Rodičovský a kde nic, tu nic

Anonymní
14.9.20 09:15

Rodičovský a kde nic, tu nic

Ahoj. Jeste mi neprisel rodičák. Uz tyden je zpozdeny a i ja mam prece nejake poplatky a docela mam strach kdy prijde. To je normalni? To jakoze meli dovolenky?
To mě teda stve, vzdyt mi musime platit vsechno včas a běda jak pozdě a jim je to fuk. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13795
14.9.20 09:18
@Anonymní píše:
Ahoj. Jeste mi neprisel rodičák. Uz tyden je zpozdeny a i ja mam prece nejake poplatky a docela mam strach kdy prijde. To je normalni? To jakoze meli dovolenky?
To mě teda stve, vzdyt mi musime platit vsechno včas a běda jak pozdě a jim je to fuk. :cert:

Mají na to 30 dní, to, že ti normálně chodí třeba už první týden v měsíci neznamená, že to tak bude pořád. Máš mít nějakou rezervu. Představ si, že v době coronakrize na jaře mi přišlo ošetřovné se skoro 3 měsíčním zpožděním-a neuděláš nic. Mimořádná situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
14.9.20 09:20

To je ale úplně normální. Fakt miluju tyhle osubky co jim to X měsíců chodilo na den a hodinu přesně, a běda jak mají 2 dny spozdeni. :roll: Jak je psáno, mají na to 30 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3618
14.9.20 09:33

Každý měsíc dokolečka, ti lidé jsou snad úplně blbí či co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
14.9.20 09:37

Mě se taky zpozdil min. mesic, volala jsem na pracak. Moc se tam ochotně se mnou nebavili, jen že chápou že mám poplatky, ale ze zákona prý na to mají celý kalendářní měsíc :roll:. Že mám být trpělivá. Paní dost strohá…
Ale já teda rezervu měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
14.9.20 09:40

To opravdu žiješ od rodicaku k rodicaku? Mohou tu to poslat i 29. Doporučuji mít alespoň 10 000,– rezervu, našetřit to není žádná hrůza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51946
14.9.20 09:53
@Anonymní píše:
To mě teda stve, vzdyt mi musime platit vsechno včas a běda jak pozdě a jim je to fuk. :cert:

až na to že na to mají čas do konce měsíce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
14.9.20 10:00
@Badboda píše:
Mě se taky zpozdil min. mesic, volala jsem na pracak. Moc se tam ochotně se mnou nebavili, jen že chápou že mám poplatky, ale ze zákona prý na to mají celý kalendářní měsíc :roll:. Že mám být trpělivá. Paní dost strohá…
Ale já teda rezervu měla.

Teď si představ že tam volá každý měsíc tucet lidi jako ty. A nejen volá, ale i píšou emaily apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
14.9.20 10:10
@alena1995 píše:
To opravdu žiješ od rodicaku k rodicaku? Mohou tu to poslat i 29. Doporučuji mít alespoň 10 000,– rezervu, našetřit to není žádná hrůza

Není to tak jednoduche. Pokud budes sporit 500/mesic, tak mas 20 mesiců. To je dost. 500 je malo? Jak neprijde mi to tak, kdovi, jeslti je zakladatelka sama nebo s partnerem. Pokud ma rodicak jako svuj hlavni prijem, tak 500 je i dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5834
14.9.20 10:32

Měla mi tento měsíc přijít první mateřská a asi nějaký doplatek z rodičáku a zatím taky nic, RP jsem vždy měla nejpozději 7. na účtě. Já mám teda provozní rezervu + druhý příjem od manžela, takže si hlavně dělám starosti s tím, jestli je papírově vše v pořádku na obou úřadech, ale něco obvolávat kvůli tomu určitě nebudu dřív, než příští týden, mají ještě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.20 10:36

Další! Kolik Vás, nezodpovědných matek, žijících z měsíce na měsíc ještě napíše. Až přijde, tak příjde. Jak si tu četla. Mají na to celý měsíc. Nauč se hospodařit!

Příspěvek upraven 14.09.20 v 15:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8137
14.9.20 10:42
@Anonymní píše:

O jakém zpoždění mluvíš? :think:
Mají do konce měsíce čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
14.9.20 10:47

Já můžete vědět že paní není třeba samoživitelka? Nebo si myslíte že každý má doma chlapa který nosí domů těžké prachy? @Zamilovanakarolinka psát někomu že je nezodpovědný když neušetří z 10 000,jako vážně? Jak si to vůbec můžete dovolit napsat, když absolutně neznáte situaci? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1791
14.9.20 10:50
@Badboda píše:
Ale já teda rezervu měla.

A když tam bude takto každý volat, tak budou jen brát telefony a přijde to ještě později :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
14.9.20 10:51

@Lucie1906 Přesně. Příspěvek nebyl. odpovedi na dotaz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama