Od kdy plnotučné mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 145 příspěvků 14 inzerátů 04.02.19 21:02
Od kdy plnotučné mléko

Chtěla bych se zeptat, od kdy dávat plnotučné mléko? Malá má 10 měsíců, UM mi vypije jen trochu, tak se chci zeptat kdy už mužů zavést mléko normální.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 04.02.19 21:05

@kikeciperka co třeba jogurty? Mně říkal pediatr, že od uk. 8.měsíce můžu začít dávat jogurt. Mléko mám v plánu závadět v roce, ale upřímně netuším, od kdy je už vhodné :nevim:

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 04.02.19 21:07

Mně řekla doktorka od 9.měsíce ale ne víc, jak 200 ml denně. V roce jsem malého odstavila a nikdy Um nedostal.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.02.19 21:16

Ja jsem zacala davat mleko cca v 13 mesicich, malý se mi sám odstavil. Doktor mi doporucil plnotucne, čerstvé co je v chladacich u jogurtů. Ale uz v tech 8 mesicich jsem davala bilou hollandii a activii, plnotucne tvarohy a delala domaci pudink.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 04.02.19 21:16

Ja cetla od roka. :-) ale kdyz uz tak urcite neee trvanlive ale cerstve ;)

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.02.19 21:17

@Aduš8 nas taky ne, i kdyz jsem to zkousela, nechtel

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 04.02.19 21:18

@kacenka.sks já to zkusila jednou, trochu vypil, měl šíleně křeče, celou noc probrečel. Tím jsem to ukončila a dneska jsem ráda.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.02.19 21:23

@Aduš8 ja tehdy mela statnice, tak jsem zkusila dat mu flasku, ze by treba v noci tolik nevstaval (rada tchyne) a ja se mohla ucit… No, nevzal si a ja to i tak zvladla :D a je pravda, ze jsem rada, odstavil se sam, kdyz chtel.

Kukacka123
Závislačka 3095 příspěvků 04.02.19 21:59

@kacenka.sks tvaroh se do roka davat nema…

@kikeciperka Jinak mleko cerstve bych cca kolem roku dala, ale pokud das malicko, asi to nebude nejaky problem ;) spis zkus ty jogurty - dobry je treba chocensky, neni kysely jako nektere ostatni ;)

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.02.19 22:09

@Kukacka123 no vidis, tak beru zpet.

Kukacka123
Závislačka 3095 příspěvků 04.02.19 22:12

@kacenka.sks v pohodeeee :) ja dokud jsem nezacala s prikrmy, tak jsem to nevedela…ale kamoska je zdrav. sestricka u detskeho, tak za ni obcas chodim na rady ;) ona je nastesti takova normalni…zadna, ze se musi neco striktne dodrzovat…ale tvaroh pry dobry fakt neni aspon do toho 1 roku…

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.02.19 22:18

@Kukacka123 ne, ja to fakt nevedela :kytka: mam uz deti trochu starsi, ale vim, ze mi to tehdy tak doktor rikal. Ale u nas tvaroh nejede dodnes, zato jogurty milujou. Nastesti bydlime cca 30 km od sidla Hollandie, tak kazde dva tydny valime pro plato jogurtů :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 04.02.19 22:18

@kacenka.sks @Kukacka123 tvaroh má hodně bílkovin a zatěžuje pak malým dětem ledviny, proto až od roka (jsem četla :mrgreen: )

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.02.19 22:20

@Jitul.kaaa9 :kytka:… To aby clovek mel encyklopedii, co holky? :mrgreen:

Keshi
Závislačka 3054 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 22:31

Já malýmu kolem roka začla dělat mléka rostlinná, normální mléko moc nemusí ani teď. Je mu po něm těžko. Ale bílej selskej jogurt, to by se užral. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >