Reklama

Piercing v pupíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 12.12.08 19:13
Piercing v pupíku

Ahoj všem, máte někdo piercing v pupíku? Jak jste to řešily nebo budete řešit? Já ho vyndavat nechci. Na americkém webu jsem našla těhotenský piercing, hned bych si ho pořídila, ale bohužel lze platit pouze kartou a tu nemám :cry:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 12.12.08 19:48

Ahoj já jí vyndala :wink: a být tebou tak jí taky vyndám počkej až Ti bříško samo povaroste a uvidíš.Ale zajímalo by mě,jak vypadá ta těhotenská.

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 12.12.08 19:57

piercing je vlastně silikonová bužírka, která se s rostoucím bříškem smrští a dírka tudíž nezaroste a neuškodí to pupíku.

tady je odkaz na ty stránky: http://www.pregnancypiercings.com/

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.08 20:00

Taky od prvního těhotenství piercing nemám. Ani si dost dobře nedokážu představit, jak by mi tam ten kroužek vydržel, vzhledem k tomu, jak pupík časem vypadal. Nejspíš by někomu v nestřežený chvíli vystřelil oko :lol: Dirka mi zarostla, a vůbec teď pupík vypadá jinak než vypadával… 8O
 Hanka

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 12.12.08 20:44

ahoj,
tak můj piercing přežil obě těhotenství bez úhony, nosila jsem klasickou naušnici tyčku až do porodu, ke konci spíš jen na noc, aby se dírka nezatáhla, na vypouklém bříšku to v létě pod lehkým oblečením vypadalo divně :lol: udělala se mi teda drobná strie v místě vpichu, ale stáhla se a díky většímu kamínku, který dnes nosím to není vůbec vidět :wink: takže bych se toho nebála :wink:

MartinaP
Kecalka 435 příspěvků 12.12.08 20:59

Ahojky, Při prvním těhotenství s dvojčaty mi to doktor asi v 6. měsíci zatrhl, tak jsempiercing vyndala a stejně mi pupík popraskal hlavně z té dírky, pak jsem ho tam vrátila, ted jsem ji vyndala uz zezacatku a uz ji tam vracet nebudu, uz to holt neni na ukazovani :oops:

Martin_a
Kecalka 267 příspěvků 12.12.08 21:51

Ahoj, já po dvou těhu naušnici do pupíku dostala. Jen jsem ten „špuntík“ co se dělá malinko propíchla. Ale je fakt, že na ukazování bříška to není. Uvidíš, jak bude potom vypadat. Já ji tam mám, protože už jsem na ni navyklá a beru ji jako součást mého já..

Martin_a
Kecalka 267 příspěvků 12.12.08 21:51

Ahoj, já po dvou těhu naušnici do pupíku dostala. Jen jsem ten „špuntík“ co se dělá malinko propíchla. Ale je fakt, že na ukazování bříška to není. Uvidíš, jak bude potom vypadat. Já ji tam mám, protože už jsem na ni navyklá a beru ji jako součást mého já..

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 12.12.08 21:57

Já jsem naušnici vyndala asi v pátým měsíci, pak zase vrátila. Dirka nezarostla :wink:

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 12.12.08 21:58

no právě, mám stejný pocit. prostě za ty roky už je to moje součást.
Chtěla jsem proto vyzkoušet ten těhotenský piercing, škoda je, že ho neposílaj na dobírku :? :roll:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 12.12.08 22:16

http://emimino.cz/modules.php?…

Mrkni sem, Pehot tam píše o nějakým vlasci jako náhrada naušnice v těhu :wink:

Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 12.12.08 23:22

Ahoj,

já jsem měla taky piercing při obou těhu, při prvním kroužek, v průběhu druhého jsem dostala činku, tak jsem si ho vyměnila, ale jinak bych kroužek měla pořád :) . S piercingem jsem dokonce naklusala i na porodní sál :lol: , ale to mi jaksi neprošlo. Kůže na břiše se mi sice trochu vytáhla, ale ne tak moc, nosím ho pořád, ikdyž ho nikomu neukazuju, prostě je to taky kus mě :) (a už pěkných pár let).

Jinak zkus se poptat v piercingových studiích, jestli nemají něco vhodného, ale myslím, že s činkou se to dá v pohodě zvládnout.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.08 12:49

Holky, vám ta dírka po piercingu zarostla???
Já jsem při prvním těhu piercieng vytahovala jen když jsem měla jít na UTZ, protože to se celkem blbě dívali, ale jinak jsem ho vytáhla až před porodem - měla jsem tyčinku s kuličkama!
Od té doby jsem si ho do pupíku nedala, protože pravda už to není to co to bývalo a není co ukazovat ani se čím chlubit :oops: :oops: :oops: , ale dírku mám pořád „plně funkční“ vůbec mi nezarostla, jen na vrchní dírce se mi sem tam udělá takový stroupek jako špuntík! :lol: :lol: :lol:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.09 22:35

ahojky, ja jsem si bananek vyndala a opet po porodu nandala. zadny problem jsem nemela. je pravda, ze za ta leta se stal mou soucasti a bez nej jsem si pripadala „nekompletni“ :D :D :D

cathrine
Nováček 2 příspěvky 19.01.09 12:25
bioplast

existují specielní těhu náušničky - já jsem ji koupila na aukro.cz a bez problémů :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >