Hypnogen při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 10:54
Hypnogen při kojení

Zdravím a přeji fajn den, vím, že jdu s kůží na trh, ale potřebuji slyšet názory ( vím, že budou negativní ) ostatních.
Mám půlroční plně kojené mimčo a v noci mě chytla šílená bolest zubu. Ale tak strašná, že to člověka ochromí a není schopen myslet na nic, jen na tu bolet. Vydržela jsem koukat do stropu a kroutit se bolestí hodinu a půl, pak jsem si vzala dva Paraleny. Úleva nepřicházela a tak jsem si po další hodině vzala ze zoufalství půlku Hypnogenu :,(, abych tu šílenou a nepolevující bolest zkusila alespoň na pár hodin zaspat, než zase budu muset fungovat kolem mimča. Nakonec jsem nad ránem zhruba na dvě hodinky usnula, teď je to malinko lepší, k zubaři se dostanu nejdřív zítra. Vím, že se Hypnogen při kojení nesmí, já jsem už nevěděla ve čtyři ráno bolestí kudy kam a tu půlku jsem si prostě dala. Teď mám výčitky vůči mimču. To se chová normálně jako vždycky. Řekněte mi, hodně jsem to tou půlkou pos.ala ? :( :( :(
Prosím anonym, nechci aby to veděli známí, kteří sem chodí.

Reakce:

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 17.01.17 10:56

Vůbec bych si to nevyčítala, buď v klidu, z takové malé a ještě k tomu jednorázové dávky se mimču nic nestane. Hlavně ať je Ti líp a jsi schopna fungovat. Drž se!

Aletheia
Kelišová 6315 příspěvků 17.01.17 10:57

Záleží kdy jsi po tom podání Hypnogenu kojila. A jo, zrovna Lentilky to nejsou. Ale jestliže do dalšího kojení uběhlo několik hodin tak to nebude taková tragédie.

Nicméně příště si prášek dej ale nekoj po něm 8-12 hodin. Dej UM nebo cokoliv, mléko z prsa ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 11:03

@LennyL1 Děkuji - vím, že se to nemá, ale prostě jsem to nevydržela a s šílenými výčitkami si tu půlku dala :,(. Nebo bych snad bolestí skočila z okna, to bylo strašný.

@Aletheia Jakmile jsem tu půlku spolkla, šla jsem dát mimču cucnout ( myslela jsem to dobře - dřív než se látka začne vstřebávat ) pak jsem musela trošku nakojit za cca tři hodiny, kojím dobře a UM doma nemám, jinak bych dala.

z1908
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 11:16

Proč nezavoláš lékaři a nezeptáš se jeho? alespoň 1 z pěti by ti mohl podat správnou informaci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 11:22

@z1908 Vím… ale ve čtyři ráno nebylo komu volat a teď, když už je po všem…

Kleerinka4
Závislačka 3555 příspěvků 17.01.17 11:55

Taky mám doma v šuplíku hypnogen pro tyhle nespací případy..při kojení jsem ho teda nebrala, sehnala jsem si homeopatika, ale já měla to nespaní spíš psychický, u Tebe jednorázovka a hlavně kvůli bolesti, to nebude žádná katastrofa, mimču se tolik nestane, max mohlo být spavější, ale to už určitě vyprchalo… a už je to půlročák, to bude dobrý ;)

janik81
Kecalka 356 příspěvků 18 inzerátů 17.01.17 12:04

Teda :mrgreen: To máte doma běžně Hypnogen :) Na bolest je k ničemu, chápu, že se člověk potřebuje vyspat, ale kdyz plně kojite, byla bych příště opatrnější. Vzala bych si Ibalgin - ten se tedy samozřejmě také nemá brát, ale oproti Hypnogenu… Koneckonců z toho máte sama černé svědomí. Abych Vás trochu uklidnila, vzala jsem si při kojení jednou 30 Algifenovych kapek na migrénu, vynechala jsem ale na chvíli kojení- pro takové případy je super mít doma v mrazáku odstrikane mléko nebo UM. Určitě se nic mimcu nestane. Tak honem k zubaři a hodně štěstí!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 12:16

Lituji toho, ale bylo to fakt v zoufalé snaze tu bolest zkusit malinko zaspat :think:, mimčo vypadá ok, už to nikdy neudělám, ale vyčítám si to a mrzí mě to.

A děkuji za odpovědi :kytka:

janik81
Kecalka 356 příspěvků 18 inzerátů 17.01.17 12:32

To je pochopitelné, jsme jenom lidi :roll: Miminko je v pořádku, to je hlavní!

Bela111
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 17.01.17 12:46

Jednorázově se nic nestalo, možná příště bych před tím radši mlíko odstříkala a dala ho pak přímo z prsu co nejpozději. Byla to jen půlka navíc, takže klííd :-)No a už bych si to nevyčítala :srdce: Lidi dělqají daleko strašnější věci a bolest je hrozná věc, mění člověka, dá se to pochopit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 13:10

@Bela111 Moc děkuji :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >