Jak stáhnout e-book?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

x_xcaroline
Nováček 1 příspěvek 11.04.18 12:51
Peťa Elblová

Ahoj! Chtěla bych mi objednat e-book Peti Elblové! Má s tím někdo zkušenost? Jak platit, jestli ten e-book přišel hned po zaplacení a nebyl to jen žrout peněz.. :nevim: Poraďte prosím :srdce:

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 11.04.18 12:54

@x_xcaroline a proč se nezeptáš přímo jí?

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 11.04.18 13:33
@Tableta píše:
@x_xcaroline a proč se nezeptáš přímo jí?

reklama 8)

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 11.04.18 13:44
@jdukolem píše:
reklama 8)

ne, to není reklama. Péťu znám ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 11.04.18 13:48
@Tableta píše:
ne, to není reklama. Péťu znám ;)

tak jinak - já to myslím tak, že paní jí dělá reklamu nebo ti přijde ten dotaz normální?

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 11.04.18 13:50

@jdukolem Nepřijde mi normální. Přijde mi naprosto hloupej, když se může zeptat přímo jí, třeba na mailu, na instagramu nebo na blogu. A pokud jí teda zakl. dělá reklamu, tak pochybuju o tom, že o tom Péťa ví.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 11.04.18 13:52
@Tableta píše:
@jdukolem Nepřijde mi normální. Přijde mi naprosto hloupej, když se může zeptat přímo jí, třeba na mailu, na instagramu nebo na blogu. A pokud jí teda zakl. dělá reklamu, tak pochybuju o tom, že o tom Péťa ví.

to už bych si netroufla soudit zda ví, ty ji znáš takže asi víš, ale nováček s jedním příspěvkem a ještě takto nenápadný dotaz… už jsem asi paranoidní :lol:

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 11.04.18 13:54

@jdukolem no jo, kdyby se to týkalo někoho jinýho, tak bych si to určitě taky myslela

Petra121995
Nováček 1 příspěvek 21.05.18 11:29

Tak jasný, že když se zeptá jí, tak jí bude Petra samozřejmě říkat, ať si to koupí, aby z toho měla peníze ;). Taky bych se radši zeptala ostatních, co E-book mají, jestli funguje nebo ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama