píchání v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ssmile
Kecalka 127 příspěvků 08.08.09 10:10
píchání v podbříšku

zdravim všechny těhulky i maminky....­....chtěla sem se zeptat už od včerejška mě docela dost píchá v podbříšku v noci sem nemohla ani pořádně spát,tak sem sechtěla zeptat jestli nevíte od čeho to je????doufám že se nic neděje mám pěknej strach…předem děkuji za odpovedi…

Reakce:
Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 08.08.09 13:55

Taky zdravim, taky se mi to stává, že mě píchá v podbřišku,někdy je to vážně dost bolestivé, ale prý se to stává, jsou to děložní stahy!

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 08.08.09 14:28

Ahoj ssmile,
taky to mívám, je to podle mě normální, pokud by jsi ale chtěla mít jistotu, klidně se optej svojí dr. :wink:

pandora 2x
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.09 23:10
ssemile

Taky to mám nejdřiv jsem se hrozně vyděsila že potrácim ale doktor mě pak prohlédl a řekl že se deloha stahuje a má na to právo at jí necham bejt. Mám to hlavně když jsem přetažená a moc makám doma .Pak ležim s nohama nahoře

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >