Pesar Caya - zkušenosti

Anonymní
15.9.20 13:08

Pesar Caya

Dobrý den, máte někdo zkušenost s tímto pesarem? Chtěla bych vysadit HA a chci začít používat pesary. Budu ráda za veškeré zkušenosti či rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.9.20 13:34

Ahoj,
Ja tedy zakoupila jiny-evanelle a musim rict, ze zatim mi to dava dost zabrat-ta manipulace s nim a jak poznat, ze je spravne zavedeny :think:.
K.

• Citovat
  • Nahlásit
7146
15.9.20 14:10

Používala jsem ji asi rok, ale moc mi neseděla. Později v těhotenství jsem zjistila, že mám obrácenou dělohu a tak pro mě není vhodná. Ale to jsem předtím nevěděla, prostě mi jen přišlo, že špatně drží a při každénávštěvě toalety jsem si ji upravovala nebo přidržela. Ale kdyby to nebylo o tomhle, tak sex není spontánní a potom v tobě musí ten pesar i po styku dost dlouho zůstat. Manipulace je jinak docela snadná. Nemyslím si, že by to byla zrovna extra spolehlivá antikoncepce. Záleží, jak moc by bylo miminko nežádoucí, kdybys otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 14:27

@Petule030 Stále studuji, takže celkem dost nežádoucí. Ovšem jsem smířená s tím že se manipulaci s tím budu muset naučit a budu muset kupovat spermicidni celý. Kvůli zdravotním potížím nemůžu brát žádnou hormonální antikoncepci. Telisko ve svém věku nechci a bylo mi na gynde řečeno že mi ho ani nikdo nedá a kondomy mi jsou nepříjemné.

• Citovat
  • Nahlásit
7146
15.9.20 14:45

V tom případě ten pesar (ať už Cayu nebo jiný) kromě spermicidního gelu kombinujte i s přerušovanou souloží, aby přítel ejakuloval ven. To už bude docela spolehlivé, jestli toho kluk bude schopný a ochotný. ;) A jestli uvažuješ nad tou diafragmou, tak si ještě na gynekologii zjisti, jestli máš dělohu v klasické poloze, sama to nijak nezjistíš a ta Caya by nemusela moc držet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
včera v 05:14

Používali jsme rok před plánovaným otehotnenim v kombinaci s přerušovanou soulozi a spermicidnim gelem. Po x letech HA jsem chtěla něco bez hormonu, tohle mi vyhovovalo na 100%, první zavedení teda vůbec neslo, chce to cvik. Te po porodu se k pesaru budu opět vracet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama