Piercing pupíku a silnější postava

1167
28.7.13 14:40

Piercing pupíku a silnější postava

Ahojky holky :lol:
Je tu nějaká silnější slečna co si nechala propíchnout pupík??
Už dlouho uvažuju o piercingu ale nevím vůbec kam. Líbil by se mi do pupíku ale jelikož jsem silnější tak se nechci cítit trapně aby mi ho třeba ani neudělaly :mrgreen: :lol: :D nevím jak by to vypadalo je to spíš pro štíhlejší tipy. Líbil by se mi i do nosu ale bohužel s mojí věčnou rýmou alergiemi apod bych si ho brzo vysmrkala :lol: jinak jsem z plzně pokud máte nějaká z plzně skušenosti se salonem člověkem dejte tipy děkuji :kytka: hezký teplý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9367
28.7.13 14:46

@A.Suky taky jsem z Plně, a pierc v pupíku jsem měla… :mavam:
ta co mi to píchala mi řekla, děvče, ty máš teda vanu, a já jí opáčila, že to dělám pro sebe, a ne pro někoho, a ona se jen usmála, že tak to má být… jestli ho chceš, nech si ho udělat, každýmu je potom houby, jestli máš pupajs nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
28.7.13 14:47

Piercing v pupíku je hezký jen na štíhlých ženách s hezky tvarovaným břichem, jinak je to… takže si ho dej třeba do obočí, nebo nad ret, když do nosu nemůžeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
23860
28.7.13 14:51

No pokud ho chceš jen pro sebe a pro partnera, tak proč ne do pupíku, však ho udělaj, když zaplatíš. Ovšem vystavovat někde vanu, ať už s piersem nebo bez, je celkem faux paux :think: :mrgreen:
Jestli chceš vystavovat, tak co to obočí? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
28.7.13 14:52

@Gina108 takže, to když mám bříško, tak nesmím mít ani plavky? aby to někoho nepohoršovalo? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
28.7.13 14:53

Jen názor…nemám nic proti piercingu u kohokoliv kamkoliv. Osobně jsem silnější postavy, ale mám naušnici v nose. Neříkám, že by se mi v pupíku nelíbila, paní v saloně by mi byla ukradená, jen já osobně svoje špeky nevystavuju a bylo by mi líto podrobovat se bolesti a nechat si píchat pupík, když to nebude nikdy vidět. Záleží na tobě samozřejmě jestli nosíš kratší trička, chodíš na koupaliště nebo ti jen stačí fakt, že ji máš a vidět být nemusí…já bych spíš volila víc viditelné místo..obočí, nad ret..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
28.7.13 14:59
@xsaleen píše:
@Gina108 takže, to když mám bříško, tak nesmím mít ani plavky? aby to někoho nepohoršovalo? :roll:

Tak pokud je to na koupáku, ale vyrazit v plavkách do města - hmm, to bje trochu blbé :mrgreen: Myslím např nosit krátký trička na ulici a bokovky, ze kterejch krásně vystupuje mufin :mrgreen: - no nevím já bych to na sebe už nevzala neb již mám vanu též :oops: :mrgreen:
Spíš jde o to, že ten piers na danou partii dost upozorní a i na tom koupáku - upozorňovat zrovna na tlustý pupík - no nevím, no. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
28.7.13 15:02

@Gina108 no už jsem se lekla.. :lol: bokovky už nenosím, a krátká trička taky ne.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
28.7.13 15:04

Já měla v jazyku neb piercing jazyka udělá i staříka:o) v pupíku se mi líbí na štíhlích ženách, kdybych to viděla na koupáku u někoho kdo má vanu, asi by mi to přišlo k smíchu..pokud chceš aby to bylo vidět zkus obočí když nemůžeš nos

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
28.7.13 15:05

@Gina108
:mrgreen: :mrgreen: mufin
já to chápu tak, že to má zdobit, zkrášlit. No že bych si chtěla zdobit vanu, to fakt ne, podtrhuju na sobě to hezké. Já mám teda zatím jen vaničku, ale taky nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
9367
28.7.13 15:06

Ten by se líbil mě… ale jsem posera.. a taky mám hodně v háji zuby.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
28.7.13 15:08
@xsaleen píše:
Ten by se líbil mě… ale jsem posera.. a taky mám hodně v háji zuby.. :think:

ted se dává i plastový, který těm zubům až tak neublíží jako ten kovový..a taky nemám zuby nic moc. Jinak do jazyka to není vůbec cítit, fakt, jsem furt čekala kdy mám jako bolestí přivřít oči a chlap na mě čumí a říká už to máte, tak ten jazyk na mě nevyplazujte.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2677
28.7.13 15:11

Piercing v pupíku se u lidí se silnější postavou hůř hojí, má tendenci hnisat. :) Piercing do pupíku, ale vůbec nebolí, to už mě spíš bolel do rtu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
28.7.13 15:12

@smurfka když mě se ty plastový nelíbííííí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
28.7.13 15:14
@xsaleen píše:
@smurfka když mě se ty plastový nelíbííííí :mrgreen:

a to mě jo..se mi líbí kolik je různých " dizajnů "..kovový je furt kovový.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama