Reklama

Wobenzim při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikca676
Stálice 98 příspěvků 18.01.17 16:26
Wobenzim pri kojeni?

Zdravim vas maminky
Mela bych dotaz zda nektera z vas nema zkusenost s Wobenzimem pri kojeni? Chtela bych ho zacit uzivat ale netusim jestli muzu pri plnem kojeni. Zitra jdu k Dr tak se samozrejme zeptam ale mozna to tu vi i nekdo z vas. Predem moc dekuji za nazory :)

Reklama

Reakce:

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 18.01.17 16:28

@Nikca676 nevím, ale brala jsem ho (celý balení)

Nikca676
Stálice 98 příspěvků 18.01.17 16:36

@svatecnice
Dobre dekuji. Take si myslim ze to nicemu vadit nemuze snad ale tak za zeptani clovek nic neda.

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 18.01.17 16:41

Byla jsem na gyn. zakroku v 4m malého, ptala jsem se, Mudr.mi to nedoporucila, přechází do mléka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama