pata serie gilmorek

3141
14.10.08 15:41

pata serie gilmorek

holky, nevite nekdo, proc nova ted preskocila patou serii gilmorek? nejdriv avizovali, ze budou opakovat vsechny serie - a ja dneska cumim jak puk - vcera skoncila 4. serie a dneska zacala sesta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20110
14.10.08 16:33

Netuším a velice by mě to zajímalo :twisted: Koukám na to jak puk 8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
14.10.08 16:45

hm, tak jsem na to asi prisla. vypada to, ze patou serii davali nejak loni koncem roku na nova cinema, coz je asi nejaka kabelovka nebo co, nevim, kazdopadne to nemame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
14.10.08 17:10

My taky néééé :(
To je teda bezva systém :evil: Fakt mě to naštvalo - je mi jasné, to není konec světa, ale :roll:

Nevíš, jestli není někde na netu posaný děj té páté série?? Zkusím taky zapátrat, když tak hodím odkaz :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
14.10.08 17:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
14.10.08 17:24

jo jo, tyhle stranky znam. to je fajn, kdyz ti utece par dilu a chces si osvezit pamet. ale je to jen slaba nahrazka, dej bez hlasek, navic psanej jako slohovka na zs :wink: , to proste neni ono. tohle me proste nas....., i kdyz uz jsem tu patou serii videla :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
14.10.08 19:18

No jo, jasný že to není ono, ale momentálně lepší než nic :roll: Já jsem ji totíž neviděla, tak jsem dneska fakt koukala a vůbec jsem se nedokázala zorientovat 8O
fakt ale tenhle postup nechápu :nevim:

… ale že jsme si tady ve dvou pokecaly, co :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.10.08 19:40

gilmorky

Ahoj holky, díky moc, nesleduju každý díl, ale hrozně mě to baví a dneska jsem vůbec nevěděla, co se děje. Včera byla Rory s Deanem a dneska s někým jiným a začátek a začátek ohledně zásnub jsem taky nechápala, tak díky za ujasnění a hlavně za pátou sérii aspoň napsanou, dám se do čtení. Fakt mě naštvali. Minulý nebo předminulý rok jsem to začala sledovat až když už to končilo, navíc konec byl takový, že jsem byla naštvaná, protože si každý mohl domyslet různé zakončení, prostě to zůstalo otevřené. pa Zunika

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.10.08 19:41

gilmorky

Ahoj holky, díky moc, nesleduju každý díl, ale hrozně mě to baví a dneska jsem vůbec nevěděla, co se děje. Včera byla Rory s Deanem a dneska s někým jiným a začátek a začátek ohledně zásnub jsem taky nechápala, tak díky za ujasnění a hlavně za pátou sérii aspoň napsanou, dám se do čtení. Fakt mě naštvali. Minulý nebo předminulý rok jsem to začala sledovat až když už to končilo, navíc konec byl takový, že jsem byla naštvaná, protože si každý mohl domyslet různé zakončení, prostě to zůstalo otevřené. pa Zunika

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.10.08 19:41

gilmorky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.10.08 19:53

ahoj holky, pokud mě něco uteče z některého oblíbeného seriálu, tak se kouknu na něj tady www.online-tube.cz.tl

jsou to skvělé stránky a jsou tam i Gilmorky, ale nevím, jestli i 5 série.

Nepřihlášená Karin

• Nahlásit
  • Citovat
20110
14.10.08 20:22

Nepřihlášená Karin díky moc :huban: :huban: Perfektní stránky, vůbec jsem o nich nevěděla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
15.10.08 07:44

Ahoj. No jsou to v tý televizi paka, ale jak už tu někdo říkal: Lepší něco, než nic. Pro mě jsou Gilmorky doslova droga, mám několik serií nahraných, takže když je zrovna nedávají v TV, tak mě to nesloží:) Super seriál:)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.10.08 12:03

Jéééé, holky díky. Novire, mo díky, tyhle stránky neznám. Prolezu to. Taky jsem byla celkem v šoku, co to je. Pak jsem začala pochybovat o tom, jestli mě učitelka ve škole naučila dobře počítat nebo jestli 6 není opravdu hned po čtyřce… :lol: . No ale jak už tu kdosi napsal, svět se nezboří. Ale naštvalo to. Chjo, co se dá dělat…?
Nepřihlášená radúna.

• Nahlásit
  • Citovat
6922
15.10.08 18:15

Taky jsem koukala a nechápala, proč to přeskočlili. Naštvali mě, i když jsem pátou už viděla, bavily mě začátky Rory a Loganem a taky, že se konečně Lorelai dala dohromady s Lukem.
Tak si to budu muset půjčit od sestry na dvd. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama