Bouchání z hrobů

Anonymní
22.8.20 19:11

Bouchání z hrobů

Dobrý den, stala se mi dnes taková věc která mi nejde z hlavy a pořád nad tím přemýšlím, byla jsem dnes na hřbitově zapálit svíčku na hrob své babičky která je pohřbena i s dědou v jednom hrobů dnes by slavila své 74 narozeniny tak jsme tam zašli jako každý rok, je mrtvá skoro 2 a půl roku a teď k věci
Byla jsem tam já, má teta můj přítel a strejda najednou jsme ucítili divnou vůní jakoby kadidlo nebo něco prostě jiného a pak začalo bouchat z hrobů jakoby klepání na dřevo slyšeli jsme to všichni, nikdo jiný tam nebyl v té části hřbitova, vůbec jsem nevěděla co dělat zůstali jsme všichni v šoku zvuky přicházeli z dola šlo to jasně slyšet. Vůbec nevím co si mám myslet nikdy jsem nic podobného neviděla ani neslyšela

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3640
22.8.20 19:16

Hele, nechoď příště na hřbitov sjetá, mohla bys zažít horší věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4758
22.8.20 19:22

Asi někoho pohřbili zivyho. Jste měli zavolat PČR, a kdyztak krotitele duchu. Mají super písničku když jedou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 19:28

@Zumpa sjety si asi ty když hned myslíš na drogy

• Citovat
  • Nahlásit
2638
22.8.20 19:30

Dříve, se dal k čerstvé pohrbenemu „zvoneček“, z důvodu toho, že by se probral. Byl tam čerstvý hrob? Víš, co by musel dotyčný dělat za rány, aby si ho slyšela 2,5 m pod zemí? Někdo si z vás udělal prču…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638
22.8.20 19:30
@Zumpa píše:
Hele, nechoď příště na hřbitov sjetá, mohla bys zažít horší věci.

Osobní zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 19:33

@marra2 právě že ne žádný čerstvý hrob tam nebyl, nebyl tam vůbec nikdo jenom my čtyři takovou srandu by z nás nikdo neudělal a kdyby o něco někdo znas Bouchal tak by jsme to viděli, zvuky přicházeli z dola.

• Citovat
  • Nahlásit
1575
22.8.20 19:35

Nejspíš kamenožrout žlutozelený…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638
22.8.20 19:38
@Anonymní píše:
@marra2 právě že ne žádný čerstvý hrob tam nebyl, nebyl tam vůbec nikdo jenom my čtyři takovou srandu by z nás nikdo neudělal a kdyby o něco někdo znas Bouchal tak by jsme to viděli, zvuky přicházeli z dola.

Nemohl být poblíž kanál, přepad…? Já jsem hodně racionální, takže bych uvažovala tímto směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 19:42
@marra2 píše:
Nemohl být poblíž kanál, přepad…? Já jsem hodně racionální, takže bych uvažovala tímto směrem.

Vidím to v živých barvách… zombíci lezoucí z kanálu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 19:43

@marra2 není tam nic, právě jsme se rozhlíželi jestli třeba někdo nekde něco nedělá, ale ne všude prázdno, kanál tam vůbec není, v zadu asi tak 15 metrů dál je jen studna, jinak nic

• Citovat
  • Nahlásit
22.8.20 19:45
@Anonymní píše:
@marra2 není tam nic, právě jsme se rozhlíželi jestli třeba někdo nekde něco nedělá, ale ne všude prázdno, kanál tam vůbec není, v zadu asi tak 15 metrů dál je jen studna, jinak nic

Ha… Studna :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
22.8.20 19:53

Nějaké zvíře tam zalezlo, kuna, ta dělá randál, normálně dupe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
22.8.20 19:55
@MucholapkaXXL píše:
Ha… Studna :palec:

Tak to byl Brůna se sekerou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
22.8.20 20:05
@Zumpa píše:
Hele, nechoď příště na hřbitov sjetá, mohla bys zažít horší věci.

Přesně to me napadlo! 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama