Vražda prodavačky v OC Letňany

14207
11.4.18 10:52

Vražda prodavačky v OC Letňany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9888
11.4.18 10:56

Je to hnus!! Už aby se člověk bál chodit ven. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14207
11.4.18 10:57
@Petruna21 píše:
Je to hnus!! Už aby se člověk bál chodit ven. :zed:

Nebo do nákupáku :roll: hudák holka :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
11.4.18 10:59
@malá_holka píše:
Nebo do nákupáku :roll: hudák holka :?

Jó no, je to hrozné :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
11.4.18 11:05

Nechci být „nesluníčková,“ ale lepší to nebude. Zločinci si troufají pořád víc.

• Citovat
  • Nahlásit
648
11.4.18 11:05

Tých správ z nákupávkov je tento rok viac. Na Chodove feťák kopol do hlavy náhodného okolo idúceho, a dve násťročné dievčatá dokopali iné mladé dievča - tiež si náhodne vybrali. V OC Smíchov po vražde pani v Tescu dodnes chodia vojaci so samopalom.

Příspěvek upraven 11.04.18 v 11:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
11.4.18 11:06

Já v rádiu slyšela, že jí zabil v zázemí. Jinak bych to neviděla tak, že by se člověk měl bát chodit do nakupaku, spíš tam šel krást, člověk neví, jestli nechtěl ten oblek ukrást a ona mu v tom bránila a on jí zabil a u toho tedy vykrad pokladnu. Kdysi jsem jako prodavačka pracovala a sice jsme vždy s kolegynema měly vztek když nám někdo něco ukradl, ale nezastavovaly jsme za každou cenu, doba je blbá a člověk pravdu neví v jakém rozpoložení se ten daný zloděj nachází. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14207
11.4.18 11:06
@rokris píše:
Nechci být „nesluníčková,“ ale lepší to nebude. Zločinci si troufají pořád víc.

super vyhlidky, to je fakt na bouhačku, člověk nikdy neví, koho kde potká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
11.4.18 11:09
@malá_holka píše:
super vyhlidky, to je fakt na bouhačku, člověk nikdy neví, koho kde potká.

No a proto je důležitý koho si zvolíme do vlády, opravdu sledovat co kdo prosazuje, protože i o zákoně držení zbraní se jedná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
11.4.18 11:14
@medunka23 píše:
Já v rádiu slyšela, že jí zabil v zázemí. Jinak bych to neviděla tak, že by se člověk měl bát chodit do nakupaku, spíš tam šel krást, člověk neví, jestli nechtěl ten oblek ukrást a ona mu v tom bránila a on jí zabil a u toho tedy vykrad pokladnu. Kdysi jsem jako prodavačka pracovala a sice jsme vždy s kolegynema měly vztek když nám někdo něco ukradl, ale nezastavovaly jsme za každou cenu, doba je blbá a člověk pravdu neví v jakém rozpoložení se ten daný zloděj nachází. :(

No, už se událo i náhodné napadení zákazníka. Fakt se mi to zdá hrozné a policie se mi jeví často v boji se zločinem bezradná.

• Citovat
  • Nahlásit
715
11.4.18 11:17

@medunka23 tak zrovna to, že natrefis na nějakého magora co tě zabije tím co má po ruce, vláda fakt neovlivní :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
11.4.18 11:26

Je to strasny.

Jinak me to moc neprekvapuje, lidi jsou cim dal tim vic agresivnejsi. Zazila jsem, ze prodavacka dostala od chlapa doslova pesti a jine podobne chutovky.

Jinak v tech Letňanech, bud to byl nejakej vysinutej magor, nebo nekdo kdo ji znal a v afektu mu ruplo v bedne, mozna pomsta :nevim:.

Vrazda za bileho dne v plnem obchodnim centru, to je opravdu neco neskutecneho. To tam byla sama?? Ach jo. Doufam, ze ho brzo chytí. Pro jeji rodinu to musi byt neco strasneho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
11.4.18 11:29

V OC ve Vodafonu jsem byla svedkem kradeze trzby za bileho dne, radeji jsme prihlizeli nez zlocince (tmave pleti) zastavit…co kdyby byl ozbrojen…No, mame to tu uz jako v Americe :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
11.4.18 11:34

@Detsa tak zrovna ke zvířatům bych podobné kokoty neprirovnavals :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
11.4.18 11:36

Jinak co si budem povidat, ty ochranky v OC jsou jedna velka komedie. Starsi panove v invalidnim duchodu, co jsou radi, ze po nich nikdo nic moc nechce.

Fyzicky jsou radi, ze dojdou z jedne strany komplexu na druhou, nedejboze aby museli neco resit, nekoho pacifikovat nebo jinak zachranovat ze.

Pritom v OC se toci velke penize, takze kdyby byla vule, nekoho slusneho by si z fleku mohli dovolit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama