Wobenzim při kojení?

97
18.1.17 16:26

Wobenzim pri kojeni?

Zdravim vas maminky
Mela bych dotaz zda nektera z vas nema zkusenost s Wobenzimem pri kojeni? Chtela bych ho zacit uzivat ale netusim jestli muzu pri plnem kojeni. Zitra jdu k Dr tak se samozrejme zeptam ale mozna to tu vi i nekdo z vas. Predem moc dekuji za nazory :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6243
18.1.17 16:28

@Nikca676 nevím, ale brala jsem ho (celý balení)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
97
18.1.17 16:36

@svatecnice
Dobre dekuji. Take si myslim ze to nicemu vadit nemuze snad ale tak za zeptani clovek nic neda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.17 16:41

Byla jsem na gyn. zakroku v 4m malého, ptala jsem se, Mudr.mi to nedoporucila, přechází do mléka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová