Rady ohledně bříška?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MelissaMuray
Kecalka 129 příspěvků 26.06.19 08:07
Rady ohledně bříška?

Zdravám všechny,
mám pár dotazů :)
Jak poznám, že nám fungují kapičky na prdíky? :nevim: Teď bereme od neděle espumisan, nepřijde mi, že by nějak pomáhal.
A jak je možné, že někomu nefunguje espumisan, ale třeba infacol jo, když oba jsou na stejné účinné látce simethicon? :palec:
Pak když teď zkouším stravu, co malé vadí a co ne, za jak dlouho se to prokáže na ní od tý doby co to sním? A když budu chtít třeba vyzkoušet vynechat mléčné produkty, na jak dlouho je mám vynechat, abych viděla zda je to lepší nebo ne?
Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 2 inzeráty 26.06.19 08:15

U nás Espumisan fungoval takřka hned, jakmile jsem ho večer nedala, byla krusna noc. U vysazení mléčných výrobků bych vytrvala aspoň dva týdny, klidně i tři. U jiných jídel těžko říct. Většinou to u synů fungovalo po půl dnech. Když jsem něco špatného snědla dopoledne, projevilo se to odpoledne. Když jsem to snědla odpoledne, projevilo se to na noc. Ale něco třeba až druhý den. Pokud sis nasadila „kojící dietu“ a teď zkoušíš, co můžeš, udělala bych to jako s prikrmy. Čili začít s jednou potravinou, jíst ji 3 dny a když nebude reakce, pokračovat s další potravinou. Když reakce bude, přestat to jíst, nechat dva tři dny klid a zkusit jinou potravinu.

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 26.06.19 08:23

Dobra varianta je i Babycalm :palec: jinak souhlasim, poznas tak po pul dni cca ;)

MelissaMuray
Kecalka 129 příspěvků 26.06.19 08:38

@chaela a ze fungujou kapicky poznam tak ze prdi v poho, nesviji se, neplace?

MelissaMuray
Kecalka 129 příspěvků 26.06.19 08:39

@Kukacka123 babycalm u nas udelal sileny zlo, mala jen plakala :zed:

chaela
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 2 inzeráty 26.06.19 08:51

@MelissaMuray já jsem to poznala tak, že bez kapek syn víc řval, kroutil se, neprdel. On to dělal i tak, ale v menší míře. A při jeho uřvanosti byla i ta menší míra jako vysvobozenim.

Uživatel je onlineRavedd
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 26.06.19 09:04

Nám espimumisan ani infacol nezabral a zabral babycalm :nevim: a poznala jsem to tak že se přestala kroutit a vyprdela se :lol:

Aduš8
Kelišová 5219 příspěvků 26.06.19 09:25

Důležité je rozlišit koliku od prdíků. Kolika je způsobená dozráváním trávicí soustavy, většinou se objevuje v pravidelný čas a nic moc proti ní nepomůže. Dítě usedavě třeba dvě hodiny pláče a svíjí se. Na prdíky malému zabral Espumisan i SabSimplex, ale jen krátkodobě. Nejlepší byl Babycalm, ale nižší dávkování. Úplně neuleví nic, prostě mimčo musí dozrát. Najdi si něco o 4.trimestru. Já střídala vše, masáže, nošení v šátku, cvičení na míči, masáže a homeo čípky proti kolikám, ty bohužel v ČR nejsou, žiju v Německu. Chce to prostě přežít a mít pevné nervy. Když už to bylo k nevydržení, odložila jsem prcka do bezpečí postýlky a vymlátila se do sedačky nebo matrace postele.

MelissaMuray
Kecalka 129 příspěvků 26.06.19 10:02

@chaela bereme espumisan od nedele. Krouti se a place porad, nekdy si pak prdne, ale pak stejne se jeste vzteka.

MelissaMuray
Kecalka 129 příspěvků 26.06.19 10:03

@Ravedd nam teda prdela hodne potom BabyCalmu, ale zase pomalu cely den a noc rvala.

MelissaMuray
Kecalka 129 příspěvků 26.06.19 10:09

@Aduš8 tak breci dost nepravidelne a nejedna se o to ze by rvala kdo vi jak dlouho vkuse. Obcas si behem toho prdne, ale breci dal. Pak se po chvilce uklidni. Po BabyCalmu mi prislo, ze hezky prdela, ale rvala pomalu cely den a noc. Davali jsme teda 10kapek pred kazdym kojenim.

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 26.06.19 13:04

@MelissaMuray Vydrž. U nás nezabralo nic, ani Espu, Infacol, Babycalm, laktobacily, masáže, cvičení a dokonce ani rourka. Začalo to v týdnu, teď je malé 12 týdnů a pomalu ale jistě to odeznívá. Ale bylo to peklo. 7 hodin denně šíleného řevu, nemohla jsem ji ani chovat protože se tak zmítala, že mi jednou málem vypadla. Nevěřila jsem, že to přejde, byla jsem na pokraji zhroucení a občas měla i černé myšlenky. No a teď mám usměvavé sluníčko, které si pobrečí jen hoďku ráno a hoďku večer :srdce:

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 26.06.19 13:36
@MelissaMuray píše:
@Kukacka123 babycalm u nas udelal sileny zlo, mala jen plakala :zed:

Tak se zas potvrzuje, ze kazde dite je jine :nevim: mala po nem pekne prdela…davala jsem jeste probiotika, zkousela jsi? :)

Layana
Kecalka 123 příspěvků 26.06.19 15:57

Nám dost pomohla bezplenková komunikační metoda ale byl to teda dost opruz, ale co bych pro něj neudělala :-D

MelissaMuray
Kecalka 129 příspěvků 26.06.19 16:04

@Kukacka123 probiotika dávám teď týden :)
@Kristynka22 @Kukacka123 tak jsme byli u doktorky, má zvyšenou plynatost, takže to jsou prdíky.. takže nám ještě poradila zkusit ColiPrev, pokud nepomůže tak pak dietu bez mléka a pokud ani to nepomůže tak pak už jen to přečkat :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama