Pedagog v nemocnici

429
24.5.16 12:53

pedagog v nemocnici

Ahoj maminky, dnes mi byla nabídnuta práce učitelky v nemocnici. Před rodičovskou jsem učila v přípravné třídě. Byla bych ráda za vaše postřehy. Má tady některá z Vás zkušenosti (pozitivní i negativní)? Moc děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3240
24.5.16 16:29

Ahoj, pracovala jsem v nemocnici před mateřskou, pak jsem v rámci jednoho zaměstnavatele přešla na jiné místo. Já jsem byla na klasickém dětském oddělení, mám kolegyně na chirurgii a na infekčním. Je to krásná práce a velice ráda na ni vzpomínám, byly to hezké časy, bavilo mě to, byla to klidná práce. Jestli chceš, ptej se, co potřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 19:25

Nedokážu tuhle práci posoudit z pohledu učitelky, ale když jsem byla se synem v nemocnici, tak tam za nimi docházela paní učitelka a byla s prací v nemocnici moc spokojená. Předtím učila na prvním stupni a tahle práce byla podle ní mnohem pohodovější a různorodá.

• Nahlásit
  • Citovat
84
9.5.17 08:08

@DodaS Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda jste nakonec místo pedagoga v nemocnici přijala? Pokud ano, mohla bych Vás poprosit o informaci, jak jste spokojená s náplní práce? Děkuji moc za odpověď. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
1
18.8.17 21:01

Dobrý den, jsem učitelka v mš, měla bych zájem učit děti v nemocnici, ale nevímjestli mi
na to stačí vzdělání. Střední pedag. škola. Ráda bych pomáhala v nemocnici dětem. Nemáte někdo info, jsem z Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama