Peníze za porodné

Anonymní
11.5.21 16:13

Peníze za porodné

Ahoj dámy, na co jste použily porodné? Žijeme s přítelem v Rakousku, on pracuje v Lichtenštejsnku, kde má nárok, až porodním, na 2.000 franků. No a dneska mi oznámil, že si ty peníze nechá. Naivně sem si myslela, že mi je pošle, že ty peníze budou na miminko (vybavička, kočárek, atd.). Ještě si dělal prd*l z toho, že ty peníze jsou pro chlapa, za to, že to dítě udělal :D
Fakt ti muži jsou někdy na zabití :zed: :zed: :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1472
11.5.21 16:15

No spíš než porodné bych řešila jak nastavit finance… protože doprošovat se chlapovi aby ti poslal prachy na výbavičku jeho děcka je fakt vrchol…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
11.5.21 16:17

Mně to moc vtipný nepřijde, spíš smutný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
11.5.21 16:24

A nemyslel to jako vtip? Mne se skoro ani nechce verit, ze takovy buran vazne existuje :cert: :cert:

Kdyby to rekl manzel mne, to by videl to coro moro :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33003
11.5.21 16:26
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, na co jste použily porodné? Žijeme s přítelem v Rakousku, on pracuje v Lichtenštejsnku, kde má nárok, až porodním, na 2.000 franků. No a dneska mi oznámil, že si ty peníze nechá. Naivně sem si myslela, že mi je pošle, že ty peníze budou na miminko (vybavička, kočárek, atd.). Ještě si dělal prd*l z toho, že ty peníze jsou pro chlapa, za to, že to dítě udělal :D
Fakt ti muži jsou někdy na zabití :zed: :zed: :)

Na porodné jsem neměla nárok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
11.5.21 16:27

To není k smíchu ale k pláči a pokud to nemyslí jako vtip, tak bych se zamyslela nad tím, kde jsem při výběru otce pro své dítě udělala chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3880
11.5.21 16:27

Ja neměla žádné porodne :?

Když se smál a řekl tí o něm, tak si asi jen dělal srandu. Hospodařite společně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 16:29

@Sardelka ještě se směje, že jak můžu být tak naivní a myslet si že mi ty peníze hned přeposle (neřeknu, kdybych je chtěla sama pro sebe, ale chci je jen pro to malé). Přesně jak si řekla… BURAN… Nas*al mě.

• Citovat
  • Nahlásit
9219
11.5.21 16:31

Tak jestli máš i bez toho za co všechno nakoupit, tak je na zbytečný a luxus opravdu nepotřebuješ a pokud nemáš, tak nechápu co ti přijde směšný na tvoji tragické situaci, kdy se nejste schopni domluvit na penězích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
11.5.21 16:31
@Anonymní píše:
@Sardelka ještě se směje, že jak můžu být tak naivní a myslet si že mi ty peníze hned přeposle (neřeknu, kdybych je chtěla sama pro sebe, ale chci je jen pro to malé). Přesně jak si řekla… BURAN… Nas*al mě.

A vybavicku platil kdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 16:33

@Nicole 1234 ještě nikdo, sem teprve v pátém měsíci

• Citovat
  • Nahlásit
677
11.5.21 16:39
@Anonymní píše:
Fakt ti muži jsou někdy na zabití :zed: :zed: :)

Když už to bere takhle blbě a nevhodně tak snad ženská s tím má větší starost a dřinu. Odnosit ho, porodit, odkojit.To za nás nikdo neudělá. Že udělal dítě jo? To snad nemyslí vážně. To svede každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2519

No tak to je spíše smutný a tvůj chlap je buran promiň.. Porodny je pro mimčo a ne pro něj.. Bych mu něco řekla…🙄 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Teď mi řekl, že něco málo do vybavičky koupí, ale že ji určitě celou kupovat nebude, takže většinu budu muset koupit z mých peněz (kterých je opravdu málo ve srovnáním s jeho penězi).

• Citovat
  • Nahlásit
24074
11.5.21 16:41
@Anonymní píše:
@Sardelka ještě se směje, že jak můžu být tak naivní a myslet si že mi ty peníze hned přeposle (neřeknu, kdybych je chtěla sama pro sebe, ale chci je jen pro to malé). Přesně jak si řekla… BURAN… Nas*al mě.

No moc na něj nežaluj, o znásilnění asi nešlo, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat