Vražda prodavačky v OC Letňany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malá_holka
Závislačka 3717 příspěvků 11.04.18 10:52
Vražda prodavačky v OC Letňany

https://www.novinky.cz/…tnanech.html
:zed: :zed: :zed: hnus, co se děje.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9442 příspěvků 11.04.18 10:56

Je to hnus!! Už aby se člověk bál chodit ven. :zed:

malá_holka
Závislačka 3717 příspěvků 11.04.18 10:57
@Petruna21 píše:
Je to hnus!! Už aby se člověk bál chodit ven. :zed:

Nebo do nákupáku :roll: hudák holka :?

Petruna21
Echt Kelišová 9442 příspěvků 11.04.18 10:59
@malá_holka píše:
Nebo do nákupáku :roll: hudák holka :?

Jó no, je to hrozné :pocitac:

rokris
Závislačka 4755 příspěvků 11.04.18 11:05

Nechci být „nesluníčková,“ ale lepší to nebude. Zločinci si troufají pořád víc.

Xsenova
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 11.04.18 11:05

Tých správ z nákupávkov je tento rok viac. Na Chodove feťák kopol do hlavy náhodného okolo idúceho, a dve násťročné dievčatá dokopali iné mladé dievča - tiež si náhodne vybrali. V OC Smíchov po vražde pani v Tescu dodnes chodia vojaci so samopalom.

Příspěvek upraven 11.04.18 v 11:06

medunka23
Kelišová 6648 příspěvků 11.04.18 11:06

Já v rádiu slyšela, že jí zabil v zázemí. Jinak bych to neviděla tak, že by se člověk měl bát chodit do nakupaku, spíš tam šel krást, člověk neví, jestli nechtěl ten oblek ukrást a ona mu v tom bránila a on jí zabil a u toho tedy vykrad pokladnu. Kdysi jsem jako prodavačka pracovala a sice jsme vždy s kolegynema měly vztek když nám někdo něco ukradl, ale nezastavovaly jsme za každou cenu, doba je blbá a člověk pravdu neví v jakém rozpoložení se ten daný zloděj nachází. :(

malá_holka
Závislačka 3717 příspěvků 11.04.18 11:06
@rokris píše:
Nechci být „nesluníčková,“ ale lepší to nebude. Zločinci si troufají pořád víc.

super vyhlidky, to je fakt na bouhačku, člověk nikdy neví, koho kde potká.

medunka23
Kelišová 6648 příspěvků 11.04.18 11:09
@malá_holka píše:
super vyhlidky, to je fakt na bouhačku, člověk nikdy neví, koho kde potká.

No a proto je důležitý koho si zvolíme do vlády, opravdu sledovat co kdo prosazuje, protože i o zákoně držení zbraní se jedná

rokris
Závislačka 4755 příspěvků 11.04.18 11:14
@medunka23 píše:
Já v rádiu slyšela, že jí zabil v zázemí. Jinak bych to neviděla tak, že by se člověk měl bát chodit do nakupaku, spíš tam šel krást, člověk neví, jestli nechtěl ten oblek ukrást a ona mu v tom bránila a on jí zabil a u toho tedy vykrad pokladnu. Kdysi jsem jako prodavačka pracovala a sice jsme vždy s kolegynema měly vztek když nám někdo něco ukradl, ale nezastavovaly jsme za každou cenu, doba je blbá a člověk pravdu neví v jakém rozpoložení se ten daný zloděj nachází. :(

No, už se událo i náhodné napadení zákazníka. Fakt se mi to zdá hrozné a policie se mi jeví často v boji se zločinem bezradná.

hulala
Kecalka 340 příspěvků 11.04.18 11:17

@medunka23 tak zrovna to, že natrefis na nějakého magora co tě zabije tím co má po ruce, vláda fakt neovlivní :?

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 11.04.18 11:26

Je to strasny.

Jinak me to moc neprekvapuje, lidi jsou cim dal tim vic agresivnejsi. Zazila jsem, ze prodavacka dostala od chlapa doslova pesti a jine podobne chutovky.

Jinak v tech Letňanech, bud to byl nejakej vysinutej magor, nebo nekdo kdo ji znal a v afektu mu ruplo v bedne, mozna pomsta :nevim:.

Vrazda za bileho dne v plnem obchodnim centru, to je opravdu neco neskutecneho. To tam byla sama?? Ach jo. Doufam, ze ho brzo chytí. Pro jeji rodinu to musi byt neco strasneho :(

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 11.04.18 11:29

V OC ve Vodafonu jsem byla svedkem kradeze trzby za bileho dne, radeji jsme prihlizeli nez zlocince (tmave pleti) zastavit…co kdyby byl ozbrojen…No, mame to tu uz jako v Americe :mrgreen: :mavam:

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 6456 příspěvků 11.04.18 11:30

@malá_holka je to smutný :?. Vražda kvůli par hadrum… nevím, jestli zákon o držení zbraní je vhodný. Pak se k ním dostanou lépe nejen lidi, co by se tim chránili, ale i tydle zvířata.

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 6456 příspěvků 11.04.18 11:32

@Ms.Ragdoll ono je to často tak, že ostatní se do toho raději nepletou :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama