PC hra během těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
202
7.10.21 13:39

PC hra během těhotenství

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli jste si kratily čas během tehotenstvi treba nějakou PC hrou a popř. jakou? Já při prvním těhu hrála The Sims, láká mě to i teď, zatim to vypadá, ze skončím opet na neschopence.. hrajete někdo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25203
7.10.21 13:48

Teď nehraju nic, ale když byl syn miminko, trávila sem probdělé noci u Travianu :D
Dítě na prsu a vedla sem puberťáky do bitvy :jazyk: :mrgreen: byla prča :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
7.10.21 13:48

Jo hrála jsem The Sims hodně protože jsem dva měsíce seděla doma (na konci těhotenství) a bylo to super :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3912
7.10.21 13:50

Já hrála těhotná netěhotná furt. Za poslední rok hlavně na PS4, Skyrim, Divinity: Original Sim a Mortal Kombat. Na PC v poslední době Anno 1800, ale to jsem dohrála během jednoho dne, max dvou, ale hrála jsem i v pracovní době :mrgreen: Simsy jsem hrávala, ale už mě to přestalo bavit, hraju to od malička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4500
7.10.21 13:54

Já už se bála, že to bude diskuse, jestli může hraní PC her během těhotenství uškodit miminku. :mrgreen:

Já hrávala Caesara III a Age of Empires. A starého dobrého Prince (spouštěno přes DosBox). :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.21 14:02

Zrovna jsem hrála CyberPunk 2077, v období, kdy jsem otěhotněla. Jak jsem z toho byla nabuzená a vzrušená, měli jsme sex mnohem častěji. Teď mě napadá, jestli za to nevděčím zrovna té hře!

Ale je dost násilná a depresivní, takže když jsem si našla dvě čárky, vyměnila jsem to za Skyrim. Ale The Sims je taky strašně super a závidím vám, že to máte, na PC to je nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
7.10.21 14:13

V těhotenství sem byla doma od samého zacatku..takze sem si zavzpomínala na mládí a hrála sem klasiky…age od empires I, II, Assassin's creed I, II, brotherhood, III, Zaklínač I, II, III prince od persia písky času apod…jsem hodně na fantasy adventury… Po 25tt mi pak ale hodně narostlo břicho a malá se tlačila hlavou pod žebra tak už sem pak nehrála…nevydržela sem dlouho sedět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
7.10.21 14:16

The Sims, mám ještě staré dvojky se všemi datadisky, mám i 3 a 4, ale to jen základní verzi :lol: hraju teda 2× za půl roku :mrgreen: ale kdybych měla čas, hrála bych to furt, rozhodně doporučuju. :lol:
V těhotentsví jsem pořád stavěla svůj dům snů (ten ze seriálu Čarodějky :lol: ).

Potom mě bavilo Age of Mythology a Age of Empiress a jednu dobu jsem hrála i WoWko za rozkošného malého Gnóma. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
7.10.21 14:21

Já „hraju“ Sims párkrát ročně, 5 hodin tvořím simíky, 8 hodin stavím barák, pak to vypnu a za čtvrt roku zase 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
7.10.21 14:22

Za me to bylo gta 5 na vyblbnuti, nebo si dat krasne nostalgicky mafiu 1 a 2 :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33112
7.10.21 14:35

Homescapes :mrgreen: Mám nahraných 4,5 tisíce levelů :oops: U Sims jsem strávila víkendů :pankac: Ty nový už mě nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3912
7.10.21 14:37

@Fiducia ježiš, já mám v Gardenscapes přes 9 tisíc, hraju to od doby co to vyšlo :mrgreen: pekelná závislost!!! Homescapes hraju málo, zahrada mě baví víc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33112
7.10.21 15:18

@Lily Evans hustý :potlesk: Mě zas nezaujala zahrada :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
8.10.21 09:11

Ty jo holky, jste neskutečné! :hug: Moc vám dekuju za tipy, urcite něco z toho seženu.. jinak the Sims je jasná volba. :D Teď jeste, jestli je lepsi 2, 3 nebo 4. :nevim: Chci kupovat originál.
A Age of Empires jsem driv hrávala hodne, to mě fakt bavilo. :D
Jeste jednou diky všem! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
8.10.21 09:26

@Pettra90 Dám ti jednoduchou radu - prve pouvažuj, co máš za pc. Já bych si třeba koupila ts3, protože vím, že čtverku by měl počítač problém utáhnout, a hrát to na nejnižší detaily se sekáním by mě nebralo :) A pokud máš mašinu, tak se prve podívej na letsplaye a promysli to. Třeba pro mě je ts4 pěkně zpracovaná, ale pro mě na hraní nehratelná, prostě je tam toho na mě moc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat