Wobenzim při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikca676
Stálice 98 příspěvků 18.01.17 16:26
Wobenzim pri kojeni?

Zdravim vas maminky
Mela bych dotaz zda nektera z vas nema zkusenost s Wobenzimem pri kojeni? Chtela bych ho zacit uzivat ale netusim jestli muzu pri plnem kojeni. Zitra jdu k Dr tak se samozrejme zeptam ale mozna to tu vi i nekdo z vas. Predem moc dekuji za nazory :)

Reakce:

svatecnice
Kelišová 6014 příspěvků 18.01.17 16:28

@Nikca676 nevím, ale brala jsem ho (celý balení)

Nikca676
Stálice 98 příspěvků 18.01.17 16:36

@svatecnice
Dobre dekuji. Take si myslim ze to nicemu vadit nemuze snad ale tak za zeptani clovek nic neda.

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 18.01.17 16:41

Byla jsem na gyn. zakroku v 4m malého, ptala jsem se, Mudr.mi to nedoporucila, přechází do mléka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >