Pasení koníků a váha

346
25.7.13 19:51

Pasení koníků a váha

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli pasení koníků nějak ovlivňuje že miminko je tak trochu bacula. Můj chlapeček má ukončený 2.měsíc a váží 5400g a je právě tak trošku bacula. Před měsícem krásně zvedal hlavičku a dokázal ji na chvíli udržet ale teď jakoby zlenivěl, když ho položím na bříško tak sice neřve ani se nevzteká ale hlavu položí na bok a nic se neděje a já se můžu přetrhnout-hrkám hračkou, mluvím na něj a nic. Myslíte že by za to mohlo že je trochu bacul, byli jsme u doktorky a ta nic neříkala. Jaké máte zkušenosti???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

437
25.7.13 20:05

@Alena27 ahoj, já myslím, že váha na to vliv nemá, mám doma taky buclíka a zvedal hlavičku o 106. Ale je pravda, že někdy byl lenoch a nechtělo se mu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
25.7.13 20:14

Při cca stejné váze v tomto věku naprosto rozdílné výsledky. Jinak teda nevím, kolik měří, ale kluci měli všichni k 6kg na konci šestinedělí, přibírali kilo za měsíc, takže myslím, že všichni jsou spíš větší a první nepásl snad do půl roku, druhý pásl už ve 2m jak o život, třetí někde na půl cesty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
25.7.13 20:18

Co se tyka zvdani hlavicky, tak mi bylo receno ze zhruba do 6ti tydnu to je reflex a pak to nektera miminka prestanou delat a musi se to ucit! To mi potvrdila i kamaradka, rikala, ze jeji mala krasne zvedala hlavicku a po nekolika tydnech nic, ale pak se to zase postupem casu naucila. Nas maly treba hlavicku zvedal zase az moc, takze jsme ho museli krotit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
25.7.13 20:24

Hlavně podle mě to miminko musí samo chtít a dozrát k tomu, má ještě čas, za měsíc bude vnímavější… já mám teď pětiměsíčního a ten moc na břiše nechtěl bejt do minulýho týdne, takže ve dvou měsících bych to neřešila. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
25.7.13 20:30

Já mám kluka akurátního a pasení má taky na háku, položí hlavu a jedním okem kouká do světa :-D Takže váhou to určitě není :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
25.7.13 20:35

Děkuju moc za odpovědi :kytka:, já myslela že bych ho neměla tak krmit aby nebyl takový buclík ale to mi přijde jako blbost abych ho nechala řvát hlady. Tak jsem klidnější že to váhou není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama