Reklama

Photoshop - jak vytvořit reprezentativní plakát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 06.08.18 18:51
photoshop - plakat

Dobrý den, potrebovala bych udelat reprezentativni plakat na nabidku sluzeb a vubec si s nim nevim rady, ani jaky program zvolit (zadarmo) a jak na to :( pomohl by mi nekdo moc prosim?

Reklama

Reakce:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 06.08.18 19:24

Udělat jako prezentaci přes Photoshop nebo Coral

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 06.08.18 19:43
@sarinka12322 píše:
Udělat jako prezentaci přes Photoshop nebo Coral

Ona ale píše, že to chce zadarmo :nevim: a zadarmo to má jedině když si to stáhne načerno. Což bych nedoporučovala vzhledem k tomu, že to chce k reklamě a dalšímu výdělku. :nevim:
Zakladatelko, proč to radši nezadáš nějakému grafikovi, který se tím živí? Budeš to mít bez starostí :nevim: ono to taky není práce na 5 minut naučit se s Photoshopem :nevim:

Janee19
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 06.08.18 19:44

MS Publisher, je součástí Office v některých verzích

luci.no
Kecalka 331 příspěvků 06.08.18 19:46

Mám dojem, že Photofiltre je zdarma. Ale pokud to má být reprezentativní plakát, tak to chce někoho, kdo tomu rozumí.

Knoflice
Echt Kelišová 7785 příspěvků 06.08.18 20:41

postermywall

je to zdarma, jsou tam vzory na kde co, které si jen upravíš, pak si to stáhneš a vytiskneš

ale špičkově reprezentativní to není

krajta
Kecalka 127 příspěvků 06.08.18 20:42

Když tak mi napiš do zprávy co a jak chceš udělat, jsem grafička a fotografka, podívám se na to.

Květušš
Nováček 3 příspěvky 07.08.18 15:02

Vygoogli si online program Canva - je tam spousta šablon zadarmo a je to hrozně intuitivní a jednoduché. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama