Pevaryl krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Stálice 100 příspěvků 5 inzerátů 06.12.18 13:21
Pevaryl krém

Dobrý den,
P. doktorka mi předepsala krém Pevaryl, mate s nim zkušenosti?
Prďolka má opruzenou pipinu, že máme mykozu či co.. :oops: mažu Imazolem na noc a přes den mazu Sudocremem, chvíli má tu pipinu hezkou a ráno jak ji přebaluji tak to má chuděrka červené… :( :(

Reakce:
kačka121
Závislačka 3285 příspěvků 8 inzerátů 06.12.18 13:47

@kikeciperka ahoj nemám zkušenost s dětmi mě se dělají fleky po těle ale spíš bílé a jak začnu mazat tak do tří dnů je to pryč mažu cca týden a mám tak na rok klid

Aqualech
Kecalka 187 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 13:57

@kikeciperka
Ja mám krém pro sebe,vyhovuje mi.
U dcery když má červenou prdku nebo i pipku tak ji to namaznu krémem od weledy a je klid

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >