak aspon že mu nedělaš blbce. Nemá ti kdo pomoci? Rodina atd? Jak se k tobě chová on?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama