Vražda prodavačky v OC Letňany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malá_holka
Závislačka 4701 příspěvků 11.04.18 10:52
Vražda prodavačky v OC Letňany

https://www.novinky.cz/…tnanech.html
:zed: :zed: :zed: hnus, co se děje.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 11.04.18 10:56

Je to hnus!! Už aby se člověk bál chodit ven. :zed:

malá_holka
Závislačka 4701 příspěvků 11.04.18 10:57
@Petruna21 píše:
Je to hnus!! Už aby se člověk bál chodit ven. :zed:

Nebo do nákupáku :roll: hudák holka :?

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 11.04.18 10:59
@malá_holka píše:
Nebo do nákupáku :roll: hudák holka :?

Jó no, je to hrozné :pocitac:

rokris
Kelišová 5400 příspěvků 11.04.18 11:05

Nechci být „nesluníčková,“ ale lepší to nebude. Zločinci si troufají pořád víc.

Xsenova
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 11.04.18 11:05

Tých správ z nákupávkov je tento rok viac. Na Chodove feťák kopol do hlavy náhodného okolo idúceho, a dve násťročné dievčatá dokopali iné mladé dievča - tiež si náhodne vybrali. V OC Smíchov po vražde pani v Tescu dodnes chodia vojaci so samopalom.

Příspěvek upraven 11.04.18 v 11:06

medunka23
Kelišová 6710 příspěvků 11.04.18 11:06

Já v rádiu slyšela, že jí zabil v zázemí. Jinak bych to neviděla tak, že by se člověk měl bát chodit do nakupaku, spíš tam šel krást, člověk neví, jestli nechtěl ten oblek ukrást a ona mu v tom bránila a on jí zabil a u toho tedy vykrad pokladnu. Kdysi jsem jako prodavačka pracovala a sice jsme vždy s kolegynema měly vztek když nám někdo něco ukradl, ale nezastavovaly jsme za každou cenu, doba je blbá a člověk pravdu neví v jakém rozpoložení se ten daný zloděj nachází. :(

malá_holka
Závislačka 4701 příspěvků 11.04.18 11:06
@rokris píše:
Nechci být „nesluníčková,“ ale lepší to nebude. Zločinci si troufají pořád víc.

super vyhlidky, to je fakt na bouhačku, člověk nikdy neví, koho kde potká.

medunka23
Kelišová 6710 příspěvků 11.04.18 11:09
@malá_holka píše:
super vyhlidky, to je fakt na bouhačku, člověk nikdy neví, koho kde potká.

No a proto je důležitý koho si zvolíme do vlády, opravdu sledovat co kdo prosazuje, protože i o zákoně držení zbraní se jedná

rokris
Kelišová 5400 příspěvků 11.04.18 11:14
@medunka23 píše:
Já v rádiu slyšela, že jí zabil v zázemí. Jinak bych to neviděla tak, že by se člověk měl bát chodit do nakupaku, spíš tam šel krást, člověk neví, jestli nechtěl ten oblek ukrást a ona mu v tom bránila a on jí zabil a u toho tedy vykrad pokladnu. Kdysi jsem jako prodavačka pracovala a sice jsme vždy s kolegynema měly vztek když nám někdo něco ukradl, ale nezastavovaly jsme za každou cenu, doba je blbá a člověk pravdu neví v jakém rozpoložení se ten daný zloděj nachází. :(

No, už se událo i náhodné napadení zákazníka. Fakt se mi to zdá hrozné a policie se mi jeví často v boji se zločinem bezradná.

hulala
Kecalka 433 příspěvků 11.04.18 11:17

@medunka23 tak zrovna to, že natrefis na nějakého magora co tě zabije tím co má po ruce, vláda fakt neovlivní :?

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 11.04.18 11:26

Je to strasny.

Jinak me to moc neprekvapuje, lidi jsou cim dal tim vic agresivnejsi. Zazila jsem, ze prodavacka dostala od chlapa doslova pesti a jine podobne chutovky.

Jinak v tech Letňanech, bud to byl nejakej vysinutej magor, nebo nekdo kdo ji znal a v afektu mu ruplo v bedne, mozna pomsta :nevim:.

Vrazda za bileho dne v plnem obchodnim centru, to je opravdu neco neskutecneho. To tam byla sama?? Ach jo. Doufam, ze ho brzo chytí. Pro jeji rodinu to musi byt neco strasneho :(

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 11.04.18 11:29

V OC ve Vodafonu jsem byla svedkem kradeze trzby za bileho dne, radeji jsme prihlizeli nez zlocince (tmave pleti) zastavit…co kdyby byl ozbrojen…No, mame to tu uz jako v Americe :mrgreen: :mavam:

Detsa
Echt Kelišová 8536 příspěvků 11.04.18 11:30

@malá_holka je to smutný :?. Vražda kvůli par hadrum… nevím, jestli zákon o držení zbraní je vhodný. Pak se k ním dostanou lépe nejen lidi, co by se tim chránili, ale i tydle zvířata.

Detsa
Echt Kelišová 8536 příspěvků 11.04.18 11:32

@Ms.Ragdoll ono je to často tak, že ostatní se do toho raději nepletou :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama