Pedagogická intervence

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 04.09.18 15:13
Pedagogicka intervence

Má někdo z vašich dětí? Doporučeno ppp znamená to 3 hodiny navíc budu teprve řešit tak at vím.
 Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 04.09.18 15:41

to bude řešit škola,ne?

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 04.09.18 15:47

@vokishka pokud máte zkušenost budu ráda každou informaci.

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 04.09.18 16:53

je to prostě informace pro školu, kolik hodin má dítě samostatně nebo ve skupince výuku se speciálním pedagogem nebo učitelem, který na to má vzdělání.

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 07.09.18 14:23

No tak to máme pěkně od ppp naplanovany syn ma 3 hodiny navíc k rozvrhu nechápu. Když jsem se obracela na psycholožka o vysvětlení s tím ze mě na to ani neupozornila. Odpověděla vždyť tam bude jen o chvíli déle. :cert:

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 07.09.18 15:15
@adcdefgah píše:
No tak to máme pěkně od ppp naplanovany syn ma 3 hodiny navíc k rozvrhu nechápu. Když jsem se obracela na psycholožka o vysvětlení s tím ze mě na to ani neupozornila. Odpověděla vždyť tam bude jen o chvíli déle. :cert:

u nás to většinou probíhá v rámci vyučování. Ale je fakt, že máme speciální pedagožku.

divine woman
Echt Kelišová 8876 příspěvků 07.09.18 15:19

@adcdefgah 3 hodiny navíc 8o 8o to jako fakt?

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 07.09.18 15:21

Pokud by to šlo v rámci vyučování tak je to v pořádku . Jak to prosím probíhá v rámci vyučování.

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 07.09.18 15:26

@divine woman sama třídní toto neschvaluje. Prý mu to ma pomoct aby lépe pochopil učilo.

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 07.09.18 15:26
@adcdefgah píše:
Pokud by to šlo v rámci vyučování tak je to v pořádku . Jak to prosím probíhá v rámci vyučování.

spec. pedagožka si dítě (nebo děti) vezme z hodiny, v té době nesmí třída probírat nové učivo.

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 07.09.18 15:31

@vokishka to je rozumné. Narovinu vážně to těm dětem pomáhá?

Malaga
Generální žvanilka 24708 příspěvků 07.09.18 15:35

A to je jen na určité předměty? Díky

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 07.09.18 15:38

@Malaga zjednodušeně doučování co mu jde hůře. Bylo mi řečeno že už doma nemusí pracovat což je hloupost.

adcdefgah
Stálice 63 příspěvků 07.09.18 15:40

Je to prý novinka v rámci inkluze.

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 07.09.18 15:42
@adcdefgah píše:
@vokishka to je rozumné. Narovinu vážně to těm dětem pomáhá?

jo, jsou to většinou děti s dys poruchami. Ona se jim věnuje, probere s nimi učivo, které zrovna dělají, zaměřuje se na čtení, porozumění, co kdo potřebuje. Je tam i hodně her, na prostorovou představivost, na jazyk atd.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >