Péče o pichnutá ouška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leniccccka
Povídálka 25 příspěvků 27.06.19 12:25
Péče o pichnutá ouška

Hezký den, jáka byla pece o pichnuta ouska na internetu pisi, že se muze druhy den jiz koupat a ze by se nemelo lihovat a ani tocit s nausnici… pry to toceni akorat nici stroupky a pak to vice hnisa.

Reakce:
Betyssek
Kecalka 161 příspěvků 27.06.19 12:27

@Leniccccka nam je nastrelovali. Meli jsme to jen pri koupani omyvat teplou vodou a to bylo cely. Krev netekla, stroupky nebyly.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 27.06.19 12:28

Ja jsem kupovala ve sprej do nosu myslim vincentku a tim jsem to strikala. Poradila mi to primo doktorka. Normalne jsem s tim hybala a mala se koupala porad.

Leniccccka
Povídálka 25 příspěvků 27.06.19 12:28

Vzdyt by to melo takhle stacit i u pichnutych ne, kdyz je tam ta nausnice, tak by to preci nemelo zarust

Příspěvek upraven 27.06.19 v 12:30

Petula306
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 27.06.19 12:30

Jasně, že se může koupat. Jsou to úplný pidi ranky. Hnisat to může jen tak - to taky nic není. Mě hnisají dírky pokaždé, když vyměním náušnice - tak 2 dny a pak to samo přejde, dítě se ale asi kvůli tomu bude vztekat (takže desinfekci, tím se nic nezkazí). Točení náušnicí nevím - prý se to dělá, aby nezarostla, ale tomu nevěřím. Mě ani prázdná dírka po půl roce nezaroste. Dnes se ze všeho dělá hrozná věda.

Jipic
Povídálka 28 příspěvků 27.06.19 12:40

Mě mamka před dvaceti lety točila.. tak nevím :D ale s nastrelenyma se nemusí dělat nic (co tak vím ze svého okolí)

Leniccccka
Povídálka 25 příspěvků 27.06.19 13:09

Právě soudím, že kdyz se udela strup, tak i voda jej krasne vysusi a mazat jej masti mi to prijde takove naprd

jankajj
Závislačka 2832 příspěvků 28.06.19 11:07

My letos nastrelovali malé. Dr. poradil dva týdny lihovat, první tři dny intenzivněji několikrát denně. První dva týdny nekoupat ve veřejných koupalištich, to je vše. O ničem dalším jako nutnost hýbat s nausnici nemluvil.

Leniccccka
Povídálka 25 příspěvků 13.07.19 08:20

Ahoj, tak pro další je to cca 3 tydny co jsme byly na ouškách a vysledek, nicim jsem to nemazala, jen ciste dat do vody na koupani a ouska potom otrit ten stroupek a mame krásně zahojena a volna. Takze za mne nepouzivat zadne mazani a nic podobneho ciste cista voda, ouska nam vubec nehnisala.

Váš příspěvek
Reklama