Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
Zdravim vas maminky
Mela bych dotaz zda nektera z vas nema zkusenost s Wobenzimem pri kojeni? Chtela bych ho zacit uzivat ale netusim jestli muzu pri plnem kojeni. Zitra jdu k Dr tak se samozrejme zeptam ale mozna to tu vi i nekdo z vas. Predem moc dekuji za nazory ![]()
@svatecnice
Dobre dekuji. Take si myslim ze to nicemu vadit nemuze snad ale tak za zeptani clovek nic neda.
Byla jsem na gyn. zakroku v 4m malého, ptala jsem se, Mudr.mi to nedoporucila, přechází do mléka.