Reklama

Placenta vepředu a pohyby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 138 příspěvků 25.04.18 20:11
Placenta vepredu a pohyby

Ahojky holky, jsem ve 20tt a jeste necitim pohyby. Doktorka rikala, ze mam placentu vepredu a ze je zrejme budu citit pozdeji.Mate nekdo podobny problem a kdy jste pohyby citily? ;) Moc dekuji

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5432 příspěvků 25.04.18 20:14

@NatalieSofie Jj měla jsem to podobné. Na začátku jsem spíš cítila takové škruňkání a bublání. Ty asi tak od 21tt.

Limi123
Závislačka 3056 příspěvků 25.04.18 20:18
@NatalieSofie píše:
Ahojky holky, jsem ve 20tt a jeste necitim pohyby. Doktorka rikala, ze mam placentu vepredu a ze je zrejme budu citit pozdeji.Mate nekdo podobny problem a kdy jste pohyby citily? ;) Moc dekuji

Mela jsem a prvni tukani jsem citila az ve 22 nebo 23tt.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 25.04.18 20:46

Měla jsem vepředu, první pohyb jsem cítila ve 21tt a byl hodně slabý, pak ve 25tt třeba už byli krásně cítit :mavam:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 20:50

@NatalieSofie Já poradne začala něco cítit az asi ve 27.tydnu. Do te doby jsem vždycky trnula před každou kontrolou, jestli je vse v pořádku. Na UTZ si mala vesele skotacila a ja necítila nic. Doktorka říkala, že holt tam ta placenta funguje jako tlumič a bude trvat, než to prokopne.
Má to i výhodu, že fakt celou noc spím, necítím žádný stouchani a cele těhotenství skoro ani o tom clovickovi nevím. I ted ke konci (39tt) maximálně cítím bouli od nožičky, ale jinak zadne rodeo :)

Marcepan
Závislačka 2569 příspěvků 25.04.18 20:55

Řekla bych, že je to dost tlumené, u kluků jsem je vnímala intenzivněji. Teď 34 tt je to už pořádný jak má sílu

nenivolnynick
Kecalka 462 příspěvků 25.04.18 21:15

Od kdy nevím, ale celou dobu velmi veeelmo malo…

Agneth
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 25.04.18 21:55

U dvou děti jsem mela placentu vepředu, prvni pohyby jsem cítila kolem toho 16 tt, u druhého dítěte trochu dříve. Ale byly hodne slabe narozdil od pohybu ve 3. těhotenství, kdy jsem mela placentu na zadní stěně.

hospodki
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 25.04.18 23:01

Taky vepředu, první bubliny okolo 18 a kopanec 21 tak od 25 cítil i chlap rukou. Tak ve 30 pomalu přecházelo v bouleni a teď ve 37 vlnky co pár minut.

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 10 inzerátů 30.04.18 21:18

Taky mam vpředu, prvni zblunkani 18tt a kopanecky 21tt.. ted 25+3 a vlni se mi bricho vsude mozne a sem tam je to neprijemny kopanec :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama