Reklama

Pláč, křik u kojeni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HaniaNelinka
Kecalka 320 příspěvků 20.01.17 21:20
Pláč, křik u kojeni

Ahoj všem. Mám dotaz. Můj syn je nedonoseny (34+0 1570g), nyní bio 2 mesice, korigo skoro 3 týdny. Poslední cca tyden Lukasek pri kojeni,,zlobi" ale jen třeba v poledne nebo naopak vecer. Chvili pije a pak začne plakat, cucne si a zase začne. Takto kojime s přestávkami třeba 2 hodiny než je spokojeně najezeny. Ale je to opravdu treba jen jednou denne. Mléka mám dost. Úplně stříká. Prdiky? Ale nafoukle brisko nemá. Mimo kojeni vůbec neplace, ze by ho bolelo brisko. Krásně prdi. Je ale fakt, že kaka jednou týdně

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 20.01.17 21:27

Pokud mas silny spousteci reflex, muze brecet kvuli tomu, ze mu to tece moc rychle.

HaniaNelinka
Kecalka 320 příspěvků 20.01.17 21:39

On začne plakat az tak po 3-5 minutach sani. To už by nemělo tak stříkat ne? A když jo, co s tím?

medunka23
Kelišová 6750 příspěvků 20.01.17 22:05

@HaniaNelinka nebo to může mít i růstový spurt, nemá potřebu pít častěji?? pokud to je tím, že ti to mlíko hodně stříká, odstříkej si před kojením tak, abys neměla tolik nalitý prsa.

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 20.01.17 22:06

Nejlépe kontaktovat laktační poradkyni z mamily, aby ti poradila, ještě lepe, aby přišla za vámi domu. Tak budete spokojeni oba brzicko!;) Držím palce.

HaniaNelinka
Kecalka 320 příspěvků 20.01.17 23:18

@medunka23 pít častěji určitě ne. Kojime po 2- 3 hod. Nality prsa necítím. Já nevím co ho muze trápit. Zrovna teď kojime uz od desiti a pořád rve dudlika jako kdyby ho měl vcucnout ale jakmile ho prilozim k prsu je křik. :(

Wensdyyy
Povídálka 45 příspěvků 58 inzerátů 20.01.17 23:38

Tipovala bych růstový spurt, tedy pokud to netrvá víc jak týden.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 21.01.17 12:15

Já nevím, ale takhle mi pláče dcera, když ji koním z levého prsu a po kojení neusne vůbec a pláče nebo jen na chvíli a pak nastává jekot, po kojení z druhého prsu nepláče vůbec. Je tedy možná otázka jaké a kolik mlíka se tvoří. Já mám rozkousané bradavky, protože dcera není schopna se pořádně přisát, takže jsme koupili odsávačku. Dětská lékařka mi říkala dávat mléko z obou. prsou a vždy začít tím na které bylo dáno poslední, aby se vysalo i zadní mléko

Evvcaa
Kecalka 172 příspěvků 08.04.17 20:42

Holky, pridavam se k diskuzi. Syn, 7,5 mesice uz skoro tri mesice spatne pije, porad se prisava, odsava, kouka po okoli, ikdyz kojim v tichu, kde nikdo neni, ted mi zacal vecer i kricet, vztekat se prvnich deset minut, pak vezme prso na milost, napije se a usne, v noci kojim co dve tri hodiny, to se napije v klidu a rano zase obvykla komedie, cucne si kouka, cucne si kouka, prijde mi ze vypije strasne malinko, pak kojim az odpoledne a vecer pred spanim, mam strach, ze timto prijdu uplne o mliko a ze uz se chce pres den uplne odstavit, mely jste to nektera podobne?

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15229 příspěvků 08.04.17 21:06

@Evvcaa Mam to u stejne stareho ditete podobne. Pres den nekojim jiz vubec, vecer po „premlouvani“, v noci a rano pije dite dobre. Uvidim, jak dlouho vydrzime.

Veverko
Kecalka 258 příspěvků 08.04.17 21:36

@Evvcaa to je takove obdobi. Kojeni i kdyz se zda, ze je jednoduche, tak to uplne tak neni. Nyni o prso moc nestoji, za mesic se od tebe ani nehne :)

romca2102
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 08.04.17 21:42

@Evvcaa u nás to samé, akorát malé je 4,5 měsíce… Už to takhle pytlíkujeme víc jak tři týdny… Jsem silně nalomená dát flašku s UM. Přes den pije tak 3 minuty, pak se odtrhává, čumákuje, řve a nechce, hlavu si může utrhnout jak jí otáčí pryč :roll: Aspoň to jakžtakž šlo v noci, sice po 2-3 hodinách, ale bez řevu, teď poslední dva dny už řve i v noci, děsím se každého kojení jak to zase bude.. Čím to je netuším, ale už jsem psychicky i fyzicky vyčerpaná :,( tak se omlouvám že jsem takhle skočila do tvé diskuze, jsem si potřebovala trochu ulevit :oops:

LucaP87
Stálice 74 příspěvků 2 inzeráty 08.04.17 21:43

Taky jsme to tak měli tuto krizi, přešlo to chce jen vydržet. Syn přes den prostě neměl trpělivost, na radu laktační poradkyně jsem prso před kojením přes den nahřivala a jakoby mu mlika rozjela rukou, podle ni jsem mela pomaly spousteci reflex a on pres den nechtěl čekat než se spustí, tak se vztekal a řval. Když jsem mu s tím na začátku pomohla tak už byl v klidu.

kolek
Stálice 54 příspěvků 08.04.17 22:15

To má asi bojkot kojení. V noci jak je rozespalý, tak pije normálně, ale přes den komedie:-)) Většinu dětí to přejde. Doporučuje se odstříkávat, aby jsi o mléko nepřišla.

Evvcaa
Kecalka 172 příspěvků 09.04.17 08:23

@Cuddy pres den vubec a jak to mas s prikrmy? Zelenina, ovoce, kase a jeste neco? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama