Reklama

Jak dlouho žije krysařík a čivava?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 30.07.18 22:15
Jak dlouho žije krysařík a čivava?

Inspirovala mě k založení tématu diskuze Jak dlouho žije morče. Máme křížence a uvědomila jsem si na té předchozí diskuzi, že také netuším, jak dlouho s námi náš pejsek může být. Tak by mě to zajímalo. Všem dík předem za odpovědi.

Reklama

Reakce:

MáškaMarie33
Kecalka 177 příspěvků 30.07.18 22:28

Čím menší pes, tím déle většinou žije.

Plesss
Stálice 87 příspěvků 30.07.18 22:40

Ahoj moje fenka která byla taktéž křížena, vydržela skoro 17let. Teprve nedávno umřela.

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 30.07.18 22:43

Je to dost individuální. Obecně tak mezi 11 - 15 lety, říká se, že malí psíci se dožívají déle. Krysařík, kterého jsme v rodině měli, se dožil jen 9 let, přitom strava a péče o něj byla dobrá, co si tak pamatuji.

Markéta80
Hvězda diskuse 39308 příspěvků 30.07.18 22:57

@Enmamma záleží na zdraví ale většinou ty pidi psi žijí dlouho. Tchán má jezevčíky a jeho první mu umřel v 19 letech a umřel ve spánku ;)

35ja
Kecalka 340 příspěvků 31.07.18 05:20

To je hrozně individuální, záleží také jestli nebude ve stari nemocný.ja chodím nakupovat do jednoho obchodu a tam má majitel čivavu (6ti letou) a vypadá fakt strašně jak kdyby měla za chvilku umřít :nevim: to jsem si myslela že ji je tak 15 .

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 31.07.18 16:26

@Plesss tak to ke mi líto, určitě na Vás teď ze shora kouká. :,( :srdce: :hug:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 31.07.18 16:27

Jinak nejdéle prý žijí malé fenky (pokud jsou zdravé)

Plesss
Stálice 87 příspěvků 31.07.18 20:39

@Clarity určitě ano, ono mi to přišlo líto jen ten den, ale když jsem si řekla že už se ke konci trápila tak je to pro toho pejska svoboda. Chybí nám to je jasný. Ale teď už ji nic nebolí.

Dawek
Povídálka 12 příspěvků 02.08.18 15:37

Čivava se mamce dožila 14ti let.. rika se cim mensi, tim vice vydrzi :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama