Petite&mars Terraine, zkušenosti s kočárkem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sissive
Kecalka 245 příspěvků 03.03.17 12:12
Petite&mars Terraine

Ahoj, chci se zeptat zda někdo má zkušenost s tímto kočárkem nebo aspoň s jinou trojkombinací od této značky a jak jste spokojené?

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 03.03.17 13:39

@sissive ja mam terraine 3v1 navy

sissive
Kecalka 245 příspěvků 03.03.17 13:41
@Jogrr píše:
@sissive ja mam terraine 3v1 navy

A jak jste s kočárkem spokojená?

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 03.03.17 13:43

@sissive napisu vic vecer, ted trosku nestiham.

sissive
Kecalka 245 příspěvků 03.03.17 13:52
@Jogrr píše:
@sissive napisu vic vecer, ted trosku nestiham.

Dobře, moc děkuji

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 03.03.17 21:25
@sissive píše:
Dobře, moc děkuji

Tak jsem tady. S kocarkem jsem spokojena moc, ale trajdam s nim teprve 5 tydnu. Dnes jsem dala skoro 14 km :mrgreen:
Dobre se sklada do auta, zvladnu i jednou rukou, je lehky, snadno se nasazuje korbicka, i adaptery na vajicko. Korbicka je hodne prostorna, co ja do ni vse, jeste krom syna, nacpu :mrgreen: Vyhovuje mi, ze se da korbicka dat obousmerne, to same vajicko. Je super i ta taska dole na podvozku a i ke kocarku je hodne prostorna.
V terenu jede super, koreny, kameny, zadny problem. Lehce se tlaci, za me velika spokojenost.
Mam tmavemodry s bilymy pruhy a cervenym lemem, mam tedy klucika, ale vzala bych ho, i kdyby v nem mela byt holcicka. Jeste jsme vychytala nejakou desetiprocentni slevu, takze v trojkombinaci stal neco kolem 15 tis.
Navic se mi strasne libi design, je neokoukany a nema ho kazda treti maminka, ja nejak nemusim cerne, sede a bezove barvy.
Jestli Te jeste neco napadne, sem s dotazem.

sissive
Kecalka 245 příspěvků 03.03.17 21:53
@Jogrr píše:
Tak jsem tady. S kocarkem jsem spokojena moc, ale trajdam s nim teprve 5 tydnu. Dnes jsem dala skoro 14 km :mrgreen:
Dobre se sklada do auta, zvladnu i jednou rukou, je lehky, snadno se nasazuje korbicka, i adaptery na vajicko. Korbicka je hodne prostorna, co ja do ni vse, jeste krom syna, nacpu :mrgreen: Vyhovuje mi, ze se da korbicka dat obousmerne, to same vajicko. Je super i ta taska dole na podvozku a i ke kocarku je hodne prostorna.
V terenu jede super, koreny, kameny, zadny problem. Lehce se tlaci, za me velika spokojenost.
Mam tmavemodry s bilymy pruhy a cervenym lemem, mam tedy klucika, ale vzala bych ho, i kdyby v nem mela byt holcicka. Jeste jsme vychytala nejakou desetiprocentni slevu, takze v trojkombinaci stal neco kolem 15 tis.
Navic se mi strasne libi design, je neokoukany a nema ho kazda treti maminka, ja nejak nemusim cerne, sede a bezove barvy.
Jestli Te jeste neco napadne, sem s dotazem.

Moc děkuji za napsání zkušeností. Ani nevíš jak jsem ráda, že tohle čtu. Kočárek máme objednaný, ale právě mě trochu znervozňovalo, že jsem nemohla najít žádné recenze. Taky budeme mít kombinace modré s bílými pruhy a už se nemůžu dočkat až ho budeme mít. My ještě nevíme co čekáme, ale taky si myslím, že je jak pro holčičku, tak pro chlapečka.

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 03.03.17 23:30

@sissive jestli si dobre pamatuju, je to novinka roku 2016, proto ani neni jeste nikde v bazarech, a to same zkusenosti s nim.

sissive
Kecalka 245 příspěvků 04.03.17 07:39
@Jogrr píše:
@sissive jestli si dobre pamatuju, je to novinka roku 2016, proto ani neni jeste nikde v bazarech, a to same zkusenosti s nim.

Tak to by pak vysvětlovalo ten nedostatek recenzí. Ale teď už jsem klidná a věřím, že jsme vybrali ten správný kočárek. Už když jsem ho zkoušela na prodejně, tak se mi líbil.

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 04.03.17 10:57

@sissive stopro ano, ja jsem z neho nadsena a moc spokojena a nelituju. Navic neni tuctovy, je trosku do klasiky, ale pritom je moderni. Aspon ja ho tak teda vidim :lol:

sissive
Kecalka 245 příspěvků 04.03.17 11:36
@Jogrr píše:
@sissive stopro ano, ja jsem z neho nadsena a moc spokojena a nelituju. Navic neni tuctovy, je trosku do klasiky, ale pritom je moderni. Aspon ja ho tak teda vidim :lol:

Taky to tak vidím, že vzhledem připomíná starší kočárky, ale má vymoženosti moderního kočárku. I se mi líbí vajíčko. Ač je v kombinaci, tam se mi zdá bezpečné. A jak korba, tak i sporťák mi také přijdou prostorné. :) :)

Knive
Nováček 2 příspěvky 26.08.17 08:48
Zkusenost s kocarkem Petite&Mars

Ahoj, a jakou mas ty Sissive zkusenost s kocarkem? Uz bychom ho radi objednali ale jeste vahame..Knive

sissive
Kecalka 245 příspěvků 26.08.17 09:30

Ahoj, zatím máme malou doma ani ne 14 dní, takže jsem s kočárkem byla venku asi 5×, ale zatím mohu říct, že nelituji. Opravdu krásně pruží, což na cesty u nás v okolí je ideální. Nedokážu posoudit velikost korby, protože naše malá nemá ještě ani tři kila, ale řekla bych že je hodně prostorný. Nandáváni korby i autosedačky je jednoduché. Krásně se skládá, ale je třeba počítat s tím, že hluboká korba zabere v kufru auta hodně místa. Co se týče ovládání při ježdění, tak je kočárek hodně lehoučký a jezdí se s ním dobře. Taška dole pod kočárkem je pro mě dostačující, ale já nedělám žádné velké nákupy. Taška ke kočárku je dobře řešena a hodně prostorná. Skvělé je i příslušenství. Ke kočárku je pláštenka, držák na lahve (ten zatím používám pro sebe ????), moskytiera na korbu, což já hodně u nás využiji, protože tu u nás lítá hodně vos a moskytiera mám autosedačku. Já koupě opravdu nelituji????

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 26.08.17 11:33

Tak syn uz bude mit 7 mesicu, a od 5,5 jezdi ve sportaku, ale je delkove nadmerecny :mrgreen:
Kocarek uz najezdil stovky km a nic nevrze, nepiska, za me spokojenost a urcite odvozi i druhe mimco.

Knive
Nováček 2 příspěvky 26.08.17 21:19

Dekuji za odpovedi… snad se rozhodneme dobre…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >