Reklama

Časté buzení po UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evicka156
Povídálka 17 příspěvků 14.01.17 10:40
caste buzeni po UM

Dobry den, potrebovala bych poradit, mame 4,5mesicni do skoro 4m byla plne kojena, kdyz jsem zacala davat UM (nutrilon)a jeste 2× za den kojila spala krasne v noci vzbudila se 1× na mlicko a spala a od ty doby co je jenom na UM budi se nekolikrat za noc i 30× porad davam dudliky a nekdy to zabere ale vetsinou ne:-( zkusila jsem zmenit mliko na bebu comfort protoze po nutrilonu hodne v noci tlacila tak jsem myslela ze je to tim ale buzeni je stale a pride mi ze uz tolik netlaci(nevim) mam zkusit jeste jinaci mliko nebo cim by to mohlo byt? hlad asi nema vetsinou to ani nevypije davam 150ml, jo a od narozeni jsme hodne blinkaci ale v noci ne..ma nekdo podobny pribeh? :-)

Reklama

Reakce:

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 23.01.17 10:47

Ano, kojila jsem necelých 9 měsíců a malá mi spinkala úplně celou noc – vůbec jsem to nechápala. Pak jsem přestala kojit a co přešla na UM tak se mi od té doby budila 3× – 4× :(. To mu jsem vůbec nerozuměla, přestala jsem kojit z důvodu že už jsem neměla tolik mléka a zřejmě už asi nebylo nic moc (byla jsem strašně hubená) a myslela jsem, že ji UM zasití ještě více a nic. Je to záhada :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama