Reklama

Pimafucin - zvláštní dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:01
Pimafucin - zvláštní dávkování

Ahoj, jsem v 11tt a občas mám problém se svěděním intimních partií, ale není to nijak strašné a ani s tím nemám problém každý den. Taky se mi občas u malých pysků udělá bílý povlak, který se drolí. Nejspíš to budou kvasinky.. trpěla jsem na ně i před těhotenstvím, ale to jsem měla vždy velmi intenzivní svědění, tak si teď nejsem jistá. Gynekolog mi na to (aniž by mě prohlédl) předepsal Pimafucin čípky. Jenže mi řekl ať si dám jeden čípek týdně nebo podle potřeby. Pokud vím, tak by se to mělo brát 3 dny po sobě aby to mělo účinek, ne? :nevim:

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3775 příspěvků 7 inzerátů 23.09.18 21:03

zřejmě v těhotenství se to dávat tak často nemůže

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:06

@stinga Právě že úplně bez obav může :think:

stinga
Závislačka 3775 příspěvků 7 inzerátů 23.09.18 21:11
@Anonymní píše:
@stinga Právě že úplně bez obav může :think:

aha, tak možná si myslí, že to máš málo rozjeté, a že ti 1 bude stačit, ale pokud řekl, že podle potřeby, tak si můžeš dát i ty 3 dny po sobě

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >