Penis 7 cm

Anonymní
27.6.20 17:47

Penis 7 cm

Ahoj holky,
měla jste nějaká chlapa, který měl délku mezi 6-8 cm. Dá se vůbec s takovým být, dá se to užít nebo to člověk prostě necítí?
Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1533
27.6.20 17:51

Jednou jsem zažila, možná tak 4 cm… A ne, na dlouhodobý vztah to není..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41155
27.6.20 17:58

Zazila, myslela jsem, ze mam srdce na pravem miste, ale ukazalo se, ze ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
27.6.20 18:03

Záleží jak tu dole ovládáš, já to cítím a některá místa mi to dráždí více, než velký klacek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
27.6.20 18:39

Záleží, co se ti líbí. Já potřebuju stimulaci bodu A, takže tohle by pro mě nebylo ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11307
27.6.20 18:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
měla jste nějaká chlapa, který měl délku mezi 6-8 cm. Dá se vůbec s takovým být, dá se to užít nebo to člověk prostě necítí?
Moc děkuji

Tak záleží na tom, kolik má peněz, a jak vypadá zahradník :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5139
28.6.20 07:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Moc děkuji

Ve ztoporenem stavu 7cm? Ne sex s takovým bych nechtěla a to si nepotrpim na velké klady 20cm, ale tohle už je opravdu pod míru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 07:35

A myslis 6-8 cm v klidu nebo veztoporenem stavu?

• Nahlásit
  • Citovat
9820
28.6.20 13:37

Je to na nic, co si budeme povidat. Jako co ja vim, muzes s tim delat maximalne jednu polohu, no mozna dve, ale stejne nic neucitis, nejspis. Takze budto to dotycny umi dost dobre s jazykem, prsty, s pomuckama.. Anebo zdrhni. Zase je to individualni, nektere zeny treba oceni, uspokojovat 7 cm, ze se u toho treba nemusi davit. Ja jsem si mozna i pripadala jako pedofil, ups. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9820
28.6.20 13:38
@matkabagristy píše:
Zazila, myslela jsem, ze mam srdce na pravem miste, ale ukazalo se, ze ne.

To je dobry :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
29.6.20 07:34

Můj muž by ti na to řekl máš s tím problém… Došel by do růžového slona vzal by tam tu největší černou anakondu a tak by ti tu pi*u rozsvihal že by si týden nechodila… :lol: :lol: vztah přece není jen o sexu samozřejmě je to nějaká podstatná část v soužití ale dáš se uspokojit i jinak než velkou kladou a muž přece neovlivní jak mu penis naroste… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16497
29.6.20 07:47
@Paliska píše:
Můj muž by ti na to řekl máš s tím problém… Došel by do růžového slona vzal by tam tu největší černou anakondu a tak by ti tu pi*u rozsvihal že by si týden nechodila… :lol: :lol: vztah přece není jen o sexu samozřejmě je to nějaká podstatná část v soužití ale dáš se uspokojit i jinak než velkou kladou a muž přece neovlivní jak mu penis naroste… :zed:

Tvůj muž je fakt milej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16497
29.6.20 07:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Moc děkuji

Nezažila jsem, ale tipuju, že nic moc.. :think: asi to nejde moc cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
29.6.20 07:58

@Lana25 je to nejlepší chlap na světě neměnila bych… :joy: :joy: my probírame všecko co nás napadne sice tento problém nemáme a mě naprosto stačí má klasický průměr ale na tohle nám už téma padlo :mrgreen: a tenhle s malým kašpárkem má 100%menší nouzi o ženy než třeba náš kamarád no já to jako neviděla ale muž ano a ten má prý kolem 30cm a každá mu zdrhla že je to moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama