Pítko, první hrneček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miklis
Stálice 60 příspěvků 10.02.19 21:35
Pítko, první hrneček

Ahoj, řeším, jaké pítko - první hrneček koupit pro svého 6měs. synka. Můj prvorozený měl Avent Kouzelný hrneček a ten byl perfektní (měl přesně přesně co chci: nevytékal, dva druhy hubiček pro různý věk, kompatibilita, snadné čištění…), ale zjistila jsem, že už ho nevyrábí.
Vždycky jsem volila jako první značku Avent, ale teď mají jen hrneček pro první doušky classic - savička ale funguje na stlačení dásněmi a vzledem k tomu, že budeme brzy „ozubení“, mi to nepřijde moc praktické, navíc potom vidím problém v přechodu na jiné pítko. Navíc není kompatibilní a „rostoucí“. A Avent premium - podle mne tato savička není 100% čistitelná.
Jaké máte zkušenosti? A s čím jsou spokojená Vaše miminka? :)

Reakce:
Diana69
Kecalka 334 příspěvků 10.02.19 21:42

Tenhle se osvědčil jako super ;)

Miklis
Stálice 60 příspěvků 10.02.19 21:52
@Diana69 píše:
Tenhle se osvědčil jako super ;)

Ten je ale pro větší děti, myslím… Malému bude 6 měsíců, tak bych radši nějaký s pítkem… Ale děkuji, do budoucna super tip :-)

KáčaaBarča
Kecalka 176 příspěvků 10.02.19 21:57

Ahoj, Nuk je skvělá volba, maji super pitko, které opravdu neteče.
Zkoušela jsem i sauvinex prvni hrnecek 4+, pouzivame od nich dudliky, ale hrozne tekl, mala byla stale mokra…

svatecnice
Kelišová 6046 příspěvků 10.02.19 22:37

Ahoj, máme tenhle a je fajn. Savická je tvrdý plast, pije se sanim.
 https://www.spuntik.cz/…200ml-modra/

Pidulka1991
Závislačka 3151 příspěvků 10.02.19 22:45

@Miklis výše zmíněný měla dcerka od šesti měsíců, naprosto parádní… Naučila se díky němu pít i ze skleničky… Je dobrý i na údržbu.

lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 11.02.19 21:34

@Miklis Zkus si projít recenze na lahvičky tady na emiminu ;)
U nás je nejoblíbenější lahvička s brčkem (dcerka 1,5r) a dokáže se tedy napít i ze skleničky/hrnku­..ono je to asi o šikovnosti dítěte a každému vyhovuje něco jiného. Zkus pročíst ty recenze a chce to asi zkoušet, co bude vyhovovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >