Časté buzení po UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evicka156
Povídálka 17 příspěvků 14.01.17 10:40
caste buzeni po UM

Dobry den, potrebovala bych poradit, mame 4,5mesicni do skoro 4m byla plne kojena, kdyz jsem zacala davat UM (nutrilon)a jeste 2× za den kojila spala krasne v noci vzbudila se 1× na mlicko a spala a od ty doby co je jenom na UM budi se nekolikrat za noc i 30× porad davam dudliky a nekdy to zabere ale vetsinou ne:-( zkusila jsem zmenit mliko na bebu comfort protoze po nutrilonu hodne v noci tlacila tak jsem myslela ze je to tim ale buzeni je stale a pride mi ze uz tolik netlaci(nevim) mam zkusit jeste jinaci mliko nebo cim by to mohlo byt? hlad asi nema vetsinou to ani nevypije davam 150ml, jo a od narozeni jsme hodne blinkaci ale v noci ne..ma nekdo podobny pribeh? :-)

Reakce:

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 23.01.17 10:47

Ano, kojila jsem necelých 9 měsíců a malá mi spinkala úplně celou noc – vůbec jsem to nechápala. Pak jsem přestala kojit a co přešla na UM tak se mi od té doby budila 3× – 4× :(. To mu jsem vůbec nerozuměla, přestala jsem kojit z důvodu že už jsem neměla tolik mléka a zřejmě už asi nebylo nic moc (byla jsem strašně hubená) a myslela jsem, že ji UM zasití ještě více a nic. Je to záhada :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >