Pes kouše do vysavače i mopu, ale proč?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26019
17.5.21 11:28

Pes kouše do vysavače i mopu, ale proč?

Hezké skoro poledne.
Chtěla bych se zeptat, jestli to dělá váš pes také. Naše fenka, 13 let, vždycky, když luxuju nebo vytírám a ona je na blízku, tak přijde a začne kousat do hubice vysavače a nevadí jí, že to dělá kravál. U stírání to samé, ale to ji čapnu a dám do pokoje. Dělá to celý její život, ale zajímalo by mě, jestli to dělá i jiný pes, nebo ta naše je na to nějak ujetá😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2345
17.5.21 11:36

Naše to dělala jako malá na koště, mop, vysavač,… Já ji to teda odnaucila a teď když uklízím automaticky odchází pryč sama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14868
17.5.21 11:36

Náš jde i po sekačce, kolečkach. Všechno co se hybe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
17.5.21 11:37

Podle mě se snaží si hrát. Jak jezdíš s hubicí či mopem sem a tam, považuje to za zábavu a snaží se ty pohybující se věci chytit a „zakousnout“. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
17.5.21 11:39
@Nicole 1234 píše:
Naše to dělala jako malá na koště, mop, vysavač,… Já ji to teda odnaucila a teď když uklízím automaticky odchází pryč sama :D

Tak to jsem ráda, že to dělal i jiný pes 😁Taky jsem se snažila, aby to nedělala, ale marně, musela bych jí akorát pokaždé zavřít a to zase nechci. A teď na stará kolena už ji to stejně neodnaučím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
17.5.21 11:40
@JancaS84 píše:

Oj, sekačka, tak to bych se bála, že si ublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
17.5.21 11:42
@Pamina píše:
Podle mě se snaží si hrát. Jak jezdíš s hubicí či mopem sem a tam, považuje to za zábavu a snaží se ty pohybující se věci chytit a „zakousnout“. :)

Asi jo, ale vždycky u toho cení zuby a výpadá tak u toho tak vztekle, že by z ní měl člověk strach :mrgreen: Ona cupuje i plyšáky jako divá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
17.5.21 11:45

Mám staforda 😁 😁 😁a i kdyby se doma bouralo tak si toho nevšimne 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
17.5.21 11:47
@Misasisi píše:
Mám staforda 😁 😁 😁a i kdyby se doma bouralo tak si toho nevšimne 😁 😁
:mrgreen: tak to je miláček :srdce: ta naše bábina leze do všeho. Je to kříženec knírače a yorkšírského teriéra :*
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
17.5.21 11:50

@Jančakecalka přijde mi že místo psa mám dítě 😁 ❤️je to miláček a na to jak všichni říkají bojový plemeno😁tak on je možná vemeno😁 na vysavač nereagoval ani jako štěně a mop je mu taky burt😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8570
17.5.21 11:52

Tohle nas nedela, ale od štěněte mi hryze gumičky ve vlasech. Jakmile si lehnu, jde po nich… :lol: o vyskubanych vlasech ani nemluvě… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
17.5.21 11:53
@Misasisi píše:
@Jančakecalka přijde mi že místo psa mám dítě 😁 ❤️je to miláček a na to jak všichni říkají bojový plemeno😁tak on je možná vemeno😁 na vysavač nereagoval ani jako štěně a mop je mu taky burt😁

Je kouzelný :srdce: Bojový plemeno se hodně říká, ovšem znám takových psů hodně a jsou to mazlivé potvůrky, jeden dokonce snad neumí ani štěkat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
17.5.21 11:55
@mackA159 píše:
Tohle nas nedela, ale od štěněte mi hryze gumičky ve vlasech. Jakmile si lehnu, jde po nich… :lol: o vyskubanych vlasech ani nemluvě… :mrgreen:

Tohle mi dělal kocour, to bylo taký kvítko :mrgreen: Jo, výškubaný vlasy 😆 hafan, když si lehnu, vyleze mi na břicho a líže bradu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
17.5.21 11:55

@Jančakecalka to jo ❤️děkujeme… Je to gaucak😁 😁.. Teď čekáme mimčo a on mě furt hlídá všude je zamnou jak klíště 😁psi jsou radost a parťáci nejlepší.. Ale nestalo se mi Teda aby na něco útočil co se týče vysavače nebo mopu😁 😁 😁on se lekne i stínu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
17.5.21 12:04
@JancaS84 píše:

Naše taky jde po kolečkách. Sekačka, manželovi po motorce, kočárek,… To jsem ji ještě nějak odnaučit nezvládla, ale o to je to teda víc nebezpečnější než když jde po tom koštěti nebo vysavači :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat