Syn nechce bydlet u mě

Anonymní
5.11.19 00:05

Syn nechce bidlet u mě

Mám problém se synem. Nemohla sem o něj pečovat musela sem ho dát do dětského domova. Chodila sem za ním pořád nestačila sem na něj proto je v domově. Dříve dělal problémy a já na děti bila sama chyběl otec a kluk zlobil. Z diagnostického ústavu byl dán do dětského domova. Teď je mu ale 18 a já se těšila že už budu konečně s ním. Mám i další děti holku a kluka a ty se taky tesi na brášku. On ale nechce chce doprovolne zůstat v decáku a ještě chodit do školy. To by mohl ale i doma ale byl by se mnou. Moc mě to mrzí můžou za to ty vychovatele hlavně ten mladý kluka navadi proti mě. Jak ho mám přesvědčit aby šel domů když už tam konečně nemusí být po sedmy letech. Dřív tam nebil spokojený pak si zvyknul a teď nechce domu. A já bych tak chtěla moc mi chibí. Prosím anonym stidim se za to že sem ho dříve nezvládala teď už je ale moc hodný a šikovný a slušně vychovaný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
327
5.11.19 00:09

Bydlet, byla twl těch chyb, že se to nedá číst :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
5.11.19 00:22

Ty kráso tolik chyb. Možná ví proč tam chce zustat. Jinak nechapu, jak někdo dokáže dát 11leté, vlastní díte do dětského domova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52852
5.11.19 00:29

Asi chce žít v klidu a dostudovat. Tohle dítě málokdy odpustí. Sama píšeš že teď je hodný, vychovaný tak jim buď vděčná že z kluka něco bude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 00:42

Já ho tam nedala to sociální a soud. Kuli učitelkam že nechodil do skoli. A i jinak zlobil teď už je hodný. Není jenom on v domově tam je hodně moc dětí. Není to tak že bych ho neměla ráda já svoje děti moc miluju a bilo mi to líto moc. Oni mu tam tlučou do hlavi že má studovat školu kdybi nestačilo se vyučit. K čemu ty školi dneska to maj všichni a co řemesla. Říkám mu že když chce může chodit do stejné skoli jako teď když si to přeje ale pořád teta říkala strejda říkal a mě neposlouchá. Jak kdybi oni lepší než vlastní máma. Já ho chci mít už konečně doma je to moje krev a to je nejvíc. Ne naky vychovatele.

• Citovat
  • Nahlásit
6309
5.11.19 00:49

Nedá se to číst :roll: Hrubka vedle hrubky :roll: A k tvému synovi - je dospělý, tak ho nech být, ať si žije svůj život. Když tak čtu tvé příspěvky, ani se mu nedivím, že se k tobě vrátit nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.11.19 00:53

Milá zakladatelko,
V životě se může stát hodně věcí, které nemůžeme ovlivnit. Věřím, že každý z nás se snaží je řešit jak nejlépe umí. Ve Vašem případě se asi budete muset smířit s tím, že synovi se domů nechce. Už dávno není malým klukem, ale vyrostl z něj mladý a silný muž. Já osobně vidím jako velké pozitivum, že chce i nadále studovat, že má nějaké životní cíle. Myslím, že byste na něj měla být opravdu hrdá za to, jak statečně se popral se životem. Osobně bych na něj netlačila. Je dospělý a možná už touží po vlastním životě. Chápu, že jste si ho doma moc neužila, ale dejte mu prostor. Není všemu konec, může za Vámi jezdit třeba na víkendy, nebo můžete společně podniknout nějaký malý výlet nebo alespoň procházku.
Ať se Vám i Vašemu synovi daří a držte se. :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
5.11.19 01:08

Troll???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
980
5.11.19 01:51
@Kocourhrzal píše:
Troll???

Nevim, jak v tomto pripade, ale v realite predevsim Severnich Cech nikoliv.
Pologramotni rodice si nasekaji tri, pet, ale i devet deti, ktere nezvladaji vychovat, tak jsou poslani do decaku. Pak v 18 rodice deti premluvi, at jdou domu - bez dodelani skoly, ucnaku, ale s dost vysokou castkou od statu na zacatek zivota. A tu daji rodicum (Protoze maji casto pocit, ze sami ty deti mohou za to, ze je dali do decaku, ze jsou ti spatni) a ti ji pouziji - na buhvi co (chlast, drogy, automaty…). A vznikne tak dalsi generace bez budoucnosti. Smutna realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13510
5.11.19 05:03
@Anonymní píše:
Já ho tam nedala to sociální a soud. Kuli učitelkam že nechodil do skoli. A i jinak zlobil teď už je hodný. Není jenom on v domově tam je hodně moc dětí. Není to tak že bych ho neměla ráda já svoje děti moc miluju a bilo mi to líto moc. Oni mu tam tlučou do hlavi že má studovat školu kdybi nestačilo se vyučit. K čemu ty školi dneska to maj všichni a co řemesla. Říkám mu že když chce může chodit do stejné skoli jako teď když si to přeje ale pořád teta říkala strejda říkal a mě neposlouchá. Jak kdybi oni lepší než vlastní máma. Já ho chci mít už konečně doma je to moje krev a to je nejvíc. Ne naky vychovatele.

Mozna budu hnusna. Ale proc mas najednou tak velky zajem, aby bydlel s vami? Kluk ma 18, uz tam nemusi byt povinne, ale chce tam byt, citi se tam bezpecne. Tak ho nalakame zpatky domu, nazeneme ho makat misto skoly a budeme mit jeho vyplatu.
Myslim, ze je dobre, ze tam chce zustat a dodelat si v klidu vzdelani. A osobne si myslim, ze ani do budoucna nebude mit touhu s vami bydlet, osamostatni se.
Ty mu nestuj v ceste. Nestahuj ho do vasi socialni bubliny. Treba ma sanci na lepsi zivot nez je ten tvuj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 05:16

K čemu školy? Možná, aby uměl psát bez tak šílených pravopisných chyb. Ty kráso :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
6579
5.11.19 05:26

Nikdo ho v domově nebude navádět proti rodičům. Ať už jsou jací jsou. Jen ho motivují ke studiu, což je ta nejlepší investice, kterou mu domov dá. Ze syna vyrostl pravděpodobně slušný a chytrý kluk. To jsi mu tenkrát dát nemohla nebo neuměla. V domově má své jistoty a po škole šanci na dobrý život. Stykejte se dál i se sourozenci, ale nech ho, ať si o životě rozhodne sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26491
5.11.19 05:49

Troll. Zase provokuje se skolama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
5.11.19 05:54
@T.Petr píše:
Přečetl jsem celou diskuzi a nevím, jestli toho SINA trochu nechápu :nevim: :roll:

Já ho chápu stoprocentně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19424
5.11.19 05:55
@Anonymní píše:
Mám problém se synem. Nemohla sem o něj pečovat musela sem ho dát do dětského domova. Chodila sem za ním pořád nestačila sem na něj proto je v domově. Dříve dělal problémy a já na děti bila sama chyběl otec a kluk zlobil. Z diagnostického ústavu byl dán do dětského domova. Teď je mu ale 18 a já se těšila že už budu konečně s ním. Mám i další děti holku a kluka a ty se taky tesi na brášku. On ale nechce chce doprovolne zůstat v decáku a ještě chodit do školy. To by mohl ale i doma ale byl by se mnou. Moc mě to mrzí můžou za to ty vychovatele hlavně ten mladý kluka navadi proti mě. Jak ho mám přesvědčit aby šel domů když už tam konečně nemusí být po sedmy letech. Dřív tam nebil spokojený pak si zvyknul a teď nechce domu. A já bych tak chtěla moc mi chibí. Prosím anonym stidim se za to že sem ho dříve nezvládala teď už je ale moc hodný a šikovný a slušně vychovaný.

což je ale zásluhou těch děsných vychovatelů ;) nech ho tam v klidu dodělat školu, asi se tam cítí bezpečně a dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat