Dcera není schopná se starat o dítě

6.11.19 09:40

Péče o odite

Prosím o radu dcera není schopná se starat o vnuka bere ho jen jako hračku a nedává mu tolik péče jak by měla s přítelem se kterým ho měla se moc nestýká protože si našla někoho jiného a tet momentálně je vnuk v jeho péči ale musí chodit do práce protože má kvůli ní dluhy které musí zplatit a já nevím co s tím kdyby jsem si ho vzala já do péče jako babička prosím o radu děkuji :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.11.19 09:48

Nešlo by to napsat tak, aby to nebyl jeden souvislý výlev, třeba čárky by v tom udělaly docela pořádek. Navíc teda, že vy máte dojem, že se nezvládá starat o dítě neznamená, že to tka je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22791
6.11.19 09:50

Takže ho má v péči otec. Kolik je dítěti? Kdo se o něj stará, když je v práci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13499
6.11.19 09:51

Co znamená že mu nedává peci? Dítě je zanedbané, hladové, nemá kde bydlet, ubližuje mu?? Babička si dítě nemůže jen tak vzít do péče, leda by zasáhla sociálka a shledala, že dítě nemůže být u rodičů nebo to ho dcera teda svěřila dobrovolně, ale tam by musel souhlasit i otec dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20604
6.11.19 09:59

A co se presne deje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11016
6.11.19 10:02

Matkaa se nestará, má ho v péči otec.. Kde je problém? do práce musí chodit většina lidí, že jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11044
6.11.19 10:03

@Bruzova

Ahoj,

asi to nechápu. Z textu jsem to pochopila jako, že dcera už nežije s otcem dítěte, se kterým se vlastně ani moc nestýká. Ted žije s novým přítelem u kterého je dítě v péči? Ale ten nový přítel chodí do práce, protože mají dluhy? Kde je dcera? Kde je vnuk? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11044
6.11.19 10:06

Jen mi tady trošku bliká majáček, protože přesně takto známá přišla o prvorozenou dceru. Její nevlastní matka po smrti muže (necelý rok po narození vnučky) začala chtít vnučku více a více vídat až nakonec podala podnět na OSPOD a přes lži, podplacené svědectví a já nevím co všechno malou holčičku do své péče dostala :nevim:

Jsi si jistá, že o dítě není postaráno? Je hodně rodin, kde rodiče spolu nežijí, najdou si nového partnera a je normální chodit do práce a dítě dát do školky (bohužel i do jeslí, prostě to tak někdo má) :nevim: to ovšem není zanedbání péče. Je tam tedy i něco víc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20604
6.11.19 10:07
@chs.jasmin píše:
Jen mi tady trošku bliká majáček, protože přesně takto známá přišla o prvorozenou dceru. Její nevlastní matka po smrti muže (necelý rok po narození vnučky) začala chtít vnučku více a více vídat až nakonec podala podnět na OSPOD a přes lži, podplacené svědectví a já nevím co všechno malou holčičku do své péče dostala :nevim:

To je silenost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11044
6.11.19 10:23

@wildcherry Nejdřív jsem si říkala, že keá, jen tak ji ho nevezmou. Ale má 3 další děti s nynějším partnerem :nevim: prý by soud i vyhráli a dceru dostali zpět ale chtěj skoro 9 leté dítě, které s tebou už nemá vazbu :nevim: Takže jsem v tomto docela opatrná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3850
6.11.19 10:26

Tak v první řadě by to chtělo napsat smysluplnou větu. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9882
6.11.19 10:30
@Bruzova píše:
Prosím o radu dcera není schopná se starat o vnuka bere ho jen jako hračku a nedává mu tolik péče jak by měla s přítelem se kterým ho měla se moc nestýká protože si našla někoho jiného a tet momentálně je vnuk v jeho péči ale musí chodit do práce protože má kvůli ní dluhy které musí zplatit a já nevím co s tím kdyby jsem si ho vzala já do péče jako babička prosím o radu děkuji :nevim: :nevim:

Nemá to hlavu ani patu… Kdo má teď v péči dítě - jeho biologický otec? Bylo mu svěřeno na základě soudu?? Nebo nový přítel a tím „v péči“ myslíš, že se o něj stará? Jak je dítě staré? Proč myslíš, že se o něj tvá dcera nedokáže postarat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20604
6.11.19 10:43
@chs.jasmin píše:
@wildcherry Nejdřív jsem si říkala, že keá, jen tak ji ho nevezmou. Ale má 3 další děti s nynějším partnerem :nevim: prý by soud i vyhráli a dceru dostali zpět ale chtěj skoro 9 leté dítě, které s tebou už nemá vazbu :nevim: Takže jsem v tomto docela opatrná :mrgreen:

Me uplne obesla husina.No prave, ten vztah je uz silne naruseny, ale ta bolest v srdci a to styskani musi byt sileny. Myslim pro tu maminku. I kdyz, pro to dite taky a kdo vi, kdy to v dospelosti uderi ma psychice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20604
6.11.19 10:43
@unuděná píše:
Nemá to hlavu ani patu… Kdo má teď v péči dítě - jeho biologický otec? Bylo mu svěřeno na základě soudu?? Nebo nový přítel a tím „v péči“ myslíš, že se o něj stará? Jak je dítě staré? Proč myslíš, že se o něj tvá dcera nedokáže postarat?

Jsem zvedava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17310
6.11.19 10:58

Bez urážky a nejsi jen další babička co podle ní dcera dělá vše špatně a neposlouchá její moudré rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama