Pes- trhání zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie66
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 35 inzerátů 02.08.18 14:38
Pes trhání zubů

Ahojky, čeká mě s naší cubinkou trhání několika zadních zubů a zbytek čištění. Kdo jste to absolvoval? Jak to probíhalo? Jedl Vám potom pes? Diky

Reakce:
Ba412
Kecalka 481 příspěvků 02.08.18 14:48

Nasi hafine trhali mlecne zuby protoze nevypadly a utiskovaly stale a pozdeji ji zuby cistli.
Oboji bylo v narkoze, dali nam ji ca 2 hodky po probuzeni a byla jeste nekolik hodin „zblbla“.
Jedla min a snazila jsem se ji davat mekke a oblibene jidlo.
Druhy den uz byla normalne ok.

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 35 inzerátů 02.08.18 14:56

@Ba412 dekuju za odpověď.

Dawek
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 15:35

Ahoj, zni to vic zle, nez to ve skutecnosti je :-) kdyz je zub zkazeny, pes to skoro vubec neciti… naopak se jim ulevi

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 02.08.18 15:39
@Lucie66 píše:
Ahojky, čeká mě s naší cubinkou trhání několika zadních zubů a zbytek čištění. Kdo jste to absolvoval? Jak to probíhalo? Jedl Vám potom pes? Diky

Byli jsme letos na čištění, bohužel několik zubů muselo ven - ale zvládl to v pohodě a pořád má čím kousat. Vpodstatě změnu nevidím.

KlarkaK
Závislačka 3570 příspěvků 8 inzerátů 02.08.18 15:56

@Lucie66 byla jsem se psem nekolikrat…na­posledy mu jich vytrhal 5 nebo 6naraz s tim, ze dalsi narkozu uz mu ze zdrav.duvodu neda…jedl dalsi den normalne…ale uz byl starsi takze granule jsme mu maceli vodou uz predtim. narkozu i pres vek a zdravotni potize zvladl ok. nejhorsi u nas bylo vzdy brani ATB na zanet po kterych zvracel takze jsem mu je musela pichat namisto brani prasku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >