Reklama

píchání v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 08.08.09 10:10
píchání v podbříšku

zdravim všechny těhulky i maminky....­....chtěla sem se zeptat už od včerejška mě docela dost píchá v podbříšku v noci sem nemohla ani pořádně spát,tak sem sechtěla zeptat jestli nevíte od čeho to je????doufám že se nic neděje mám pěknej strach…předem děkuji za odpovedi…

Reklama

Reakce:

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 08.08.09 13:55

Taky zdravim, taky se mi to stává, že mě píchá v podbřišku,někdy je to vážně dost bolestivé, ale prý se to stává, jsou to děložní stahy!

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 08.08.09 14:28

Ahoj ssmile,
taky to mívám, je to podle mě normální, pokud by jsi ale chtěla mít jistotu, klidně se optej svojí dr. :wink:

pandora 2x 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.09 23:10
ssemile

Taky to mám nejdřiv jsem se hrozně vyděsila že potrácim ale doktor mě pak prohlédl a řekl že se deloha stahuje a má na to právo at jí necham bejt. Mám to hlavně když jsem přetažená a moc makám doma .Pak ležim s nohama nahoře

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >