Nemůžu sehnat vhodný sportovní kočárek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 23:41
Nemůžu sehnat vhodný sportovní kočárek:

Ahoj,

prosím poradíte mi, jaký jste vybrali sporťák? Hledám čtyřkolku s velkými nafukovacími/pě­novými kolečky. Kočárek musí být prostorný, stabilní, dobře odpružený a s otočnou sedačkou. Sportovní sedačka musí být polohovací (polohování nožiček a zádíček zvlášť)a u staršího dítka je třeba, aby si mohlo nožičky opřít a nevisely jenom tak do vzduchu. Jsem ochotná za kočárek připlatit a nevadí vyšší hmotnost. Řekla bych, že to nejsou nereálné požadavky, jenže nic takového se nevyrábí.

Gessleiny i Hartany mají moc malá kolečka (dají se sice nasadit větší, jenže ty jsou potom neotočná).

X-lander xmove je zase špatně odpružený.

Easywalker ani TFK otočnou sedačku nemá.

Levnější sporťáky jako Prampol, Camarelo,…jsou všechny bez otočné sedačky.

Maxi-cosi mura mi přijde nízký a má krátkou boudičku.

No a potom je spousta sporťáků, které se ale dají koupit pouze v kombinaci. Já hluboký kočárek mám a hledám už čistě sporťák. Taky mám lehčí sporťáček do MHD nebo na nákup. Potřebujeme ještě sehnat nějaký pořádný na výlety, procházky, apod. Napadá vás něco?

Reakce:

blueberryx
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 24.02.17 23:50

Mam teutonii be you a jsem naprosto spokojena. Cena je vyssi a je tezsi. To jsou asi jedine zapory. Ale sportak je tak prostorny, ze se mi tam snad vejde uplne v pohode i ve 3 letech. Polohovani zad, nohou, otocna sedacka plus prehazovaci rukojet. Skvely do terenu. No proste jsem z nej nadsena ????

Bosska
Stálice 64 příspěvků 24.02.17 23:53

Ahoj, já můžu vřele doporučit právě Hartan, mám Racer GTS. Má sice vpředu menší kolecka, ale zatim jsem s nimi nikde problém neměla. A že jezdíme opravdu slušné tereny. Dala jsem si s výběrem sporťáku práci a zatím nelituji.
A jestli vůbec existuje kočárek který by splňoval komplet všechny tvoje požadavky, to nevím… Myslím že asi fakt ne. Ať dobře vyberes :palec:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5491 příspěvků 25.02.17 00:01

Ja mela bebetto a roan, oboji dobry do terenu, vydzi prakticky vsechno, velka nafukovaci kola, hodne prostorny, polohovani meli oba dobry sli az do lehu a meli i polohovaci na nohy, oba jsou tezsi coz me nevyhovovalo, nemeli otocnou sedacku, ale riditka se dali otocit po i proti smeru takze kdyz byl malej mensi videla jsem na nej a potom sem to otocila a koukal ven…

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 25.02.17 01:38

Co Valco snap 4?

sara1000
Kelišová 5558 příspěvků 2 inzeráty 25.02.17 07:14

Koupila jsem z bazaru na prechod Depemo Tambero.
A lepsi kocar jsem snad nevidela.Je super, uz si ho necham.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 25.02.17 07:37

A co patron? Ja mam fenix a mohl by ti vyhovovat

araw
Neúnavná pisatelka 16608 příspěvků 25.02.17 08:19
@Berenikee píše:
Co Valco snap 4?

Si delas srandu?? Co z vyse uvedeneho splnuje valco? Nechapu, fakt ne :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 14:46

@Tichošlápek A je skutečně vhodný do terénu? Mně přijdou ta kolečka pořád spíše taková městská, ale možná se pletu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 14:49

@sara1000 A jde sehnat pouze jako sportovní kočárek? Já si právě myslím, že jenom jako kombinace. Dost mě to štve, že se kočárky z kombinace nedají koupit „po částech“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 14:53

@Bosska No mně právě u Hartanu přijde super sedačka, ale ty kolečka a celková konstrukce mi prostě nějak nesedí. Také si myslím, že takový neexistuje. K tomu nechápu proč :roll:. Však takové požadavky má spousta maminek, co jsem se tak bavila. Nechápu, proč Hartany, Teutonie i Gessleiny nedělají větší kolečka. A když už, tak se musí vyměnit za ty neootočná terénní :mavam:

sara1000
Kelišová 5558 příspěvků 2 inzeráty 25.02.17 15:54
@Anonymní píše:
@sara1000 A jde sehnat pouze jako sportovní kočárek? Já si právě myslím, že jenom jako kombinace. Dost mě to štve, že se kočárky z kombinace nedají koupit „po částech“.

Ja ho koupila jen jako sportak.Pani mi tedy k tomu prodala i autosedacku.Ale i ona sama ho mela jen jako sportak…

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 25.02.17 17:10
@Anonymní píše:
@Tichošlápek A je skutečně vhodný do terénu? Mně přijdou ta kolečka pořád spíše taková městská, ale možná se pletu.

My s nim jezdíme i po polnackach a v poho. Ale třeba hory nevim - na to je asi moc těžký. Kolečka ale drží dobre uz na druhé dítě a každodenní ježdění

Mondu
Povídálka 21 příspěvků 25.02.17 18:17

Ja mam podobne požadavky a nevim, jestli ten co mam predvybrany splnuje vsechny tvoje/moje pozadavky :) a nevidela jsem ho naživo, takže treba budu zklamaná, ale libi se mi kočárek bebetto nico, ma otocnou sedacku, polohovaci rukojet a celkem dlouhou lezici plochu, cena za nej je v pohode a mne se na něm libi i velký výběr barev.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 16:13

Děkuju moc všem =).

@sara1000 ten se mi vážně dost líbí, půjdu se podívat naživo a poptám se, jestli by šel koupit zvlášť. Na netu jsem viděla nabídku pouze jako kombinace. @Tichošlápek na kočárky Patron se určitě půjdu podívat, ta kolečka pořád nejsou to, co hledám, ale zřejmě budu muset hledat nějaký kompromis. @Mondu na ten už jsem koukala, žel mi tolik nevyhovoval, ale já jsem zřejmě extra vybíravý případ :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >