Reklama

Pes- trhání zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 36 inzerátů 02.08.18 14:38
Pes trhání zubů

Ahojky, čeká mě s naší cubinkou trhání několika zadních zubů a zbytek čištění. Kdo jste to absolvoval? Jak to probíhalo? Jedl Vám potom pes? Diky

Reklama

Reakce:

Ba412
Kecalka 230 příspěvků 02.08.18 14:48

Nasi hafine trhali mlecne zuby protoze nevypadly a utiskovaly stale a pozdeji ji zuby cistli.
Oboji bylo v narkoze, dali nam ji ca 2 hodky po probuzeni a byla jeste nekolik hodin „zblbla“.
Jedla min a snazila jsem se ji davat mekke a oblibene jidlo.
Druhy den uz byla normalne ok.

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 36 inzerátů 02.08.18 14:56

@Ba412 dekuju za odpověď.

Dawek
Povídálka 12 příspěvků 02.08.18 15:35

Ahoj, zni to vic zle, nez to ve skutecnosti je :-) kdyz je zub zkazeny, pes to skoro vubec neciti… naopak se jim ulevi

jednoslunicko
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 02.08.18 15:39
@Lucie66 píše:
Ahojky, čeká mě s naší cubinkou trhání několika zadních zubů a zbytek čištění. Kdo jste to absolvoval? Jak to probíhalo? Jedl Vám potom pes? Diky

Byli jsme letos na čištění, bohužel několik zubů muselo ven - ale zvládl to v pohodě a pořád má čím kousat. Vpodstatě změnu nevidím.

KlarkaK
Závislačka 2975 příspěvků 02.08.18 15:56

@Lucie66 byla jsem se psem nekolikrat…na­posledy mu jich vytrhal 5 nebo 6naraz s tim, ze dalsi narkozu uz mu ze zdrav.duvodu neda…jedl dalsi den normalne…ale uz byl starsi takze granule jsme mu maceli vodou uz predtim. narkozu i pres vek a zdravotni potize zvladl ok. nejhorsi u nas bylo vzdy brani ATB na zanet po kterych zvracel takze jsem mu je musela pichat namisto brani prasku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama