Časté buzení po UM

17
14.1.17 10:40

caste buzeni po UM

Dobry den, potrebovala bych poradit, mame 4,5mesicni do skoro 4m byla plne kojena, kdyz jsem zacala davat UM (nutrilon)a jeste 2× za den kojila spala krasne v noci vzbudila se 1× na mlicko a spala a od ty doby co je jenom na UM budi se nekolikrat za noc i 30× porad davam dudliky a nekdy to zabere ale vetsinou ne:-( zkusila jsem zmenit mliko na bebu comfort protoze po nutrilonu hodne v noci tlacila tak jsem myslela ze je to tim ale buzeni je stale a pride mi ze uz tolik netlaci(nevim) mam zkusit jeste jinaci mliko nebo cim by to mohlo byt? hlad asi nema vetsinou to ani nevypije davam 150ml, jo a od narozeni jsme hodne blinkaci ale v noci ne..ma nekdo podobny pribeh? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32
23.1.17 10:47

Ano, kojila jsem necelých 9 měsíců a malá mi spinkala úplně celou noc – vůbec jsem to nechápala. Pak jsem přestala kojit a co přešla na UM tak se mi od té doby budila 3× – 4× :(. To mu jsem vůbec nerozuměla, přestala jsem kojit z důvodu že už jsem neměla tolik mléka a zřejmě už asi nebylo nic moc (byla jsem strašně hubená) a myslela jsem, že ji UM zasití ještě více a nic. Je to záhada :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová