Pěstounství ospod

Anonymní
22.8.20 23:17

Pestounstvi ospod

Ahoj je mi 20 let bydlím v ještě jednou s rodiči a mám 15 letou přítelkyní byla matkou fyzický a i psychický a tyrána byla několikrát zmlacená znám se sní dlouho pomohl jsem se jí se dostat do diagnostického ústavu protože chtěla spáchat a sebevraždu chtěl bych se se zeptat jestli by se mi někdo ozval do soukromých zpráv potřebuji poradit jestli máte někdo zkušenosti s z pestounstvim a jestli by má rodina a jí mohla vzít do pěstounské péče pokavaď jestli by to soud schválil a hrozně by jsme ji chtěli pomoc budu rád když se nějaká ta ochotná a duše a ozve.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.8.20 23:22
@Anonymní píše:
Ahoj je mi 20 let bydlím v ještě jednou s rodiči a mám 15 letou přítelkyní byla matkou fyzický a i psychický a tyrána byla několikrát zmlacená znám se sní dlouho pomohl jsem se jí se dostat do diagnostického ústavu protože chtěla spáchat a sebevraždu chtěl bych se se zeptat jestli by se mi někdo ozval do soukromých zpráv potřebuji poradit jestli máte někdo zkušenosti s z pestounstvim a jestli by má rodina a jí mohla vzít do pěstounské péče pokavaď jestli by to soud schválil a hrozně by jsme ji chtěli pomoc budu rád když se nějaká ta ochotná a duše a ozve.. :,(

A chci se zeptat když přijde někdo z ospodu na co se ptaj?

• Citovat
  • Nahlásit
162
22.8.20 23:28

To není tak jednoduché, očividně o tom navíc nic nevíš. Bude máma dělat problémy? Kde bydlí holčina teď? Jak moc tu situaci řešil ospod doteď? Na tohle se nedá jen tak odpovědět, zavolejte rovnou na ospod. Tvoji rodiče, ne ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11748
23.8.20 07:06

15leta holka muze na OSPOD zajit sama a probrat svoji situaci ve sve rodine.
Pestounstvi predchazi to, ze dite je z puvodni rodiny odebrano. O tom rozhoduje soud. A nedochazi k tomu pouhym lusknutim prstu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 11:32

@bauem Ano vím že to není jednoduché ještě jsme z nikým nemluvili spíš sem se chtěl zeptat kdo o tom něco ví jestli to má vůbec smysl zkoušet..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama