Technopárty - jak se vypořádat s hlukem?

Anonymní
14.9.20 21:28

Technoparty-jak se vypořádat s hlukem?

Zdravím, maminky. v našem okolí se několikrát do roka konají technoparty, několik dní a hlavně noci neskutecneho kraválu. :( budi to i deti, které jinak spí jako zabite.mne to ale vadi opravdu moc, mám z toho psychické potíže. mam strach jít spát, jestli zase nebude randal. jedna party se konala dokonce v únoru, jednou zase uprostřed pracovního týdne. je to jako bomba, není úniku, nedovolate se pomoci:,( nevím, jak se s tím vyrovnat.mate nějakou metodu, jak se z toho nezblaznit? díky 8o :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3682
14.9.20 21:56

Kde je v ČR takové místo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 22:01
@Zumpa píše:
Kde je v ČR takové místo?

Na Vysočině na venkově :( bohužel se akce konají na soukromém pozemku, majitel jej pro tyto účely pronajímá. je tu bohužel v okruhu několika km ještě druhé takové místo. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
569
14.9.20 22:03

Kolikrat do roka? 3×?4×? To se snad da prezit, ne? Spunty do usi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60522
14.9.20 22:04
@Anonymní píše:
Zdravím, maminky. v našem okolí se několikrát do roka konají technoparty, několik dní a hlavně noci neskutecneho kraválu. :( budi to i deti, které jinak spí jako zabite.mne to ale vadi opravdu moc, mám z toho psychické potíže. mam strach jít spát, jestli zase nebude randal. jedna party se konala dokonce v únoru, jednou zase uprostřed pracovního týdne. je to jako bomba, není úniku, nedovolate se pomoci:,( nevím, jak se s tím vyrovnat.mate nějakou metodu, jak se z toho nezblaznit? díky 8o :roll:

Přestat se tím stresovat.. Bydlela jsem v místě, kde byly každý týden akce, někdy i několikadenní.. Čím víc se tím stresujes, tím víc tě to žere.. Špunty do uší a klid..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 22:22
@Euforia píše:
Kolikrat do roka? 3×?4×? To se snad da prezit, ne? Spunty do usi?

3 x pres léto, akce trvají 3-5 dni v kuse.to jsou ty, o kterých předem víme. nejhorsi je, když to přijde nečekaně, jako např. v únoru, když mrzlo, to Vás prostě zastihne nepřipravené. nebo teď celý víkend. Před 14 dny že středa na čtvrtek. je to na prášky, protože zavřít okna ani špunty do uší na ten kravál nestačí. policie nic nezmůže, což nechápu, jak může tohle někomu procházet… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
283
14.9.20 22:36
@Anonymní píše:
3 x pres léto, akce trvají 3-5 dni v kuse.to jsou ty, o kterých předem víme. nejhorsi je, když to přijde nečekaně, jako např. v únoru, když mrzlo, to Vás prostě zastihne nepřipravené. nebo teď celý víkend. Před 14 dny že středa na čtvrtek. je to na prášky, protože zavřít okna ani špunty do uší na ten kravál nestačí. policie nic nezmůže, což nechápu, jak může tohle někomu procházet… :zed:

Neměla jsem kolem domova sice technoparty, ale hluk kolem 100 decibelů bez výjimky každý den. Někdy byl kravál i v noci. Trvalo to řadu let. Vyřešeno stěhováním a jsem spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
14.9.20 23:13

Tohle je hodně přehnaný… Techno party co trvá 5dní a je 3× do léta.. Takže tam skáčou 15 dní z prázdnin… To se mi snad ani nechce věřit.. Řešíte blbosti a z komara děláte velblouda. Máte z toho psychické problémy? Jestli je tohle vás největší problém, tak jste spokojená žena.. Zavřete okna a pořiďte si špunty. Přeháníte to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 06:32
@Niki91 píše:
Tohle je hodně přehnaný… Techno party co trvá 5dní a je 3× do léta.. Takže tam skáčou 15 dní z prázdnin… To se mi snad ani nechce věřit.. Řešíte blbosti a z komara děláte velblouda. Máte z toho psychické problémy? Jestli je tohle vás největší problém, tak jste spokojená žena.. Zavřete okna a pořiďte si špunty. Přeháníte to

Kdo to nezažil, asi neuvěří. ano, je to tak, jak jsem psala. Pronajima si to pokazde jiny orgsnizator. zavrit okna nic neřeší…hluk se šíří v okruhu několika km. :,( na výzvy na zeslabení nikdo nereaguje, policie údajně bezmocna-je to na soukromém pozemku.sice asi 100m za vesnici, ale už ne na pozemku vesnice. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 06:35

@kemeny13 to muselo být peklo :? U nas stěhování bohužel nepřipadá v úvahu, navíc, vyhnala by nás z domova cizi bezohlednost, a to je prostě spatne.

• Citovat
  • Nahlásit
803
15.9.20 06:44

Před těmi plánovanými se dá ujet k rodičům, na dovču atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
15.9.20 06:58
@Anonymní píše:
Kdo to nezažil, asi neuvěří. ano, je to tak, jak jsem psala. Pronajima si to pokazde jiny orgsnizator. zavrit okna nic neřeší…hluk se šíří v okruhu několika km. :,( na výzvy na zeslabení nikdo nereaguje, policie údajně bezmocna-je to na soukromém pozemku.sice asi 100m za vesnici, ale už ne na pozemku vesnice. :zed:

Souhlasím, kdo nezažil nepochopí, mě to stačilo jednou. Pět dní v kuse bez jediné přestávky, stupidní monotónní zvuk a ohlušující hlasitost. Je mi vás moc líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 07:25

@Ignácie letos jsme to tak řešili, ale nejde to pokaždé…a ty neplánovane byly prostě sok, utéct nebylo kam… :?

• Citovat
  • Nahlásit
1054
15.9.20 08:12

Mne staci, ze takovy akce byvaj v arealu asi 13 km od nas. Sice to neni randal, ze se tresou okna, ale neustaly duneni nekolik dnu ve dne v noci bez prestavky je fakt bezva. Lituju ty, co bydli bliz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
15.9.20 09:53

Já tedy na technopárty jezdím pravidelně a děti, které jsou tam společně s rodiči spí v noci ve stanu jak zabití. :nevim: A moc se mi nechce věřit tomu, že by freečko pořádali v únoru. Povětšinou se začínají freečka konat až v dubnu a končí zhruba koncem října. Vemte si špunty do uší… Těch pár dní v roce vás určitě nezabije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama