Pimafucin - zvláštní dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:01
Pimafucin - zvláštní dávkování

Ahoj, jsem v 11tt a občas mám problém se svěděním intimních partií, ale není to nijak strašné a ani s tím nemám problém každý den. Taky se mi občas u malých pysků udělá bílý povlak, který se drolí. Nejspíš to budou kvasinky.. trpěla jsem na ně i před těhotenstvím, ale to jsem měla vždy velmi intenzivní svědění, tak si teď nejsem jistá. Gynekolog mi na to (aniž by mě prohlédl) předepsal Pimafucin čípky. Jenže mi řekl ať si dám jeden čípek týdně nebo podle potřeby. Pokud vím, tak by se to mělo brát 3 dny po sobě aby to mělo účinek, ne? :nevim:

Reakce:
stinga
Závislačka 4400 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 21:03

zřejmě v těhotenství se to dávat tak často nemůže

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:06

@stinga Právě že úplně bez obav může :think:

stinga
Závislačka 4400 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 21:11
@Anonymní píše:
@stinga Právě že úplně bez obav může :think:

aha, tak možná si myslí, že to máš málo rozjeté, a že ti 1 bude stačit, ale pokud řekl, že podle potřeby, tak si můžeš dát i ty 3 dny po sobě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >