Jak stáhnout e-book?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

x_xcaroline
Nováček 1 příspěvek 11.04.18 12:51
Peťa Elblová

Ahoj! Chtěla bych mi objednat e-book Peti Elblové! Má s tím někdo zkušenost? Jak platit, jestli ten e-book přišel hned po zaplacení a nebyl to jen žrout peněz.. :nevim: Poraďte prosím :srdce:

Reakce:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 11.04.18 12:54

@x_xcaroline a proč se nezeptáš přímo jí?

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.04.18 13:33
@Tableta píše:
@x_xcaroline a proč se nezeptáš přímo jí?

reklama 8)

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 11.04.18 13:44
@jdukolem píše:
reklama 8)

ne, to není reklama. Péťu znám ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.04.18 13:48
@Tableta píše:
ne, to není reklama. Péťu znám ;)

tak jinak - já to myslím tak, že paní jí dělá reklamu nebo ti přijde ten dotaz normální?

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 11.04.18 13:50

@jdukolem Nepřijde mi normální. Přijde mi naprosto hloupej, když se může zeptat přímo jí, třeba na mailu, na instagramu nebo na blogu. A pokud jí teda zakl. dělá reklamu, tak pochybuju o tom, že o tom Péťa ví.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.04.18 13:52
@Tableta píše:
@jdukolem Nepřijde mi normální. Přijde mi naprosto hloupej, když se může zeptat přímo jí, třeba na mailu, na instagramu nebo na blogu. A pokud jí teda zakl. dělá reklamu, tak pochybuju o tom, že o tom Péťa ví.

to už bych si netroufla soudit zda ví, ty ji znáš takže asi víš, ale nováček s jedním příspěvkem a ještě takto nenápadný dotaz… už jsem asi paranoidní :lol:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 11.04.18 13:54

@jdukolem no jo, kdyby se to týkalo někoho jinýho, tak bych si to určitě taky myslela

Petra121995
Nováček 1 příspěvek 21.05.18 11:29

Tak jasný, že když se zeptá jí, tak jí bude Petra samozřejmě říkat, ať si to koupí, aby z toho měla peníze ;). Taky bych se radši zeptala ostatních, co E-book mají, jestli funguje nebo ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >