Pláč v kočárku venku

31
25.10.19 15:40

Pláč v kočárku venku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo má stejný problém. Moje necelých 6 měsíční holčička nema ráda být venku vydrží mi 10 minut a pak rev zkoušela jsem už vše zvednout korbu do polosedu vzala jsem vajíčko aby mohla koukat všude možně hračky upoutavala jsem její pozornost vším možným nosítko šátek nic proste vezmu ji do ruky tak chvilku vydrží po čase ji to též přestane bavit. Už si nevím rady ale jakmile přijdeme domů začne se usmívat a žvatlat ale prostě venku ji to nebaví už to takhle máme 3 měsíce a já už si nevím rady a doma mi docházejí nápady hlavně pořád být zavřená doma je opravdu na psychiku, kord když svítí venku sluníčko je nádherné ale ven sní nemůžu jít :-( a popravdě ty pohledy lidí okolo mě jak mi řve miminko jsou hrozné. Tak se chci zeptat jestli to po čase přejde nebo co ještě vyzkoušet aby se ji venku líbilo bez toho aniž by mi rvala děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
435
25.10.19 16:06

Malá (za týden bude mít 7 měsíců) měla takové období celé prázdniny. Chodili jsme ven jen když měla spát a ani to někdy nešlo. Někdy zabral bílý šum do kočárku, někdy nic. Taky jsem z toho byla nešťastná. Pak přišlo období, cca od začátku září do minulého týdne, kdy bylo vetšinou zamračeno a chladno, jak byla oblečená a zabalená, tak krásně usínala a já si užívala někdy i 3 hodinové vycházky. Poslední týden se naučila otáčet v kočárku na břicho a zjistila, že může takhle vykukovat ven. Takže takhle jezdíme a ona na těch rukách vydrží skoro hodinu! A spát tam zas nechce, řve, takže spí teď jen doma. Tak co zkusit otočit na bříško? Podle mě se ta období prostě musí přežít :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
25.10.19 16:11

@Gvendolínka To ano ale já mám vysokou korbu nám to právě trvá už 3 měsíce že nechce být venku ti já musela koupit i na kočárek deštník protože nemá ráda sluníčko to řve ještě víc a začne se kroutit jako žížala už jsem úplně bezradná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7190
25.10.19 16:23

@nikakola ano, dcera nesnasela hlubokou korbu! Sportak uz vzala na milost, ale taky mela obcas obdobi, kdy tam byt nechtela :mrgreen: mela jsem nositko, ac ja nosici nejsem a kdyz to slo, byla v kocarku. Ale takhle jsem kocarek odstavila na dva mesice, aby si odvykla, a pak jsem zas zkusila a lepsi ;) nositko nebo satek jsi zkousela? Dcera byla v nositku zlata a hlavne behem chvile spala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
25.10.19 16:51

@nikakola Jo sluníčko bylo taky nejhorší. Ale divím se, že ani v nosítku být nechce. My jsme nosítko pak taky využili. Hodně maminkám pomohl sporťák do lehu, ale pokud nechce být ani ve vajíčku, tak nevím, jestli by to u vás zabralo. A nemůže jí být venku horko/zima? Co ji zkusit zavinout? Nelezou jí zuby? Jinak už mě nic nenapadá, taky jsme prochodili spoustu kilometrů s malou v náručí s prázdným kočárem :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
27.10.19 19:22

Ahoj, nedávno jsem tady psala o svém mrzutem miminku. Syn od narození v kočárku jen řval, v nositku ale taky a doma taky :roll: Teď v 6ti měsících vydrží max. hodinu když jdeme pro brachu do školy a to už půl cesty třeba knoura. Takže radu nemám, spis podporu, ze jsou na tom jiní o hůř :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
28.10.19 15:10

@Alibella přesně tohle máme my vydrží max hodinu a to je ukňoura do spánku doufám že to přejde někdy protože opravdu doma už je to k nevydrzeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat