Pi Network - znáte?

42
30.3.21 13:41

Pi Network - znáte?

Kámoška za mnou přišla s nabídkou těžby nové kryptoměny Pi - viz ***
Prý možný „nový bitcoin“. Samozřejmě to beru s rezervou, ale je fakt, že člověk neví, co se zrovna uchytí :think:
Každopádně jsem se chtěla zeptat, zda s tím někdo z vás případně má nějaké zkušenosti. Abych měla info z více stran :)
Díky moc.

odkaz - edit adminem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.3.21 14:18

Tak vzhledem k tomu, že ten, kdo pozve víc lidí y těží rychleji, je tenhle odkaz báječná forma, jak teoreticky zbohatnout (pokud to bude další bitcoin) @admin není ten odkaz proti pravidlům?

• Citovat
  • Nahlásit
42
30.3.21 14:46
@Anonymní píše:
Tak vzhledem k tomu, že ten, kdo pozve víc lidí y těží rychleji, je tenhle odkaz báječná forma, jak teoreticky zbohatnout (pokud to bude další bitcoin) @admin není ten odkaz proti pravidlům?

Pravda, za ten odkaz se omlouvám.
Ale když už jsme u toho, není i ten tvůj anonym tak trochu proti pravidlům? @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 14:56

Já tezim a upřímně nechci, aby to někdo věděl, jsou to finance - co kdyby to opravdu byl nový Bitcoin. Díky za pochopení :)

• Citovat
  • Nahlásit
42
30.3.21 15:03
@Anonymní píše:
Já tezim a upřímně nechci, aby to někdo věděl, jsou to finance - co kdyby to opravdu byl nový Bitcoin. Díky za pochopení :)

A jak je to s tím, kdo pozve víc lidí, ten rychleji těží? Myslela jsem si, že kdo začne dřív, ten rychleji těží. Tak mi to bylo řečeno :nevim:
Sama ještě netěžím a ani nevím, jestli budu, moc těmhle věcem nevěřím. Mám jen info z toho odkazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
30.3.21 15:48
@Anonymní píše:
Já tezim a upřímně nechci, aby to někdo věděl, jsou to finance - co kdyby to opravdu byl nový Bitcoin. Díky za pochopení :)
Že bys tady zaúřadovala a nechala odstranit odkaz jen proto, aby sis mohla založit vlastní diskuzi? :think: - viz https://www.emimino.cz/…fonu-424005/
Nebo je to jen náhoda? 8)
@admin Co vy na to, je to tatáž osoba?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14267
30.3.21 19:12

@Pindruša Dobrý den,

ne nejedná se o stejného uživatele. Ani podle ip adresy, ani podle nicku. Anonymita je tu sice na hraně, ale přimouřím oko, obzvláště po vysvětlení, proč byla použita.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
31.3.21 23:04
@Anonymní píše:

ATy to zkoušíš? A co o tom zatím říkáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat